האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

המבחנים המסכמים - כל הפרטים

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

בסופו של דבר, בהלוויות || אליסון
פורסם ב: Dec 7 2017, 20:50 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 504
מגדר:
משתמש מספר: 56961
חפצי המשתמש: צפה

אמ... בטעות כתבתי מהמשתמש של אח שלי, הוא נכנס מכאן ולא ידעתי... אז כעיקרון זה שלי, אליסון^^

ולקטע:

בסופו של דבר, בהלוויות, אף אחד לא אומר משפטים כמו "הוא קיבל 97 בספרות".
לא ידברו על כמה שאלות ענית נכון בשיעורים ועל איך בכית כשנכשלת בפיסיקה.
אולי הם ידברו על מה שעשית בהפסקות, החברים שלך. הם ימחו דמעות מעיניהם, אחת אחרי השנייה, ויספרו על כל הטוב שהיה בך.
אבל איזה טוב כבר היה בך?
כן, הם גם לא ידברו על כמה שלא הערכת את עצמך.

בסופו של דבר הם ידברו על עצמם. הם יגידו כמה שהם עצובים, כמה שהם מתגעגעים אלייך, כמה שהם צריכים אותך. הם ידברו על איך יהיה להם קשה לקום בבוקר בלעדייך, כמה רע יישב להם על הלב.
אולי הם ידברו על התחביבים שלך. וזה רק אולי.
אבל איפה אתה בתוך כל זה?

בסופו של דבר, בהלוויות, הם לא ידברו על הציון שקיבלת בספרות, הם לא ידברו על מה שישב לך על הלב, הם ידברו על עצמם.
אולי כי הם אנוכיים, או אולי כי פשוט אף פעם לא סיפרת להם איך אתה מרגיש באמת.

--------------------

Love it's Lovely

מייקל - כותב - דיסני - בדיוק אחרי חידוש חתימה
User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Dec 7 2017, 21:40 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 62488
מגדר:female
משתמש מספר: 55840
חפצי המשתמש: צפה

אוקיי, אני אתחיל בזה שזה קטע מאוד יפה והעברת את המסר בצורה ממש טובה, באמת הצלחתי להתחבר. הסוף מצוין לדעתי ונותן מן פתח כזה למחשבה על הדמות עצמה ועל מה קרה לה, ובאופן כללי זה קטע מאוד עוצמתי.
אולי הם ידברו על התחביבים שלך. וזה רק אולי.
אבל איפה אתה בתוך כל זה?

המשפטים האלו טיפה לא הסתדרו לי. אני לא יודעת ממש למה, אבל אני חושבת שזה הרגיש לי אולי קצת מוזר ששאלת איפה הוא בכל זה דווקא אחרי שאמרת שהם ידברו על משהו שכן קשור אליו. זו כמובן החלטה שלך, אבל אני ממליצה לך לנסות לשנות קצת את הפסקה הזו ואולי את הסדר שלה.
עוד דבר שטיפה הפריע לי, היה הרגש - הצלחת לתת לנו להכיר פחות או יותר אופי של דמות בקטע יחסית קצר וגם העברת את המסר בצורה טובה, וזה מצוין, אבל כן חסרו לי קצת תיאורים של רגשות של דמות שאולי חושבת את הדברים האלו. שוב, זו לגמרי החלטה שלך, אבל לדעתי אם תאריכי קצת ותכתבי חלק עם המסר הזה בתוך קטע ארוך יותר על דמות ספיציפית שתתני לנו ממש להכיר ולהתחבר אליה, את תצליחי גם לגרום לי לבכות (לא שאני בעד לבכות, כן?).
בקיצור, זה באמת קטע יפה ונחמד והמסר שלו חזק, את כותבת טוב וניהניתי לקרוא. אני ממש מצטערת אם פגעתי - ממש לא התכוונתי לפגוע וכל מה שאמרתי זה רק הצעות, פשוט כבר יצא לי לקרוא הרבה קטעים שלך ואני יודעת שאת מסוגלת. מחכה לקרוא עוד קטעים מצוינים שלך ומקווה שתמשיכי לפרסם, את יודעת שאני אוהבת את הכתיבה שלך.

--------------------
קימ/ליליקה
(אבל תקראו לי לילי כי רק ליצור ויצור מותר לקרוא לי ככה)
User Posted Image
טוב, אז הכינוי והחתימה שלי מוקדשים לשתי היצורים האהובים עליי בעולם - דלפי והגר - ואני אוהבת אותן מאוד מאוד (כן, אני מודעת לעובדה שהתחביר לוקה בחסר, אבל יצורות נשמע לי מוזר :( עמכן הסליחה) 3>
והייתי שמה גיף של Uniraccoon אבל אני לא מוצאת אחד מספיק יפה.
וגם אוררו חלק מהיצורים האהובים עליי והיא אחות קטנה קסומה ואני אוהבת אותה ואתם אוהבים אותה גם וזו לא הייתה שאלה 3>

לילו מתה עלי, זה לא נתון לויכוח, היא פשוט מתה עלי
אתם יכולים גם, אתם יכולים לא, אבל היא כן
אני אחת מאלף היצורים שלה, אבל אחת מ5 האחים שלה(או שלוש, אלא אם אתם לא מחשיבים את המקוריים. חחחח זה נשמע מוזר)
אופס אני בורחת💕

User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8199 19092 19396 19819

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007