האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

תוכניות לחופש || שלב 2, SUMMER FUN 🤙
פורסם ב: Aug 22 2017, 11:05 AM
צטט הודעה

קוסם בינוני

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 57750
מגדר:
משתמש מספר: 61031
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image
* פתוח רק למשתתפי השלב הקודם! *

אולי אתם לא זוכרים, אבל בתחילת החופש שיתפתם אותי בתוכניות שלכם לחופש - מה המטרות שלכם, מה אתם מתכננים ומקווים לעשות... ובכן, עכשיו נגמר החופש, והגיע הזמן לבדוק אם באמת עשיתם את מה שרציתם!
בקישור הזה נמצאות התגובות שלכם מתחילת החופש. אתם מוזמנים ללכת להסתכל רגע, להתבונן במבט לאחור על כל החודשיים האלו ולשאול את עצמכם: מה רציתי לעשות? מה הצלחתי לעשות? ועכשיו זה גם הזמן לשתף אותנו שוב - האם הצלחתם לעשות משהו ממה שרציתם לעשות? האם לא עשיתם את מה שתכננתם אבל עשיתם דברים אחרים שגם נהנתם מהם? אל תשכחו שכל מי שמגיב פה מקבל גלידה קרירה!
עכשיו זה הרגע לחשוב ולראות מה רציתם ומה עשיתם, ואז לכתוב פה בעזרת הטופס הבא:

CODE
[B[COLOR=SADDLEBROWN]שם + כינוי:[/COLOR][/B]
[B[COLOR=SADDLEBROWN]התוכניות שהיו לי לחופש:[/COLOR][/B] ניתן גם לקשר תגובה.
[B[COLOR=SADDLEBROWN]מה עשיתי בחופש:[/COLOR][/B] בהשוואה למה שרציתי לעשות. אם עשיתם דברים שלא תכננתם לעשות, ניתן לכתוב גם זאת.
[B[COLOR=SADDLEBROWN]הערות:[/COLOR][/B]

--------------------
רוני, 13, מנהלת פורום דיבורים בדימוס, בטא, פרשתי
User Posted Image
“.When you love someone, you don't have a choice. Love takes your choices away“

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Aug 22 2017, 12:13 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 1011387
מגדר:male
משתמש מספר: 52922

[Bשם + כינוי:[/B]נעם, צד
[Bהתוכניות שהיו לי לחופש:[/B] (אני פשוט מעתיק את מה שכתבתי) - ללמוד גרפיקה ואנגלית, לעשות כושר (אני חייב קוביותת), לבלות עם חברים, ללכת למפגש, לעבוד במשו כי משעמם לי, יש גם את החופשה שבוע באילת עם המשפחה שלי, להיות מנהל החודש מתישהו וזהו
[Bמה עשיתי בחופש:[/B] לא למדתי גרפיקה אבל ניסיתי להירשם לחוג צילום ולא מצאתי, בסוף קונים לי מצלמה ואני מתחיל ללמוד קצת איך להשתמש בה מהאינטרנט. התחלתי לעשות כושר אבל הפסקתי כי אין לי טעם שיהיו לי קוביות אם אף אחד לא רואה את הבטן שלי. ביליתי קצת עם חברים, למרות שרציתי יותר, אבל זו לא היתה אשמתי כי אני ניג'סתי להם והם עדיין לא יכלו או לא רצו. הלכתי למפגש, לא עבדתי כי לא מצאתי עבודה לגילי, הייתי באילת והיה שם ממש כיף כי הלכנו למלא מקומות וקנו לי מלא דברים, לא הייתי עוד מנהל החודש, זהו
[Bהערות:[/B]

--------------------
נעם ♡ אוהב בעיקר לצלם ♡ הרבה לשעבר

---------
פורסם ב: Aug 22 2017, 12:24 PM
צטט הודעה

We accept the love we think we deserve

פרטי משתמש
חרמשים: 103528
מגדר:female
משתמש מספר: 62024

שם + כינוי: אלכס, Video Games.
התוכניות שהיו לי לחופש: אמ לא זוכרת במדויק: להשתקם, להיות עם חברה שלי ולסיים כמה סדרות.
מה עשיתי בחופש: כלום, קצת מדכא. אבל נפגשתי עם ליאם ולילי ודפנה ושקד ותם והיה מקסים💜
הערות: בהחלט מדכא

--------------------

אלכס • רוק ומטאל • הנהלת הפורומים בדימוס • באפי • קפה וחתולים
"I'm in shock! Look, I've got a blanket!"

