האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

המבחנים המסכמים - כל הפרטים

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

דיון/מודלים לחיקוי בתעשיית הבידור והמוזיקה, 14+
פורסם ב: Sep 2 2015, 21:09 PM
צטט הודעה

מכשף בקסמהדרין

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 3622
מגדר:female
משתמש מספר: 49706
חפצי המשתמש: צפה

מודלים לחיקוי בתעשיית הבידור והמוזיקה

שלום, גולשי דיבורים+, לא ראיתי אתכם הרבה זמן! איך יפיתם! רזיתם!
אני רוצה לדבר איתכם על נושא שמאוד חורה לי אישית ואני בטוחה שגם לכם: הגלאמורייז של סקס, סמים ואלכוהול בתעשיית הבידור.

ראשית אתחיל בכך שהיום ראיתי קטע מתוך טקס הVMA (בין רבע שעה לעשרים דקות) ואגיד לכם שישבתי מול המסך בפה פעור.
רוב הזמרים והאמנים ישבו שם חצי-לבושים, קליפ ההיפ-הופ של השנה הוא אנקונדה (קליפ מאוד פרובוקטיבי וחושפני וגם השיר עצמו מדבר על סקס) וגם, כמובן, איך אפשר שלא לשכוח את מיילי סיירוס הנ פ ל א ה שחשפה תחת אקסטראורדינר.
אני רוצה לשים אותה בספוט רגע, ושתראו כמה מבין הלוקים שלה בטקס:
User Posted Image
http://images.mouse.co.il/storage//7/6/mil..._2423750_0..jpg
User Posted Image
http://images.mouse.co.il/storage//f/9/mileycyrus3.jpg
User Posted Image
http://images.mouse.co.il/storage//8/6/mileycyrus4.jpg
User Posted Image
http://images.mouse.co.il/storage//c/1/mileycyrus5.jpg
User Posted Image
http://images.mouse.co.il/storage//b/0/mileycyrus6.jpg

אני חייבת להגיד שאני מזועזעת, וזה מגיע לרמה האישית כאן.
כולנו זוכרים את מיילי סיירוס התמימה והיפה, ששיחקה בעודה בגילנו ב"האנה מונטנה" של דיסני. זו הייתה פריצתה הגדולה, ומשם היא המשיכה את חייה ככוכבת דיסני מתוקה ששרה שירי פופ...
ואז יצא האלבום Can't Be Tamed.
אני זוכרת את עצמי כילדה בת עשר כשאימא שלי קנתה לי את האלבום ליום ההולדת שלי. ממש התרגשתי כי באותם הזמנים אהבתי את מיילי מאוד, והיא הייתה מעין דמות להערצה. השירים באלבום היו מעט פחות מתוקים ואני זוכרת שהפסקתי לשמוע את האלבום כי הוא לא היה "פופי מספיק" בשבילי. אני בעיקר זוכרת את התגובה שלי לקליפ של השיר שעל שמו נקרא האלבום- Can't Be Tamed. היה לי קשה לראות לפתע את מיילי נראית כמו מפלצת שחורה מפחידה, כמו מין מלאך שחור מהסיוטים. באותם הזמנים התדמית של מיילי נזרקה לאט לאט לאשפתות.
אני רוצה שתצפו בקליפ ותבינו כמה חשבתי אז שהוא פרובוקטיבי:

לעומת...

במהלך השנים היו שמועות שהיא החלה לעשן גראס, היא קיעקעה את עצמה, וכמובן היא הסתפרה לתספורת קצוצה וחסכה בהוצאות על בגדים. בנוסף לכך היא החלה בקליפים הפרובוקטיביים היותר חדשים שלה (We Can't Stop או Wrecking Ball למשל) ופיתחה תחביב חדש: להוציא את הלשון שלה לכל מקום אפשרי וללקק כל דבר שהיא רואה.

אני מאוד כועסת על מיילי סיירוס. היא הייתה מודל לחיקוי בשביל כל כך הרבה ילדות קטנות שגדלו על האנה מונטנה, וחלק מהבנות ממשיכות לראות בה מודל לחיקוי בימים אלה ומתחילות להתלבש בצורה מופקרת, לרקוד בפרובוקטיביות באירועים ומסיבות ואף לעשן ולקעקע את עצמן.
כשהסדרה האנה מונטנה עלתה לאוויר מיילי הייתה צריכה להבין שזה וואן וואי טיקט, ושכשהיא מתחילה להופיע בערוץ לילדים גורלה ככוכבת ילדים נחרץ, וכשהיא הרסה את התדמית הזו, היא הרסה את התדמית התמימה של הבנות שרואות בה איידול.

