האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

★ מחכים לגשם || פעילות ראשונה ★
פורסם ב: Oct 22 2017, 11:43 AM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 16397
מגדר:female
משתמש מספר: 54053
חפצי המשתמש: צפה

היורה
מחכים לגשם - פעילות ראשונה

מה קורה, משתמשים מדליקים? ברוכים הבאים לפעילות הראשונה שלנו במסגרת מחכים לגשם - הפעילות השבועית שלנו כאן בפורום שתחמם לכם את החורף. בכל שבוע תיפתח כאן בפורום פעילות שקשורה למשהו אחר בהקשר של גשם, ואתם מוזמנים להשתתף בה. מי שישתתף בכל הפעילויות יזכה בבונוס של 10 נקודות בית בנוסף למה שירוויח בכל שלב.

השבוע הפעילות שלנו תתעסק ביורה. יורה הוא הגשם הראשון שיורד בכל שנה בתחילת החורף, ופותח את העונה הגשומה. בדיוק כמו היורה, ישנם ספרים שפותחים אותנו לעולם חדש - לפעמים זה ספר שקראנו וגורם לנו לקרוא עוד ספרים מאותו ז'אנר, לפעמים זה ספר שמשנה את כיוון המחשבה שלנו, ועוד. מה שעליכם לעשות הוא לבחור בספר כזה, לספר לנו קצת עליו ועל איך שפתח אתכם למקום חדש.
כל מי שישתתף יזכה ב100 חרמשים שיחולקו בסיום הפעילות. רק מלאו את הטופס הבא בשבוע הקרוב:

CODE
[COLOR=DodgerBlue][B]שם:[/B][/COLOR]
[COLOR=DodgerBlue][B]הספר הזה עבורי + הסבר:[/B][/COLOR] לפחות 2 שורות
[COLOR=DodgerBlue][B]הערות:[/B][/COLOR]

--------------------

שחר - מנהלת פורום ספרים - טבעונית - אשמת הכוכבים - משחקי הרעב - אליסיה קארה - חסרת חיים - בפרישה

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Oct 22 2017, 16:05 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 64372
משתמש מספר: 61126

שם:רעות
הספר הזה עבורי + הסבר:ארץ האגדות, בדגש על הראשון והשני...
אז את הספר הראשון בסידרה קראתי לפני בערך 3.5 שנים, בגיל 10 בערך, ותאמינו או לא, זה גם היה הספר הארוך הראשון שקראתי (אני יודעת, זה אומר שהמצב שלי לא משהו, אבל אני מנסה לשפר..:)). בהמשך עברתי לספרים ארוכים אחרים, ארוכים יותר ופחות, מז׳אנרים כאלה ואחרים, אבל כל זה לא היה קורה אם לא הייתי קוראת את הספר ההוא בגיל 10.
הערות:אין:q

--------------------
רעות
דתיה❤ ❤ ❤כותבת כשיש לי מצב״רלעצלנים שבינינו

תקפצו לפה, תכתבו את הכינוי שלי, תכתבו מספר רנדומאלי ותלחצו ׳שלח׳

"נשמה, גלי לי איך, עשיני כלי לשליחותך, לו רק יכולתי ושמעתי את קולך"

יש הרבה דברים שאני לא: אני לא צמחונית, אני לא שמאלנית, ב״ה אני לא בדיכאון ואני לא אוהבת לרקוד היפ הופ. אבל יש המון דברים שאני כן, והגיע הזמן להתמקד במה שאני במקום במה שאני לא.
כבר לא ממש פה..

---------
פורסם ב: Oct 22 2017, 16:06 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 4723
מגדר:
משתמש מספר: 59914

שם: אבי פף
הספר הזה עבורי + הסבר: לפחות 2 שורות
הספר הוא 'הארי פוטר ואבן החכמים'. למעשה לפני שקראתי אותו לא רציתי לקרוא פנטזיה וחשבתי שזה בכלל לא מהנה אבל עכשיו במבט לאחור אני נחנק כשאני חושב מה היה קורה אם לא הייתי קורא אותו.זה סחף אותי לסדרה המדהימה שהובילה לעוד הרבה סדרות מופאות שהסתתרו בתוך כריכות שלא העפתי בהן מבט פעמיים לפני כן.
הערות:

--------------------
זה אבי ✨ חיבוק לתמר ✨ בעצם גם לסיוון ✨ זקנינו ✨
✨ אליס קסומה וגלידה ✨ אלכס חזרה כדי להיות בפרישה✨

User Posted Image
אבי.. אבי.. אבי.. ואני אפסיק לכתוב אבי לפני שאשכח מה רציתי לכתוב אז אתה מקסים וגאון כזה, וקסם✨
אתה משתמש קסום קסום (לא הכיהכי כי ששש)
אז כולכם ללכת ולהכיר אבי, כיכי אמרתי. ואני לא מאיימת עליכם בכלל
ו ואוהבת3>

"כל אחד הוא חיה. תמצאו את עצמכם."- תקשיבו לאבי אנשים, דברי גאון.
אנשים קסומים העולם מחזיק לכם אצבעות

---------
פורסם ב: Oct 22 2017, 16:17 PM
צטט הודעה

חיים לפני מוות. כוח לפני חולשה. מסע לפני יעד.

