האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבחירות לראשות הבתים לשנת הגובלין 24 נפתחו! פרטים נוספים בפורומי הבתים

דרושים פרופסורים, בטאים ומעצבים לשנה״ל הגובלין 2024!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

בלה || הדס, לאתגר הדו יומי של פורום פאנפיקים- י"ד
פורסם ב: Oct 22 2014, 15:36 PM
צטט הודעה

Always & Forever

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 202258
מגדר:female
משתמש מספר: 27259
חפצי המשתמש: צפה

שם הפאנפיק: בלה
שם הכותב: הדס
דירוג: PG
שיפ: בלטריקס/הפתעה
פאנדום: הארי פוטר
ז'אנר: אני רואה את זה בעיקר כאנגסט, רעיונית יש טיפה רומאנס. אבל אם היה דבר כזה 'היסחפות על גבול הלא הגיוני' זה היה מתאים.
ויתור זכויות: ג'יי קיי רולינג
*אפשר לקרוא את הכותרת גם עם שווא, כלומר 'בלה בלה בלה איזה שטויות', או עם סגול/צרה- בלה, הקיצור של בלטריקס.

בלטריקס לסטריינג' ישבה זקופה על הקבר הפרוץ של טום רידל האב. רוח קרה נשבה בחוץ וגרמה לתלתליה השחורים, הארוכים ודמויי הנחש להשתולל כאילו כוח בלתי נראה מושך אותם מכיוון אחד לרעהו. לא רק שיערה התמזג ברקע השמיים, שהיו כהים חרף שעת היום המוקדמת- קצוות שמלתה השחורה, העשויה ברובה קטיפה עדינה, התנופפו ללא הרף; אולם נראה היה כי היא אינה חשה ולו בקרטוב של קור. מבטה ננעץ בנקודה מסויימת אי-שם בשמיים הרחוקים, והיא לא הניעה שריר מגופה- ניתן היה לחשוב כי היא רוח רפאים, דבר שלא היה רחוק בהרבה מהמציאות: אולי היא מעולם לא מתה, אולם השנים באזקבאן, שהגיעו לקיצם לפני פחות משבוע, הטריפו את דעתה. הדבר השני שעשתה כאשר האדון שחרר אותה היה להחליף את הבגדים המאוסים שלבשה בשמלה הנאה הזאת (הדבר הראשון היה שיחה ארוכת מלל עם האדון), אולם דברים רבים דבקו בה ולא הירפו: העיגולים השחורים סביב העיניים, הפנים החיוורות, החרדה מפני הטירוף שבפנים...
בשיחה ההיא, שערכה עם האדון ברגע שנמלטה מאזקבאן, הם דיברו גם על מה שהיא עושה בדיוק עכשיו- במי שהיא הולכת לפגוש.
כאשר האדון עדכן אותה בפרטים החשובים ביותר שהפסידה בשל תקופת העינויים הממושכת בכלא, הוא העלה את ההצעה של להיפגש איתו; ובלטריקס הסתירה את שמחתה כשהציע זאת בעצמו- אמנם האדון מעולם לא החזיר לה אהבה כפי שחלמה, אולם היה לה קשה להאמין שיקבל בטוב את התאהבותה באחר. היא רק מילאה אחר פקודותיו. זה שהיא נהנית מהן- זה משהו אחר... היא תמיד אהבה את המשימות שקיבלה- לרצוח או לענות, לרוב- אולם זאת הייתה אהבה אחרת. אהבה אמיתית. היא מאוהבת.
היא התאהבה בו כבר לפני שנים, הרבה לפני שנכנסה לאזקבאן- ששניהם היו הרבה יותר צעירים. היא נשבתה בקסמו כאשר הגיש לה מרק חם באותו יום סגרירי שחלתה ושבה מהוגוורטס באמצע השנה. היא השתוקקה אליו יותר ויותר בכל פעם שראתה אותו מאז, אך לא העזה אפילו לחלום עליו בלילות- הלורד וולדמורט הוא מליט הכרה מעולה, ואם ידע במי התאהבה זה יהיה הסוף לא רק של תדמית המשפחה, שהולכת ומדרדרת בכל רגע, זה גם הסוף הפרטי שלה; היא תהיה מחוקה אצל הלורד.
הוא העריץ אותה, אולם היא ידעה שלעולם לא יסתכל עליה כחברה- כמאהבת. הוא לא יבין לבד אף פעם...
והיא מחכה לו ועכשיו- היא ידעה שבמוקדם או במאוחר, הוא יגיע. שלם בגופו או חבול ומדמם- אבל יגיע.
היא שמעה קול 'קראק' חזק מאחוריה, וידעה שהוא כאן. היא חייכה ובלעה את רוקה טרם הסתובבה אליו. הוא חייך אליה, אבל היא ידעה כמה רע לו- רע לו מאז שנכלאה, מאז שהכל פסק, וחייו נעשו לגמרי בלתי נסבלים בשנה האחרונה...
היא תברר איך הצליח להגיע מאוחר יותר. היא גם תברר מה בדיוק הוא יכול לספר לה. לעת עתה, היא חייכה אליו במתיקות תהומית שכולם מלבדו פירשו אותה כצינית, ושתי מילים חמימות ממיטב רגשותיה של בלטריקס לסטריינג' נאמרו מגרונה הצרוד במקצת:
"שלום, קריצ'ר."