ומיילי היא לא הדוגמה היחידה! אזכיר לכם שגם ניקי מינאז', ליידי גאגא, ריהאנה, ג'סי ג'יי ועוד הרבה נשים בתעשיית המוזיקה מתנהגות כמו זנזונות בקליפים שהן מוציאות, והנערות בנות ה-12 שעדיין לא בטוחות בזהות שלהן ומחפשות איידול להתחקות אחריה הן מוצאות את המוזכרות לעיל ומתחקות אחריהן...
והופכות לזנזונות של ממש. סליחה על השפה.
User Posted Image
מעריצות של ניקי מינאג', למען ההמחשה

וזו לא רק הפרובוקטיביות שחוגגת.
לינדזי לוהן, ג'סטין ביבר, חברי להקת וואן דיירקשן (וזאיין מאליק בפרט), וגם ריהאנה ומיילי מצטרפות לרשימה בנוסף לעוד הרבה מודלים לחיקוי משתמשים (והשתמשו, לצערי הרב, אל נא נשכח את איימי ווינהאוס וקורי מונטית' למשל) בסמים, שלא נדבר על אלכוהול, וחלקם אפילו בסמים קשים. אותם אישים מציגים את הסמים כ"מגניבים" ואפילו כמשהו טרנדי, ובכך גוררים את המעריצים שלהם למאבק נגד ההתמכרות.

כמובן שארצה לשים דגש על קורי מונטית' (ז"ל) לרגע.
קורי, כוכב הנוער, החל לצרוך סמים ואלכוהול כבר בגיל 13. בריאיון הוא הודה בעצמו שזה נס שהוא עבר את תקופת נעוריו. הוא החליף שישה עשר בתי ספר שונים עד שנשר מלימודיו בגיל 16, ומעולם לא קיבל תעודת בגרות. בגיל 19 הוא שהה במוסד גמילה, ולאחר מכן התחיל לעבוד בוולמארט, כרוחץ מכוניות, כנהג מונית וכנהג אוטובוס.
לאחר מכן החל את קריירת המשחק שלו בתפקידי אורח בסדרות שונות, ובשנת 2009 התפרסם בעקבות השתתפותו בסדרה Glee, בה גילם את פין האדסון, אחת מהדמויות הראשיות בסדרה.
כשהיה בן 31, ב-13 ביולי 2013 נמצא מת בחדרו במלון בו שהה בוונקובר. בניתוח לאחר המוות נקבע שמת מהרעלה מתערובת של סמים ובעיקר הרואין ואלכוהול.
User Posted Image

לדעתי בזכות קורי המודעות לנזקי השימוש בסמים התעצמה מעט.
מעריצות רבות בכו והתאבלו על מותו, ולדעתי המכה הקשה הזו שהכתה את הוליווד ואת מעריצי הסדרה רק לימדה אותם להתרחק מכל זה, כדי שלא יסיימו בדיוק אותו הדבר. ועדיין, ההעצמה הזו של צריכת סמים ואלכוהול ממשיכה להשפיע על מעריצים צעירים, שבסך הכל רוצים להידמות לאיידול שלהם.

מה דעתכם על הנושא? התבטאו בחופשיות.

--------------------
נועם // 21 // לפעמים מתחברת
User Posted Image

"אין כל טעם לצאת מן הדעת כדי לנסות להימנע מלצאת מדעתך. אפשר פשוט לוותר ולשמור את השפיות למועד מאוחר יותר."

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Sep 2 2015, 21:30 PM
צטט הודעה

may we meet again

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 0
משתמש מספר: 43313

לא ראיתי את כל הקליפ של We Can't Stop בגלל שהספיק לי הדקה הראשונה כדי להבין שהקליפ הזה תת רמה. אין לי בעיה עם מיילי סיירוס, אני חושבת שכל אחת צריכה ללכת איך שהיא רוצה ולעשות מה שהיא רוצה, אבל שתזכור שיש בני נוער שצופים בה ומעריצים אותה ובעצם מגבשים את הזהות האישית שלהם באותם גילאים.
אני לא אומרת שהיא תפסיק לעשות את מה שהיא עושה כי אם זה עושה לה טוב שכל העולם רואה אותה ערומה זו בעיה שלה. אבל אני חושבת שזה מה שמיילי מנסה לעשות - היא מנסה לעשות כותרות, שיהיה לאנשים על מה לדבר.