User Posted Image

כבר לא פעילה.

---------
פורסם ב: Aug 22 2017, 13:12 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 64372
מגדר:female
משתמש מספר: 61126

[Bשם + כינוי:[/B]רעות, בצד
[Bהתוכניות שהיו לי לחופש:[/B]לגרום לאמא שלי לא לנסות להתקשר אלי במחנה כל הזמן, ללכת לים/לבריכה עם חברות, להגיע ל6000 הודעות בפורטל, לגמור את Hunger Games, להגיע למפגש בע"ה, לעשות ערב סרט עם חברות, לנסות להרוויח כסף, לסיים איזה סיפור שאני כותבת, לטייל, לעשות קורס תכנות, לשכנע את אמא שלי לרשום אותי למחנה קיץ בעזרא, לעשות ספורט, ללכת לסבתא שלי, לדבר עם הסבתא השניה שלי, להתחיל להכין דברים לבת מצווה של אחותי, להיות עם הבני דודים שלי, לעשות עוד מלא דברים אחרים שאין לי כוח לפרט...
[Bמה עשיתי בחופש:[/B]לא ניסיתי, אבל איכשהו אמא התחשבה בי ולא התקשרה חצי מיליון פעם, לא יצא לי כל כך להיפגש עם חברות(לא אשמתי, כולן בחו״ל!!) עוד לא הגעתי ל6000 הודעות, אבל החופש עוד לא נגמר אז בע״ה אני עוד אגיע, עוד לא גמרתי את Hunger Games, אבל גמרתי ספרים אחרים, לא הייתי במפגש, לא ממש ניסיתי להרוויח כסף, די מחקתי את הסיפור שכתבתי אב להתחלתי איזה לפחות 30, טיילתי מלא, עד שחזאתי הבייתה כבר כל הקורסים נגמרו, לא הצלחתי לשכנע את אמא לצאת למחנה (רק אחר כך קלטתי שיכולתי פשוט לשאול את אבא...) לא ממש יצא לי לעשות ספורט (אבל יצא לי לראות את אחים שלי משחקים בייסבול, זה נחשב? כאילו, בשניהם יוצאים כמעט מעולפים..), הלכתי לסבתא שלי כמה פעמים, (דיברתי עם Grandma, הייתי קצת עם הבני דודים שלי, ישנתי מלא, מצכתי סופסוף את הדרך איך לא להתחיל לבכות כשמגרדים בצל(פשוט לשים משקפת שחיה), מצאתי משום שאפשר לקנות בו White snickers, שיחקתי מלא בטלפון של אמא, עשיתי סדנת קרמיקה, קפצתי למכון וייצמן(אבל לדוד לי הייתה ישיבת מעבדה) והכנתי מלא אוריגמי.
[Bהערות:[/B]אבל דווקא היה נחמד בחופש:)

--------------------
רעות
דתיה❤ ❤ ❤כותבת כשיש לי מצב״רלעצלנים שבינינו

תקפצו לפה, תכתבו את הכינוי שלי, תכתבו מספר רנדומאלי ותלחצו ׳שלח׳

"נשמה, גלי לי איך, עשיני כלי לשליחותך, לו רק יכולתי ושמעתי את קולך"

יש הרבה דברים שאני לא: אני לא צמחונית, אני לא שמאלנית, ב״ה אני לא בדיכאון ואני לא אוהבת לרקוד היפ הופ. אבל יש המון דברים שאני כן, והגיע הזמן להתמקד במה שאני במקום במה שאני לא.
כבר לא ממש פה..

---------
פורסם ב: Aug 22 2017, 13:23 PM
צטט הודעה

A Cat With A Hat In A Hat

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 2583
מגדר:male
משתמש מספר: 62302

[Bשם + כינוי:[/B] אלכס, בצד
[Bהתוכניות שהיו לי לחופש:[/B] לקרוא D: ולקרוא D: וללכת לכנסים D:
[Bמה עשיתי בחופש:[/B] אני בהחלט קראתי מלא והלכתי לכנס אחד. כמובן שחוץ מזה עשיתי עוד מלא דברים D:
[Bהערות:[/B] זה רק אני או שלפי מה שכתבתי זה נשמע כאילו החיים שלי משעממים?

--------------------
"Magic isn't just a performance art, it's also a way of thinking. Many things in this world seem simple at first glance but play host to all sorts of secrets if you look deeper."

my name is not Ian but ok
he/him
Danganronpa|League of Legends|OMORI|The Owl House|Project Sekai

User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
73 305 322 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007