האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבחירות לראשות הבתים לשנת הגובלין 24 נפתחו! פרטים נוספים בפורומי הבתים

דרושים פרופסורים, בטאים ומעצבים לשנה״ל הגובלין 2024!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

ערב אחד בבר | הילה, המילטון (אני מניחה שהמחזמר)
פורסם ב: Jul 27 2016, 11:30 AM
צטט הודעה

Double O Seven

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 1139
מגדר:
משתמש מספר: 50037
חפצי המשתמש: צפה

בעקרון כתבתי את זה לפני חודש בערך אבל ראיתי את האתגר אז אמרתי, למה לא? לאתגר זוגות חד מיניים, שלב שני.
שם הפאנפיק: ערב אחד בבר (בחרתי את השם ללא ברירה, אם יש לכם הצעות אני אשמח כי אני לא ממש מרוצה)
שם הכותבת: הילה
דירוג: אני מניחה שאולי PG13 (אולי PG13 חזק) על אלכוהול ונשיקות מפורטות, אולי כמה רמיזות פה ושם.
שיפ: לאמס (אלכסנדר המילטון/ג'ון לורנס) ורמיזות מסוימות לאלכסנדר המילטון/אלייזה סקיילר, הרקולס מוליגן/מרקי דה לאפייט (אני לא אתחיל לכתוב פה את כל השם שלו), וקצת אלכסנדר המילטון/אנג'ליקה סקיילר (אם משפט אחד או שניים נחשבים. אני אציין את זה בכל מקרה).
ז'אנר: רומאנס (כמובן), קצת הומור אני מניחה? אין לי ממש מושג איך לתאר את זה.
ויתור זכויות: אממ, בעקרון אני מניחה שויתור זכויות להיסטוריה האמריקאית אבל גם ללין מנואל מירנדה, כמובן. ולאבות המייסדים של אמריקה.
אני בטאית, אז אישור ביטוא עצמי כנראה?
אני מצטערת מראש על רמת הקיטשיות שדחסתי לקטע הזה, לא ממש חשבתי כשכתבתי אותו. זה גיי. כאילו. ממש גיי. וקיטשי יותר מדי. וזה בפאנדום שמבוסס על ההיסטוריה האמריקאית אלוהים מה אני עושה עם החיים שלי. אבל כן. סליחה.

~.~

זה היה אחר-צהריים רגיל עד שלאפייט החליט להשתגע.
"קדימה, זה יהיה כיף!" הוא קרא והביט בי. גלגלתי עיניים.
"אני בעד. יש לי איזה חמישים עבודות לכתוב וזה יהיה שינוי נחמד," אלכס משך בכתפיו. הבטתי בו בחיוך קטן. לא היה לא ממש כוח או רצון לצאת לעוד בר מפגר יחד איתם, אבל אולי הפעם זה יהיה נחמד.
"אז כולנו מסכימים? יופי!" הוא קרא בהתלהבות, בלי לחכות לתשובה. מוליגן הביט בלאפייט וחייך. נאנחתי ויצאתי מהדירה יחד איתם.

הדבר הראשון ששמתי לב אליו כשנכנסנו לבר היה חמימות מסוימת. גם מבחינה פיזית (ואולי זה היה יחסי כי הרחוב בחוץ היה קר יותר ממוסקבה או משהו), וגם מבחינת העיצוב וההרגשה של המקום. הייתה ברמנית אחת, בלונדינית, שנראתה די חמודה וכמה ספות עור ושולחנות צרים שבהם אנשים מעטים התיישבו ודיברו. זה לא היה בר המוני או זעקני כמו רוב המקומות שלאפייט גרר אותנו אליהם בדרך-כלל, וזה הפתיע אותי. כלומר, לטובה. נראה לי.
אלכס התיישב על אחד מהכסאות הגבוהים ליד הבר. הוא חייך אל הברמנית ונשען על הדלפק, וראיתי שהם התחילו לדבר. אולי קצת יותר מלדבר.
"ג'ון? הכל בסדר?" שמעתי את הקול של מוליגן מאחוריי.
משכתי בכתפיי וחייכתי. "בטח. שנשב איפשהו?"
מוליגן הנהן ולאף הלך והתיישב ליד אלכס. מוליגן התיישב לידו, אז התיישבתי ליד מוליגן. כאילו שהייתה לי ברירה אחרת, זה לא שרציתי לשבת ליד אלכס ולראות איך הוא מדבר איתה ו… זאת סך הכל שיחה, נכון? לא יותר מפלרטוט. לאף קרא משהו בסגנון "סיבוב ראשון של משקאות עליי!" וכולם שמחו. חייכתי כשלאף נתן לי את הכוס.
"תשתה אותה, לורנס! קדימה! אתה לא נוהג היום," לאף הפציר בי. משכתי בכתפיי ושתיתי את הכוס בלגימה. בערך בשלב הזה הדברים נעשו מטושטשים.