לגבי הסמים, לקחת סמים זה לא "קול" או מצחיק ולא צריך לקחת סמים רק כי האיידול שלי לוקח. סמים הורסים את החיים של מי שלוקח אותם, מפורסמים שלוקחים סמים לא מבינים שחוץ מהנזק שהם עושים לעצמם הם עושים נזק לסביבה שלהם ולמעריצים שלהם. כי ילדה בת 12 שתראה שהאיידול שלה לוקח סמים (לא תמיד) תחשוב שזה מגניב וקול ותתחיל לקחת גם היא בגילאים יותר מאוחרים.
הבעיה בהקשר לסמים היא שגם בתוכניות טלוויזיה מציגים את הסמים כדבר "מגניב". למשל בשובר שורות (שלא ראיתי) שמעתי שהתוכנית מדברת על מורה שפרש ומקים מפעל לייצור מת'.
סמים זה לא דבר שצריך להגדיר כמגניב או קול, אני מניחה שבשוברי שורות לא מציגים עד כמה זה הורס את החיים של מי שמשתמש בזה (אני לא ראיתי את התוכנית אבל אני שוקלת לראות) אלה עד כמה זה מגניב שמורה לשעבר פותח מפעל לייצור סמים.

בכל אופן, ח"ח על הדיון happy.gif

---------
פורסם ב: Sep 2 2015, 21:35 PM
צטט הודעה

...So dark. So dark. So dark

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 20376
מגדר:
משתמש מספר: 35402

קודם כל אני חייב להגיד שהתייחסת פה לכמה נושאים שלדעתי כל אחד מהם צריך אשכול נפרד כי הם ממש מורכבים ומעניינים ולדעתי כל אחד מהם יכול להתפתח לדיון משל עצמו אבל בכל זאת כל הכבוד על ההשקעה בדיון הזאת באופן כללי. אני אתחיל עם מיילי סיירוס. אני מניח שכולנו (אם לא רובנו) הכרנו אותה בתור האנה מונטנה התמימה והנחמדה עם השיער החום שהופך לבלונדיני מדי פעם ואת כוכבת הדיסני החמודה שהיא הייתה פעם וכשהיא השתנתה בהדרגה מאז "Can't Be Tamed", כמו שציינת, היא השאירה המון מעריצים ומעריצות פעורי פה עם מבט של "מה לעזאזל קורה פה". אז כן, מיילי סיירוס מתלבשת באופן פרובוקטיבי במיוחד (או לא מתלבשת כלל או כמעט בכלל), אבל עדיין יש בה (ובעוד מפורסמים כמו ניקי מינאז') חלק להערצה. ניקי מינאז', למשל - למרות כל הלבוש והתדמית הפרובוקטיבית שלה, היא תומכת נלהבת של ארגונים רבים והיא מנסה לשכנע ולעודד תלמידים ללכת לבית הספר ולא לנשור בגילאים צעירים (אני בטוח שהיא עושה עוד הרבה דברים אבל אין לי כוח להיזכר בכולם). מיילי סיירוס יצאה בפני התקשורת לא מזמן בתור לא-בינארית ולמרות כל התדמית הפרובוקטיבית והלא חינוכית שלה היא עדיין עושה מדי פעם דברים שגורמים להערצה או להערכה וכל אלה. אז כן, רוב התדמית שלה ושל כוכבות אחרות (לדוגמה סלינה גומז או אפילו כוכבים כמו ג'סטין ביבר ועוד) הפכה להיות שלילית והיא הפכה למודל לחיקוי שלילי אבל עדיין לה ולעוד כאלה כמוהה יש צדדים שדווקא הם חיוביים והם מודלים יחסית טובים לחיקוי. עכשיו, אני יודע שזה לא מה שהתכוונת ולכולם יש צדדים טובים וצדדים רעים אבל למרות החיצוניות והתדמית של הסמים והכל, לרובם יש גם חלקים טובים מבפנים שהם ראויים להערצה והמעריצים צריכים לראות אותם ולאמץ את החלקים הפנימיים במקום את החיצוניות. ועכשיו לחיקוי של סמים ואלכוהול - אני באמת מעדיף שלא להיכנס לזה אבל בתור התחלה בכל שנה (כמעט) מתים שחקנים ושחקניות או אנשים מפורסמים ממנות יתר של סמים או אלכוהול ובשנים האחרונות מנסים כמה שיותר להעלות את המודעות לזה ולנסות למנוע את זה, ונכון שזה מסוכן אבל לא תמיד בני נוער אומרים לעצמם "הי, המפורסם הזה והזה עושה סמים ושותה אלכוהול בואו נעשה את זה גם כי אם הוא או היא עושים את זה אז זה בסדר". רובם עושים את זה מהחלטה של עצמם בגלל הסיבות שלהם. עכשיו, שוב, אני בטוח שזה לא מה שהתכוונת אליו בדיוק אבל עדיין חשוב לי לציין את זה. בנוסף, לא משנה מה ינסו לעשות, קשה למצוא פתרון לזה. למפורסמים האלה יש את החיים שלהם ומותר להם להתבגר ולעשות את מה שהם רוצים. עכשיו, אני לא אומר שאני מצדיק אותם ובאמת כל העניין הזה לא נעים ולדעתי חייבים לעשות עם זה משהו ומהר, אבל עדיין מותר להם לעשות מה שהם רוצים כי הם אנשים מבוגרים והחלטיים ואם הם בוחרים להרוס לעצמם את התדמית הזאת, שיהיה להם בכיף. רק חשוב שידעו איזה אנשים הם מבפנים - כי רוב הזמן הם טובים יותר מבפנים אבל מפחדים שזה יהרוס לעצמם את התדמית החיצונית שלהם אז הם מקצינים אותה מבחוץ בשיטות שלא מתאימות לכל קהל יעד - וינסו לחקות את מי שהם בפנים ויראו באמת איזה אנשים הם. בטח חזרתי על דברים כי אני לא יודע לנסח אבל אני חושב שבערך הסברתי את עצמי. ח"ח על הדיון ומצטער אם זה יצא לא מובן כל כך כי כמו שאמרתי זה נושא(ים) מאוד מורכב(ים) ולדעתי הם מתאימים לאשכולות נפרדים ולדיון עמוק יותר איכשהו ><

