האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

קרם שוקולד מריר || אופיר, ל"סופגניות במילויים שונים" מספיישל חנוכה
פורסם ב: Dec 16 2017, 00:42 AM
צטט הודעה

so long, and thanks for all the fish!

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 17427
מגדר:
משתמש מספר: 50775
חפצי המשתמש: צפה

שלום, קוראים לי אורן. חבריי אוהבים לתאר אותי כ"שוקולד מריר". כלומר, אני חם ואוהב, רגוע ונחמד, אך כאשר מתקרבים יותר מדי, אני מריר. אומרים אף פעם אל תפגוש את הגיבורים שלך. המשפט הזה נכון מאוד לגביי. חברי הקרובים לעטים קרובות אומרים לי לא להיות כל כך מריר. לעומתם, מוריי, חבריי הרחוקים והאנשים שאני מכיר רק בפנים, חושבים שאני טוב לב ומאוד רגוע ונחמד. אני אוהב בעיקר דברים כגון ביצי שוקולד, או מתנות. למה, אתם שואלים? כי הם מזכירים לי את עצמי. הם מזכירים לי את היותי כמוהם. אני תמיד נראה טוב ממרחק, כי כשאנשים פוגשים בי הם תמיד חושבים על המקרה הכי טוב שיכול להיות. על התנה הכי טובה, או על הפתעת ביצת השוקולד הכי מגניבה. ואז הם פותחים את ההפתעה ומגלים את המתנה ההיא שהדודה הרחוקה מביאה לך שבכלל לא קשורה אלייך, וקצת פוגעת בך. כמו לקוות למצוא במתנה שלך את מחשב הגיימינג החדש שתמיד רצית ולקבל ספר של לוין קיפניס.

אני תמיד מקבל ציונים טובים וביקורות טובות, אבל כשאני מנסה להתחבר עם מישהו על סמך אותם הגדרות של אדם אחר, רחוק, אני מגלה שוב ושוב את אותה האכזבה. אני פשוט "מריר", "מקולקל", כעסן וחסר סבלנות.
ואתם יודעים מה החלק הכי גרוע? אני בכלל לא אוהב שוקולד מריר...

--------------------
אופיר

".you keep using that word. I don't think it means what you think it means"
סלית'רין גאה (אך גריפינדור באתר), נצנצים זה מלכלך, וחד הקרן רצח את הגבינה.
אם למישהו בא להוסיף טקסט לחתימה היבשה שלי, תשלחו לי בה"פ.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Dec 26 2017, 09:08 AM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 62488
מגדר:female
משתמש מספר: 55840
חפצי המשתמש: צפה

טוב, זו בהחלט נשמעת כמו דמות מעניינת ומתאימה למילוי שקיבלת (למרות שאני אוהבת שוקולד מריר). הצגת את הדמות בצורה טובה ואפשרת לנו להכי אותה.
מה שכן, משהו בצורה שהצגת את הדמות הרגיש לי קצת מאולץ - היא דיברה בשפה קצת גבוהה מדי ביחס לשפת היום יום, וכשהדמות עצמה היא המספרת, חשוב שהמשלב הלשוני יתאים לסגנון הדיבור של הדמות. חוץ מזה, ההצגה עצמה של הדמות הייתה לי טיפה מוזרה - כתבת את התכונות של אורן בצורה מאוד ישירה, וזה בסדר כשהקטע כתוב מנקודת מבט חיצונית, אבל כשהוא כתוב מנקודת המבט של הדמות עצמה זה טיפה מוזר שהיא מספרת ככה על התכונות שלה ומודעת כל כך למה שהסביבה חושבת עליה.
דבר אחרון - הקטע הוא רק הצגה של הדמות עצמה, שזה נחמד, אבל אני מאוד אשמח לקרוא קטע עם עלילה שאורן יהיה אחת הדמויות בו. זו כמובן החלטה שלך, אבל אני חושבת שבקטע כזה תוכל להראות את האופי של אורן דרך ההתנהגות שלו, במקום לכתוב אותו בצורה כזאת ישירה, וככה לאפשר לנו להכיר אותו בצורה טובה יותר.
חברי הקרובים לעטים קרובות אומרים לי לא להיות כל כך מריר.

'לעיתים' זה עם ת'.
על התנה הכי טובה, או על הפתעת ביצת השוקולד הכי מגניבה.

חסרה לך מ' ב'המתנה'.
ואז הם פותחים את ההפתעה ומגלים את המתנה ההיא שהדודה הרחוקה מביאה לך שבכלל לא קשורה אלייך, וקצת פוגעת בך.

אהבתי את ההשוואה שעשית כאן למתנה מהדודה הרחוקה, זה מאוד הוסיף והתאים לדעתי.
אני תמיד מקבל ציונים טובים וביקורות טובות, אבל כשאני מנסה להתחבר עם מישהו על סמך אותם הגדרות של אדם אחר, רחוק, אני מגלה שוב ושוב את אותה האכזבה.

הגדרות זה נקבה, ולכן זה צריך להיות 'אותן'. חוץ מזה, אני לא בטוחה שהבנתי ממש את החלק הזה במשפט - לאילו הגדרות התכוונת?
בקיצור, אורן נשמע מאוד מעניין ואני אשמח לקרוא קטע יותר ארוך איתו. אני ממש מצטערת אם פגעתי, זו לא הייתה הכוונה שלי ואני מחכה לקרוא עוד קטעים שלך.

--------------------
קימ/ליליקה
(אבל תקראו לי לילי כי רק ליצור ויצור מותר לקרוא לי ככה)
User Posted Image
טוב, אז הכינוי והחתימה שלי מוקדשים לשתי היצורים האהובים עליי בעולם - דלפי והגר - ואני אוהבת אותן מאוד מאוד (כן, אני מודעת לעובדה שהתחביר לוקה בחסר, אבל יצורות נשמע לי מוזר :( עמכן הסליחה) 3>
והייתי שמה גיף של Uniraccoon אבל אני לא מוצאת אחד מספיק יפה.
וגם אוררו חלק מהיצורים האהובים עליי והיא אחות קטנה קסומה ואני אוהבת אותה ואתם אוהבים אותה גם וזו לא הייתה שאלה 3>

לילו מתה עלי, זה לא נתון לויכוח, היא פשוט מתה עלי
אתם יכולים גם, אתם יכולים לא, אבל היא כן
אני אחת מאלף היצורים שלה, אבל אחת מ5 האחים שלה(או שלוש, אלא אם אתם לא מחשיבים את המקוריים. חחחח זה נשמע מוזר)
אופס אני בורחת💕

User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
73 305 322 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007