"אז אמרתי לה שאני מצטער אבל זה -" לאף עצר והצביע על התחת שלו. "תפוס."
נראה לי שראיתי אותו מגניב קריצה למוליגן אבל בשלב הזה הייתי כל כך שיכור שאני לא בטוח בכלום.
"ומה קורה איתך ג'ון? יש מישהי מיוחדת איתך?" מוליגן צחק.
הרגשתי את הלחיים שלי מאדימות אבל צחקתי. "לא ממש, כלומר, הלוואי שהייתה מישהי! אבל בנות לא בקטע של נמשים."
"אני בקטע של נמשים!" אלכס קרא. "הם חמודים. במיוחד עלייך."
"תודה!" צחקתי. "אבל אני ממש צריך שינוי. חשבתי להסתפר, האמת."
אלכס התיישב לידי. "שלא תעז, ג'ון לורנס. אני אחתוך לך את הפרצוף אם אתה תחתוך לעצמך את השיער."
צחקתי והבטתי בו.
"יש שם מקום פנוי," מוליגן צחק ולקח את היד של לאפייט, גורר אותו לאחת הספות.
הבטתי באלכס. הוא הביט בי בחזרה. התעסקתי עם המשקה, מנסה לא לשפוך אותו.
"אז… מה קורה עם אלייזה או משהו?" שאלתי אחרי כמה שניות של שתיקה ולקחתי לגימה מהכוס הכמעט-ריקה שהחזקתי.
"הו. כן. זה לא עבד ממש," הוא אמר בביטול. "אבל היא נחמדה. זה נחמד. הכל בסדר."
הבטתי בו והרמתי גבה. "אתה בטוח?"
"כן," הוא צחק. "וחוץ מזה, יש מישהו אחר בתמונה, למען האמת."
"רגע, באמת? אז תציע לה לצאת איתך!" קראתי בחיוך. "רגע, לא, לפני זה, מי זאת?"
אלכס משך בכתפיו והתקרב אליי. לפני שהפסקתי לשים לב מה קורה, הוא... הוא נישק אותי. אלכסנדר המילטון נישק אותי. בבר מוזר במרכז העיר, כשאני יותר מדי שיכור כדי לזכור משהו בכלל, הוא נישק אותי. הרגשתי כאילו הבטן שלי מתמלאת בפרפרים שעומדים לקרוע אותי מבפנים אם אני אפסיק את הנשיקה הזאת.
אלכס התנתק ממני אחרי כמה שניות. "אני… שיט. ג'ון. אני כל כך מצטער."
"זמן ללכת, מפגרים!" מוליגן קרא. "כלומר, מפגרים וג'ון. שזה הופך את זה למפגר וג'ון. אבל לא משנה. הבנתם את הנקודה שלי."
העברתי את מבטי מאלכס למוליגן במבוכה, קם מהכיסא. לא העזתי להביט באלכס שוב או להגיד לו משהו, אז פשוט יצאנו מהבר בחזהר לקור המקפיא של הרחוב.
"בדיוק נזכרתי, אני הולך לאנג'ליקה היום. היא ביקשה ממני לעזור לה עם משהו במשפטים," אלכס מלמל אחרי כמה דקות של הליכה.
לאפייט הביט בו ומשך בכתפיו. "אחי, פשוט תגיד לנו שאתה מחבב אותה. זה בסדר. תספר לנו את כל הפרטים אחר כך."
"לא, זה…" הוא הביט בי בשתיקה, ואז משהו בהבעת הפנים שלו השתנה. "טוב, עלית עליי. היא די נחמדה. אני אספר לכם הכל מחר או משהו."
לאפייט חייך. "בהצלחה!"