--------------------
אנדי - אנגסט - מחזות זמר וכל השיט הזה - בעיקרון פרשתי - He/They
User Posted Image User Posted Image
Even the darkest night will end and the sun will rise - Victor Hugo

---------
פורסם ב: Sep 2 2015, 22:49 PM
צטט הודעה

אם זהו רק תרגיל זה אכן תרגיל מוצלח

פרטי משתמש
חרמשים: 60540
משתמש מספר: 48644

נתחיל במיילי סיירוס (סיריוס האהאהא):
כל הטיעונים שאמרת כאן הם נכונים: המעבר מכוכבת ילדים לזמרת פרובוקטיבית היה מהיר כל כך שלא הספקנו בכלל לשים לב מה קורה, המעריצות הצעירות שלה התבלבלו גם הן, ואז בטקס של הVma's לפני שנה היא שברה את כל השיאים והופיעה על במה אחת עם רובין ת'יק, הופעה שעדיף שילדים בני 12 לא יראו. האמת, אני לא מאחלת לאף אחד לראות את הגועל נפש שקרה שם.
אבל אחרי כל זה, מיילי היא בנאדם. לפני שהיא סלב, לפני שהיא מודל לחיקוי. היא אישה צעירה בתחילת שנות ה20 שלה וגם היא מבולבלת וחיה את החיים שלה כמו כל בחורה בת 20. אצלה זה פשוט קורה בהרבה יותר גדול בגלל שהיא מפורסמת כל כך. בנות בגילאי 20 היום חיות את החיים שלהן (בארץ הן עושות צבא אבל אוקיי), עושות טעויות, יוצאות עם כל הבחורים הלא נכונים וסך הכל עושות שטויות ומנסות למצוא את דרכן בעולם. מיילי לא שונה מהן; השוני הוא סך הכל בפרסום. הוא אכן משפיע, אבל מיילי היא כמו כל אחת מהבחורות האלה. יכול להיות שעוד כמה שנים היא תלך לאיזה ריאיון, תסתכל על תמונות שלה מעכשיו ותגיד "אלוהים, הייתי כזאת סתומה."
אבל זה הגיל. ואני חושבת שעם כל הכבוד למעמד שלה כמודל לחיקוי, היא חייבת קודם לחקור את עצמה ומי שהיא לפני שהיא נותנת חשבון לכל העולם. ואם זאת הדרך שלה להשתנות ולגלות את עצמה, מי אנחנו שנפריע לה בתהליך הזה? מיילי נראית הרבה יותר מאושרתת מאשר שהיא הייתה נראית במסגרת של ילדת דיסני, אפשר לראות את זה על השטיחים האדומים, היא משוחררת יותר ומרגישה יותר בנוח עם עצמה. זאת מי שהיא, והיא בתהליך של שינוי.
הזמרות האחרות שהזכרת בדיון הזה יותר בוגרות ממיילי, אבל תשמעי, זאת הבחירה שלהן. העובדה שקליפ כמו אנקונדה זכה בפרס קליפ השנה אומר שמשהו פשוט רקוב, סקסיסטי ומגעיל בתעשייה של אמטיוי ובכלל. בלי קשר לזה - זה המסר שלהן לעולם. זאת המוסיקה שלהן, אלה הבחירות האומנותיות שלהן, וזה אומר משהו.
אגב, ג'סי ג'יי לא ככה בכלל.
בקשר לקורי - זה דיון שונה בתכלית, אבל כעיקרון אני די מסכימה עם מה שכתבת.
קבלי ח"ח על הדיון, אולי אערוך מתישהו אם יהיה לי מה להוסיף.

