האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

דיון || רושם ראשוני
פורסם ב: Dec 19 2014, 12:01 PM
צטט הודעה

I'm Sorry

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 100000
מגדר:female
משתמש מספר: 47395
חפצי המשתמש: צפה

רושם ראשוני
דיון

אני לא יודעת מה אתכם, אבל אני שמעתי על כמה וכמה סרטים ישנים - וכששמעתי עליהם חשבתי: "וואו. זה סרט לא איכותי." - יכול להיות שהיה הסרט שהסתכלתי על כותרתו ועל תקצירו סרט לא איכותי; אך יכול להיות שהיה איכותי בהחלט. אני מגדירה את הסרטים שאני צופה בהם כאיכותיים או לא לפי כל מיני דברים: אבל תמיד - כשצופים בתקציר, בטריילר או אפילו בפוסטר או כותרת של סרט, יש את המבט הראשוני על הסרט שאתה לא מצליח להפטר ממנו - גם אם אתה צופה בסרט והסרט הוא הכי טוב שבעולם: אם קיבלת רושם ראשוני רע על הסרט בגלל הטריילר או הפוסטר או מה שזה לא יהיה, אתה לא תאהב את הסרט באותה מידה.

שאלות לדיון
1. האם אי פעם היה לך רושם ראשוני מוטעה על סרט כולשהו? האם לאחר שראית (אם ראית) את הסרט אהבת אותו פחות בגלל הרושם הראשוני?
2. האם, לדעתך, להכין, למשל, טריילר טוב לסרט זה חשוב בגלל הרושם הראשוני שהצופים מקבלים מהסרט בגלל הטריילר?
3. אם ראית סרט טוב שהיה לך רושם ראשוני גרוע ממנו בגלל הפוסטר \ טריילר \ תקציר, האם הוא השתנה לאחר שראית את הסרט? האם לדעתך קל לשנות רושם ראשוני?
4. משהו להוסיף בגבולות נושא הדיון?

--------------------
ירדן

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Dec 19 2014, 12:13 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 5050
משתמש מספר: 43490

אני פשוט אכתוב לא לפי השאלות.
היה לי רושם ראשוני מוטעה מאשמת הכוכבים, כשראיתי את הטריילר חשבתי שהסרט לא מתאים לי.
אבל אז החלטתי לנסות, וגיליתי שזה בכלל לא מה שחשבתי. לא אהבתי אותו פחות בגלל הרושם הראשוני, להפך, זה הראה לי שלא צריך להסתמך בכלל על רושם ראשוני.

---------
פורסם ב: Dec 19 2014, 14:28 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 332
משתמש מספר: 50418

1. האם אי פעם היה לך רושם ראשוני מוטעה על סרט כולשהו? האם לאחר שראית (אם ראית) את הסרט אהבת אותו פחות בגלל הרושם הראשוני?
כן, אבל אחרי שראיתי אותו אהבתי אותו מאד.
2. האם, לדעתך, להכין, למשל, טריילר טוב לסרט זה חשוב בגלל הרושם הראשוני שהצופים מקבלים מהסרט בגלל הטריילר?
כן, כאשר רואים טריילר מסקרן, מייד יש חשק לראות את הסרט עצמו.
3. אם ראית סרט טוב שהיה לך רושם ראשוני גרוע ממנו בגלל הפוסטר \ טריילר \ תקציר, האם הוא השתנה לאחר שראית את הסרט? האם לדעתך קל לשנות רושם ראשוני?
כן. וזה לא קל לשנות רושם ראשוני, הסרט צריך להיות ממש טוב כדי לגרום לקהל לשנות את דעתו.

--------------------

Lian 💧 snow 💧 rain 💧 Nymph Snow 💧 beta
User Posted Image
Kwifiiiiiiiii

~Go off with wind~

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
35 195 210 10

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007