--------------------

Always & Forever
User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Oct 22 2014, 17:42 PM
צטט הודעה

I'm Sorry

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 100000
משתמש מספר: 47395

אני לא ממש יודעת איך להגיב על זה -
מבחינה אחת, יש כמה דברים שעוצרים לי את הזרימה של הפאנפיק, ואני מרגישה שיש יותר מדי עצירות.
מבחינה אחרת, הכתיבה כל כך מקסימה והנושא מדהים, אני משפפת בזמני הפנוי טום \ בלטריקס וזה כל כך חמוד 3>
אני רוצה להגיד שהדבר שהכי אהבתי בפאנפיק היתה הכתיבה, השפה גבוהה והפאנפיק מלא תיאורים שלדעתי הוא לא היה טוב כמו שהוא היה עכשיו בלעדיהם.
ממש ממש אהבתי ^^

--------------------
ירדן

---------
פורסם ב: Oct 22 2014, 18:29 PM
צטט הודעה

Always & Forever

פרטי משתמש

הממ.. כן, אני מבינה על מה את מדברת.
רגע, נראה לי שלא הבהרתי את זה מספיק- כל תיאורי האהבה שלה, הם לא לוולדמורט- הם לקריצ'ר (האתגר דרש משהו לא קאנוני... ווולדמורט-בלטריקס זה די נדוש, אז...).
הממ.. תודה (גם על המחמאות, וגם על הת"ב:)

--------------------

Always & Forever
User Posted Image

---------
פורסם ב: Oct 22 2014, 23:30 PM
צטט הודעה

~ Banana ~

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 100000
מגדר:
משתמש מספר: 49423

האמת הופתעתי, וזה טוב.
ראשית הפאנפיק שלך סוחף ,מרתק, מעניין בשונה מפאנפיקים רבים שיצא לי לקרוא לאחרונה לקחת דווקא את עתידה של הליריקס לכיוון אחר,אהבתי את השימוש שעשית במילים את זה שכתבת אדון ונתתי לנו ללכת סחור סחור סביב התהיות באשר לזהותו ,האם זה ריגל ששב מהמתחם ועכשיו יקלל אותה, האם זה בכלל אדון טוב שמעולם לא היה אפל או שמא בכלל מישהו מסכל הוגןורטס,אבל אף אחד מהם לא היה מי שבחרת בסוף להפוך לאדון,את המשרת. אהבתיי את זה ,כל הכבוד ,המשיכי לכתוב יש לך את זה.

אגב,אני גם הרגשתי טיפה בעצירות בהתחלה, אבל ככל שמכמיקים בקריאה הם פשוט נמוכים בערפל הטקסט וכבר לא מהווים כל כך בעיה.