--------------------
עמית - א. עדכונים וידיעות ומנהלת האתר בדימוס - אנושית - מאושרת

---------
פורסם ב: Sep 3 2015, 14:05 PM
צטט הודעה

They don't see your wings

פרטי משתמש
חרמשים: 100128
משתמש מספר: 41489

בנושא הבגדים של מיילי סיירוס הבעתי כבר את דעתי (אם את זוכרת), ואני מסכימה איתך בכול מילה. לדעתי, גם אם מיילי רוצה לגלות מי היא באמת ולנפץ את תדמית הילדה הטובה והתמימה מדיסני - יש דרכים אחרות. יום אחד ראיתי ב"גאי פינס" שהיא הלכה למסיבה אחת חצי - ערומה (וכן, שורט וקרסים שמחסים לך רק את הפטמות נחשב חצי עירומה): מה שנורא הוא שהתתיחסות לזה היא קטנה, ואם אני הייתי חברה שלה והייתי באותה המסיבה הייתי מעירה לה על זה - ללא ספק, ולאנשים אין ממש בעיה שהיא ככה מתלבשת (או יותר נכון - לא מתלבשת) וזה לא בסדר.
אפשר להזדהות עם זה שהיא רוצה להראות למעריצות שלה שהיא כבר לא ילדה - היא התחילה את התוכנית שלה בגיל 14, וגם המעריצות שלה גדלו מאז בכמה שנים טובות ועכשיו הן נערות או בגיל שלה. אבל, היא לקחה את זה רחוק מידי. יש דרכים אחרות להראות שאת לא ילדה ושאת כבר אישה מבוגרת; את יכולה ללבוש שמלה סקסית ופרוביקטיבית שלא חושפת לך את כול השדיים. את יכולה להוציא קליפים בקונספט נשי וסקסי שאת לא מצטלמת בהם עירומה (שמעתי שהיא עשתה את זה באחד הקליפים, תקנו אותי אם אני טועה).
זה כבר יותר מידי, היא הגזימה.
בקשר לשאר הדברים שהועלו כאן בדיון; יש בעיה עם המעריצים בעולם הזה. הם לא מבינים עד הסוף שהאיידול הוא גם בן - אדם, שהוא לא מושלם ושהוא גם עושה טעויות. שלקחת סמים זה לא בסדר, וזה שהוא הזמר הכי אהוב עלייך לא אומר שאת חייבת לתמוך בו בכול מעשיו - ואם את לא מצדיקה את לקיחת הסמים \ שתיית האלכוהול זה לא אומר שאת לא מעריצה אמיתית: בואו נעשה הפרדה בין להעריץ את המוזיקה שהבן אדם יוצר, לבין להעריץ את האישיות שלו - זה לא בא ביחד, ואת לא חייבת לאהוב את האופי של אותו זמר כדי לאהוב את המוזיקה שלו, למרות שאני בטוחה שרוב האנשים לא יעריצו בן אדם שהאופי שלו לא נראה להם - לדוגמא, חברת בידור אחת שאני מכירה לוקחת את האופי כאחד מהקיטריונים לפריצה לתעשייה, היא לא תדבייט ותשקיע במישהו שהאופי שלו חרא והיא מעודדת את הטרייניז להיות אנשים טובים יותר.
אנשים צריכים להבין שכשהם נכנסים לתעשיית הבידור וכשמתחילים להיות להם מעריצים והופעות והיסטריות, יש להם אחריות גדולה חוץ מהעובדה שהם צריכים לשיר טוב, הם צריכים גם לשמש דוגמא. הם יכולים ללכת לפאב ולשתות - זו זכותם, הם אנשים רגילים. אבל הם לא יכולים להשתכר כשבחוץ מתחילים להיאסף עיתונאים, והם לא יכולים להשתמש בסמים; ומי שהאחריות הזו ניראת לו גדולה מידי ויודע שהוא לא יכול לעמוד בה שחד וחלק לא ידבייט. שלא יכנס לתעשייה, כי היא כנראה לא מתאימה לו.
בסופו של דבר ככול שהשנים יעברו למיילי יש שתי אפשרויות לדעתי: הראשונה היא להמשיך בפרובוקטיביות שלה ואפילו להעצים אותה. אם זה יקרה, בשלב מסוים היא באמת תעבור את הגבול (לדעתי היא כבר עברה אותו מזמן), והתקשורת באמת תרד עליה קשות והיא תיפול. השנייה, היא עם השנים להמשיך עם הפרובוקטביות אבל לרדת ברמות לאט לאט, ולהוציא גם קליפים עם קונספטים שלא סקסיים בכלל - ואם זה יקרה, אני אעריך אותה הרבה יותר. כי היא הבינה שהיא טעתה בדרך, והיא מנסה לתקן את הטעות שלה. מעבר לזה, אני לא בטוחה שאנחנו באמת יכולים לשפוט אותה - גם היא נערה מבולבלת שרק עכשיו סיימה את גיל הטיפש- עשרה והיא יכולה לטעות כי היא... היא רק בן אדם בסופו של יום, וחבל לי עליה כי אם היא תמשיך בזה היא באמת תתרסק.