אלכס הסתובב לכיוון השני והתחיל ללכת. הבטתי בו מתרחק וכל-כך רציתי להגיד לו משהו. רציתי להגיד לו שאני אוהב אותו אבל פחדתי שהוא נישק אותי בטעות, שהוא היה שיכור, שהוא לא יזכור כלום מחר. ככה זה תמיד קורה.
"אתה בטוח שאתה בסדר, לורנס?" מוליגן שאל אותי.
הבטתי בו. "בטח. בוא ניכנס כבר הביתה."
מוליגן פתח את הדלת ונכנסתי במהירות. התיישבתי על הספה, מביט בתקרה. שוב שתיקה. שתיקה חלולה כל-כך שהיא אכלה אותי מבפנים. כמעט התגעגעתי לרעש שהיה ברחוב שבחוץ.
"מה הייתם עושים אם הקראש שלכם היה מנשק אתכם?"
מוליגן התיישב לידי. "המה של המה מה מה?"
נאנחתי. "לא משנה."
שוב שתיקה.
"אלכס נישק אותו בטח," לאפייט קרא מהמטבח. הרגשתי את הלחיים שלי מאדימות. רציתי לחנוק אותו.
"אתה לא יודע הכל על הקראשים של אנשים, לאף. זאת בטח פגי אולי או-" הוא הביט בי. "רגע. אלכס באמת נישק אותך."
"אני לא יודע מה לעשות, אוקיי? אני… הוא לא באמת התכוון לזה. הוא היה שיכור מהתחת." השפלתי את המבט שלי. "למה שהוא יחבב אותי בכלל?"
"אתה צוחק עליי?" לאפאייט התיישב ליד מוליגן. "הגיע הזמן שהוא ינשק אותך. הוא מאוהב בך כבר חודשים. הוא הפך להיות יותר גיי מחד קרן עם תחת צבעוני. יותר גיי ממני, אוקיי?"
חייכתי חיוך קטן. לאף יכול להיות מפגר לפעמים.
"אז מה ענית לו?" מוליגן הביט בי בסקרנות. "מה עשית?"
"עמדתי להגיד לו משהו כשלאפייט אמר לי ללכת. ואז הלכתי."
"אתה… אתה מה?" לאפייט התחיל להרביץ לי. בעטתי בו.
"אתה לא יכול להרוס את זה ככה! אתה מחבב אותו, הוא מחבב אותך, למה לא אמרת כלום?" הוא נאנח והביט בי באכזבה.
"אני… אני לא ידעתי מה להגיד."
הטלפון שלי צלצל. הבטתי בצג - זאת הייתה הודעה מאלכס.
'אני ממש מצטער על הנשיקה. כאילו. אני מבין שאתה לא מרגיש אותו דבר ואני פשוט אשמח אם תוכל לשכוח מהכל ונוכל לחזור להיות חברים כי אני אוהב אותך - כאילו, לא במובן הזה - כאילו, כן במובן הזה, אבל אני אוכל להפסיק לאהוב אותך במובן הזה אם תרצה. כאילו, אם לא תרצה. כאילו. סליחה.'
הבטתי בהודעה למשך כמה שניות. הנה היא הייתה, באותיות קטנות, שחור על גבי סוג של לבן, ההוכחה שאולי אלכס אוהב אותי. למרות הכל.
"זאת ההזדמנות שלך," לאפייט חייך. חייכתי חיוך קטן ונשמתי נשימה עמוקה.
'זה בסדר, אלכס. גם אני אוהב אותך.'

~.~

אוקיי קראתי את זה שוב וסליחה אם הגעתם עד לפה וקראתם את זה. ת"ב אולי?

--------------------
הילה

User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8164 18908 18995 19399

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007