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 107133
מגדר:
משתמש מספר: 62638

שם: אורי
הספר הזה עבורי + הסבר:פרסי ג'קסון וגנב הברק
אז תאינו או לא אבל עד כיתה ג' בערך שנאתי לקרוא אולי קצת ספרים אבל לא פנטזיה, ההורים שלי ניסו להכריח אותי ולא עבד להם ואז באיזה ערב שבת משעמם החלטתי לנסות לקרוא פרסי ג'קסון. סימתי את הספר במהירות על ומאז אני קורא כל הזמן ספרים ובדגש על פנטזיה.
הערות:

--------------------
אורי Ori

Life before death, strength before weakness, journey before destination
I will protect those who cannot protect themselves
I will protect even those I hate so long as it is right
I accept that there will be those I cannot protect

---------
פורסם ב: Oct 24 2017, 18:53 PM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 22214
משתמש מספר: 63966

שם: ליהיא
הספר הזה עבורי + הסבר: 39 רמזים (הראשון- קראתי אותו לפני די הרבה שנים (אני מרגישה זקנה) וזה היה בעצם הסדרה הראשונה הרצינית שקראתי. אני לא קוראת כל כך הרבה ספרים, אבל מאז שקראתי אותו התחלתי לקרוא עוד ספרים גדולים כאלה והתחלתי לאהוב יותר לקרוא.
הערות:

---------
פורסם ב: Oct 25 2017, 19:38 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 4032
משתמש מספר: 58761

שם: טליה
הספר הזה עבורי + הסבר: לפחות 2 שורות המעון של מיס פרגרין לילדים משונים, אוקי, כשראיתי את הסרט שיצא על הספר מאוד נהנתי ומאוד זילזלתי בספר, גם הספר נחשב ספרות מבוגרים אז בכלל לא הסתכלתי עליו כשהלכתי לספרייה או לחנות ספרים, בסוף קראתי את השני לפני הראשון (כי הסתמכתי על הסרט, אל תשאלו...) ונהנתי מאודדדדד, אחר כך קראתי את הראשון ואז את השלישי (כשהוא עוד יצא) ומאז הבנתי שאולי גם ספרי מבוגרים זה לא רק ספרים על אהבה מוגזמת ועל איך לחיות חיים טובים יותר אלא גם שם יש ספרים מעניינים (לפחות אותי
הערות: נופפפ

--------------------

---------
פורסם ב: Oct 26 2017, 19:17 PM
צטט הודעה

A Cat With A Hat In A Hat

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 2700
מגדר:male
משתמש מספר: 62302

שם: אלכס
הספר הזה עבורי + הסבר: פרסי ג'קסון וים המפלצות.
לפני שקראתי את הספר הזה אני כן ממש אהבתי לקרוא וקראתי הרבה. אחרי שקראתי את הספר... טוב, נפתחתי יותר לז'אנר הפנטזיה והפסקתי לאהוב את כל הספרים בעולם הנורמלי וכאלו. הספר הזה גרם לי לקרוא מהר יותר והרבה יותר ספרים. הספר הזה גרם לי להתחיל להתלהב מספרים מההחלה. פעם אהבתי לקרוא, אבל מעולם לא התלהבתי מזה.
הערות: כן. גנב הברק לא עשה לי כלום.

--------------------
"Magic isn't just a performance art, it's also a way of thinking. Many things in this world seem simple at first glance but play host to all sorts of secrets if you look deeper."

my name is not Ian but ok
he/him
Danganronpa|League of Legends|OMORI|The Owl House|Project Sekai

User Posted Image

---------
פורסם ב: Oct 27 2017, 18:00 PM
צטט הודעה

So tell my friends that I'll be over here

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 9443
מגדר:male
משתמש מספר: 58753