--------------------
Min Hee » TaeNy Is Love
User Posted Image User Posted Image User Posted Image

---------
פורסם ב: Sep 8 2015, 14:25 PM
צטט הודעה

כי אני כלבה

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 10563
משתמש מספר: 34092

אני מאמינה שאם מיילי סיירוס רוצה להתלבש ב'חושפניות' וללקק פטישים- בחפץ לב. היא לא חתמה על חוזה דרקוני שעליה להיות כוכבת ילדים עד גיל 120, היא לא מחוייבת להישאר כמודל להערצה חינוכי וסימפטי.
עם כל הכבוד לפירסום ולמעריצים, זכותה לעשות מה שבראש שלה. היא קודם כל פרסון בפני עצמה ומותר לה לחוות את החיים בדיוק כמו שהיא רוצה. גם אם זה על כדור הריסה בלי לבוש.
הבנות שרואות בה 'איידול' או מושא להערצה צריכות לשבת ולחשוב עם עצמן אם אותה הן רוצות להעריץ. אני בטוחה שהן לא סתומות ושאם זה פרובוקטיבי מדי בשבילן הן יעברו להעריץ את אריאנה גרנדה או משהו. תנו להן קצת קרדיט, הן לא מתקעקעות ו'מדרדרות' בגלל מיילי סיירוס. אולי היא פתחה אותן לעולם שלם של אפשרויות חדשות, אבל היא לא אשמה בזה ואי אפשר לזרוק עליה את האחריות. פרובוקציה אפשר לראות בכל מקום!!! אל תפילו עליה את האחריות, זה לא הוגן

"הרבה נשים בתעשיית המוזיקה מתנהגות כמו זנזונות בקליפים שהן מוציאות"
קודם כל, אני לא חושבת שהמילה 'זנזונת' ראויה בכלל לשימוש בדיון מכובד. זו מילה סקסיסטית ושיפוטית שפוגעת בי באופן אישי.
איך הן מתנהגות? לבושות חשוף? מנענעות את הקימורים שלהן? סקס זה מה שמוכר כיום. החברה התעוותה ונדפקה כל כך, ואי אפשר להשליך הכל על תעשיית המוזיקה והקליפים.
נשים שמתלבשות חשוף הן *לא* זנזונות!!!!!!!!

--------------------
○שרמוטה מהגיהנום○
User Posted Image
I am exactly the person that I want to be

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8199 19092 19396 19819

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007