--------------------
Dream . Believe. Make it real
User Posted Image

---------
פורסם ב: Oct 23 2014, 13:39 PM
צטט הודעה

Always & Forever

פרטי משתמש

QUOTE (Turn @ Oct 23 2014, 01:02 AM)
האמת הופתעתי, וזה טוב.
ראשית הפאנפיק שלך סוחף ,מרתק, מעניין בשונה מפאנפיקים רבים שיצא לי לקרוא לאחרונה לקחת דווקא את עתידה של הליריקס לכיוון אחר,אהבתי את השימוש שעשית במילים את זה שכתבת אדון ונתתי לנו ללכת סחור סחור סביב התהיות באשר לזהותו ,האם זה ריגל ששב מהמתחם ועכשיו יקלל אותה, האם זה בכלל אדון טוב שמעולם לא היה אפל או שמא בכלל מישהו מסכל הוגןורטס,אבל אף אחד מהם לא היה מי שבחרת בסוף להפוך לאדון,את המשרת. אהבתיי את זה ,כל הכבוד ,המשיכי לכתוב יש לך את זה.

אגב,אני גם הרגשתי טיפה בעצירות בהתחלה, אבל ככל שמכמיקים בקריאה הם פשוט נמוכים בערפל הטקסט וכבר לא מהווים כל כך בעיה.

תודה רבה:)

--------------------

Always & Forever
User Posted Image

---------
פורסם ב: Nov 4 2014, 22:45 PM
צטט הודעה

The cold never bothered me anyway.

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 15134
משתמש מספר: 41372

כבר אמרתי שאני מתה על הכתיבה שלך?
את אלופה בתיאורים, מכניסה אותי ממש פנימה, עמוק עמוק לתוך ההתרחשות. זה פשוט נהדר.
השיפ היה מפתיע ומקסים- אבל גם הגיוני במידה מטרידה כשחושבים על כל המלמולים חסרי הפשר של קריצ'ר בקשר ל"גבירתילי קיסי"... מטריד. כן.
אבל, עם כמה שהקטע יפהפה- והוא יפהפה- הוא לא בדיוק עומד בקריטריונים של האתגר.
המטלה הייתה התמודדות עם תכונה בלתי קאנונית, ולא משהו בלתי קאנוני ככלל.
אבל, שוב, הקטע כל כך יפהפה שאין לי מילים. באמת.

--------------------
היי לכם.ן, אני בפרישה. כנראה תמידית.

מחקתי חלק מהפאנפיקים שלי, מוזמנים ליהנות מאלו שלא.

מעכשיו אני כותבת בוואטפד (לחיץ), בעיקר בפאנדום שרלוק (עם סיכוי לדראריים תקופתיים. כי מי יכול לומר לא לדרארי).
תהנו לכם בפורטל D: מוזמנים לשלוח הודעה (עדיף בוואטפד, יש יותר סיכוי שאענה ^^)
I'M OUTTA HERE~

---------
פורסם ב: Nov 6 2014, 20:40 PM
צטט הודעה

Always & Forever

פרטי משתמש

QUOTE (OTP @ Nov 5 2014, 12:17 AM)
כבר אמרתי שאני מתה על הכתיבה שלך?
את אלופה בתיאורים, מכניסה אותי ממש פנימה, עמוק עמוק לתוך ההתרחשות. זה פשוט נהדר.
השיפ היה מפתיע ומקסים- אבל גם הגיוני במידה מטרידה כשחושבים על כל המלמולים חסרי הפשר של קריצ'ר בקשר ל"גבירתילי קיסי"... מטריד. כן.
אבל, עם כמה שהקטע יפהפה- והוא יפהפה- הוא לא בדיוק עומד בקריטריונים של האתגר.
המטלה הייתה התמודדות עם תכונה בלתי קאנונית, ולא משהו בלתי קאנוני ככלל.
אבל, שוב, הקטע כל כך יפהפה שאין לי מילים. באמת.

המממ.. יש מצב? הרבה כבר אמרו לי ^^
תודה embarced.gif
זה היה לך הגיוני? וואו, זאת מחמאה...
אה... השתדלתי, באמת שהשתדלתי, אבל כבר כתבתי לפני זה שאני לא בטוחה שאצליח (אם כי- בלטריקס מאוהבת במשהו שהיא אמורה לחוש כלפיו שנאה?..)

--------------------

Always & Forever
User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8199 19068 19025 19409

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007