האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

הנביאה || חלי, לפעילות "המשך את המשפט" וגם קטע עצמאי
פורסם ב: Mar 6 2015, 14:08 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 97847
מגדר:female
משתמש מספר: 28177
חפצי המשתמש: צפה

מאז ומתמיד היו לי סיוטים, אבל עכשיו אחד חוזר על עצמו, ובהתחשב במה שאני, זה חייב להיות רע.
פקחתי את עיניי, התרוממתי מהמזרון הישן והסתכלתי סביב על החדר הקטן שבו הייתי. קירות הבית היו עשויים מעצי במבוק צפופים, והייתי יכולה לשמוע את אימי מבשלת מחדר המטבח.
"היי, מה קרה?" אחותי, ששכבה לידי על המזרון, שאלה אותי בישנוניות האופיינית לה.
"הכל בסדר," שיקרתי וזייפתי חיוך. "חסר לי אוויר, אני אצא לסיבוב קצר."
שני מטרים מהבית הייתה אבן גדולה, אז הלכתי להתיישב בה. ולחשוב. בפעמים הקודמות שחלמתי על דברים רעים, כמו שהסוסים שבבעלותנו יברחו או שמהשדה יגזם החיטה על ידי עובר אורח מסתורי, הם קרו. אחד לאחד.
הסיוט מופיע לנגד עיניי בקטעים, אחותי רצה בשדה עם שמלתה הלבנה ונראית מודאגת, שערה הבלונדיני נכנס לפיה כשצעקה משהו לא ברור, היא נפלה חזק לאדמה, עיניה נעצמו. ככה זה נגמר.
זה אף פעם לא היה ככה, לא כזה קרוב אליי, לא היו לי סיוטים על אנשים.
האם אפשר למנוע את זה? שאלתי את עצמי אך התשובה הייתה ברורה מראש. כל הסיוטים שלי התגשמו, אז למה לא זה? אני חייבת לנסות למנוע את זה. זאת אחותי.
האוויר התחיל להיגמר לי ומול עיני ריצדו עיגולים שחורים עד שאיבדתי את ההכרה.

"מי אתה? מה אני עושה פה?" שאלתי כשישבתי בחדר על כיסא פלסטיק ומולי נמצא סבא זקן, עם זקן ארוך וחלוק אמבטיה עליו.
"אני לא זה שמשנה פה," אמר. "אלא את. את יודעת מה עובר עלייך, לורה קרל?"
"איך אתה יודע את שמי-"
"סיוטים חוזרים ונשנים של זוועות... נראה כי הם מתקיימים בצורה זהה. את יודעת מה זה אומר?" שאל ולא חיכה לתשובה מצידי. "את נביאה. את הנביאה. הנבואות והתוצאה בפועל זהות לגמרי."
"על מה אתה מדבר, אני לא שום נביאה," אמרתי בקול מהוסס. הרי איך יכול להיות שקרו כל הדברים האלו שחלמתי עליהם? אין סיכוי שאני...
"את יודעת את האמת," אמר.
עצמתי את עיניי. "מה אפשר לעשות כדי שהנבואה האחרונה לא תתרחש?"
"את יכולה להירגע, אחותך לא תמות," אמר כאילו קרא את מחשבותיי ואני נאנחתי. "אבל אין דרך למנוע נבואות של נביאה. האפשרות היחידה שלך היא לברוח, הרחק מהם. לא לסכן אותם."

רגליי התחילו לזוז כשהתרחקתי מהבית, שק בגדים היה על כתפיי. השמועה תתפשט, ואז הם יבינו. אני צריכה להתרחק מהם, כדי לא לפגע בהם. לשנות את שמי, לא להראות שום קשר אליהם. לורה קרלן, כן זה נשמע טוב.
אבל לבנתיים אחותי רצה אחריי עם שמלתה הלבנה, צועקת מילה לא ברורה, כנראה את שמי. תוהה למה אני בורחת בפתאומיות, קוראת לי לחזור. אבל אני לא יכולה לחזור, כי הנבואה תתגשם. קול חבטה נשמע וראיתי את אחותי מוטלת על האדמה. אדם זר מרים אותה ובורח יחד איתה.

"מה עם אחותי? אני לא יכולה להשאיר אותה שם, פשוט שוכבת."
"אין לך ברירה," אמר הזקן, "את תגרמי ליותר נזק. אבל יבוא יום בו תמצאי את אחותך."
"מתי?" דחקתי בו.
"כשלא תיהי יותר הנביאה."

דמעות נקוו בעיני כשראיתי איך בריחתי גרמה להגשמת הנבואה שנשבעתי שלא אתן לה להתגשם.

---
אני ממש אוהבת את הקטע הזה, גם כי הנושא שלו מזכיר את הנושא בקטע הראשון שלי לשלושת הז'אנרים.
ת"ב? (:

--------------------
if the life doesn't go right,go left :)

חלי|פרסי ג'קסון, משחקי הרעב|גלי, קאסל, שקרניות|מעצבת|טמבלר

User Posted Image
קטעים: הם אמרו || הנביאה ||עיניים חומות, שיער בלונדיני || לא השתנתי || גרבי מזל || רק לרוץ || משקפיים חדשות || מלכה || מחנה || כלוב הזהב|| מעל המים || אבן
תודה ענקית לרוני על הסמל 3>
אני עיצבתי את החתימה :)

"בואו נגיד שהייתם באיזור. איך אתם מסבירים את העובדה שמדוקס, הרוצח שאנחנו מחפשים, וזה שירה בך שנה שעברה, הוא זה שמת כאן?"
-"קארמה רעה?"

קאסל, עונה 5 פרק 1.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007