שם:ראיין
הספר הזה עבורי + הסבר: הארי פוטר.
הספר הראשון שקראתי של הארי פוטר הוא הנסיך חצוי הדם, אמא שלי התבלבלה ונתנה לי לקרוא את השישי בכיתה ד' אחרי שנתיים, ראיתי את התור הארוך של מעריצי הארי פוטר, הסתכלתי על הקריכה ואמרתי לעצמי שאני חייב לתת להארי עוד ניסיון. כבר אז נשפכתי על הספרים, גמרתי את הראשון בארבע שעות, את שני בחצי יום, את השלישי ב-4 ימים, את הרביעי בשבועיים, את החמישי בחודש(עשיתי הפסקהההה), את השישי ב-3 שבועות ואת הרביעי ב-3 חודשים(הפסקה של חודשיים XD). הארי פוטר היא אחת מהטריגלויות הכי אהובות עלי אם לא הכי, הרי אני מנהל פורום שקשור רק בסדרה המושלמת הזו. אבל אם יכולתי לבחור ספר אהוב למרותך שכולם מדהימים, הארי פוטר והנסיך חצוי הדם!
עשיתי על הסדרה, אם זה לא נחשב אז:
הארי פוטר והנסיך חצוי הדם.
באמת, כשהתחלתי לקרוא אני כל כך אהבתי את זה, היה לי מתח והכל בו בזמן אבל לא הבנתי כלום, ודמיינתי אותם בלגו! כ לפני שהכרתי את הספרים או הסרטים שיחקתי בלגו של הפ! אז היה כיף לדמיין את הכל בצורת לגו ואמנם קראתי את הספר פעם וחצי הוא האהוב עלי בגלל המתח, הפחד והעלילה הלא מובנת שמשכה אותי יותר פנימה. וכשאמא שלי קנתה לי בכיתה ד' את הראשון אמרתי לה שעדיף שאגמור כבר את השישי. אז כן, הארי פוטר והנסיף חצוי הדם זה מצוין.
הערות:זו חפירה אמיתית לפעילות מושלמת

--------------------

ראיין/תומר || הוא/אתה || מנהל הקלחת הרותחת & ראש בית גריפינדור בדימוס || פרשתי

איש אשכולות של ממש

---------
פורסם ב: Oct 28 2017, 10:01 AM
צטט הודעה

“you’re someone’s reason to smile”

פרטי משתמש
חרמשים: 22272
משתמש מספר: 58762

שם: נעמה
הספר הזה עבורי + הסבר: לפחות 2 שורות ההספר הזה נקרא "ארץ האגדות", כשהתחלתי לקרוא אותו לא הייתי כל כך בטוחה שאוהב אותו, "מה? מעבר דרך סיפורים לאגדות? נה, לא נשמע נחמד." אבל אז המשכתי וגיליתי שזה מעניין, עד לכך שאני מחכה כבר שיהיה בספרייה את הספר החמישי והשישי בעברית... הספר פתח אותי יותר לעולם של אגדות, כי כשהייתי קטנה פשוט ראיתי את הסרטים היפהפיה הנרדמת, סינדרלה ולא חשבתי לעומק, פשוט אהבתי את הסרטים כי היה בהם קסם וכישופים, ועכשיו כשהתחלתי לקרוא את ארץ האגדות, זה גרם לי להתחיל לחשוב על האגדות יותר לעומק...
הערות:

--------------------
נעמה ♬ 16.5

כותבת ♬ !Sloths ♬ ראש בית רייבנקלו לשעבר ♬ Maddie and Kitty ♬ מ. חדר הנחיצות לשעבר

User Posted Image
מיאו זו מילה קטנה שמסכמת דברים גדולים

-מיאו!

---------
פורסם ב: Oct 28 2017, 13:07 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
חרמשים: 12533
מגדר:
משתמש מספר: 61004

שם: ליה
הספר הזה עבורי + הסבר: לפחות 2 שורות
פרסי גקסון והגנב הברק (גם).
טוב אז אני שנאתי מיתולוגיות, ובפרט את ספרי פרסי ג'קסון. ואז הלכתי לאיזשהו חוג, ושם פגשתי ילדה שממש אהבה פרסי גקסון. בקיצור, התערבנו על משהו והפסדתי, אז הייתי צריכה לקרוא את פרסי ג'קסון וגנב הברק, וגיליתי שזה לא כל כך גרוע. ומאז אני קוראת פרסי ג'קסון. הסוף
הערות:

--------------------
ליה ~ 11 ~ הרמיוני ~ גריפינקלו ~ כותבת

User Posted Image

מ ו ש ל מ
ו ת

---------
פורסם ב: Oct 29 2017, 10:42 AM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
חרמשים: 16397
משתמש מספר: 54053

ננעל, השלב הבא ייפתח בקרוב :)

--------------------

שחר - מנהלת פורום ספרים - טבעונית - אשמת הכוכבים - משחקי הרעב - אליסיה קארה - חסרת חיים - בפרישה

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
233 980 687 355

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007