האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

דלת הקסמים של הארי / פעילות, נכתב על ידי אופיר קרקרוף ו- Cherr on top
פורסם ב: Feb 13 2018, 22:47 PM
צטט הודעה

so long, and thanks for all the fish!

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 17427
מגדר:
משתמש מספר: 50775
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image

ליאן : "היי אופיר, ראית את הסרט המגניב הזה?"
אופיר : "איך קוראים לו?"
ליאן : "הוא נקרא קרוליין ודלת הקסמים. זה על ילדה שנכנסת לעולם מושלם, אבל אז היא מגלה שהוא לא כל כך מושלם"
אופיר : "נשמע מעניין. אוי! זה נתן לי רעיון לפעילות! כבר חוזר, הלכתי לנסח!"
ליאן : "חכה לי!! אני גם רוצה לנסח איתך! אני אתן לך מהפופקורן שלי!"

שלום לכם, אנשים ואנשות! אני כל כך שמח שמצאתם זמן כדי לעבור פה בפורום השומם שלנו ולהשתתף בפיעלויות שלנו ^^ לאחרונה ראיתי את הסרט "קרוליין ודלת הקסמים " (הנה טריילר: https://www.youtube.com/watch?v=CKV0-xgUvA0&t=11s) בכל אופן, למי שלא מכיר את הסרט, הנה תקציר קטן : הסרט מספר על ילדה בשם קרוליין שההורים שלה מתעלמים ממנה והיא כל הזמן כועסת עליהם. יום אחד היא מוצאת דלת קסומה בביתה, שמובילה לעולם "מושלם" בו כל החלומות של קרוליין מתגשמים - ההורים שלה שמים לב אליה, יש לה מלא חברים, השכנים שלה (שפעם היו משוגעים) עכשיו נורמליים. הכל טוב חוץ מדבר אחד. להורים שלה יש כפתורים במקום עיניים, והם רוצים שגם היא תשים כפתורים על העיניים. כשהיא מסרבת אמא שלה מתגלה כמפלצת רעה.
טוב, נשמע סרט מעניין. אבל מה הוא קשור ל"הספרים"?

טוב ששאלתם. בפעילות הזאת, אנחנו ניקח את ההרפתקה של קרוליין, ואת עלילת הסרט, ונפעיל אותם על הארי פוטר. כך נוכל בעצם להבין טוב יותר את הדמות עצמה, ולתאר יותר טוב את תפיסת עולמה. אז בפעילות הזאת יהיו שלושה שלבים : בשלב הראשון, הזה, אתם תתיחסו לחלק הראשון של ההרפתקה. לחלק בו קרוליין מוצאת את דלת הקסמים ועוברת דרכה. בשלב השני, אתם תתיחסו לשיא ההרפתקה, למה שמתשתבש בעולם המושלם כביכול ועל ה"כפתורים" וה"מפלצת" של הדמות. בשלב השלישי והאחרון אתם תצטרכו להתחבר לחלק האחרון בהרפקה של קרוליןן. אתם תצטרכו לכתוב על ההימלטות מהעולם המושלם כביכול, ועל בריחתה של הדמות.

סקרנת אותי. אז איך תעבוד הפעילות?

אז ככה. השלב הזה כפי שאמרנו יתמקד בהתחלה של ההרפתקה. בכניסה אל אותו עולם מושלם ובחיים המצויינים. בפעילות הזו אנו נפעיל את אותו חלק של הסיפור על הארי פוטר הצעיר. כלומר? אתם תצטרכו לחשוב על הארי, להבין אותו לעומק, לחשוב על הרצונות שלו, המכשולים שלו, האהבות שלו והשנאות שלו. למה? כי אתם תצטרכו בשלב הזה לשבת (או לשכב על המיטה, אם יותר נוח לכם) ולכתוב את הסיפור הזה, אן הארי היה מחליף את קרוליין. אתם תצטרכו לחשבו על הארי, ולרשום סיפור קצר (5 עד 7 שורות) על ההרפתקה של הארי אל העולם המושלם. תפרטו על איך הוא מצא הדלת, אל חשוב יותר מכל תפרטו טוב טוב על העולם המושלם שלו. על כל הפרטים בו. מה היה שונה? מה היה זהה? איך מתאפיין העולם המושלם של הארי פוטר? שימו לב! יש לכתוב רק על העולם המושלם, ולא על החסרונות שלו או על מה שהארי עושה בו.

אוו נשמע מגניב. אבל מה תתנו לנו בתמורה?

טוב, לאור טוב ליבכם חסר הגבולות בהשתתפותכם בפורום שלנו וההשקעה שלכם בפעילות, נעניק לכם על השלב הזה 300 חרמשים נוצצים, ו - 10 נקודות בית! אתם יודעים מה? בואו נהפוך את זה לתחרות קטנה - המשתמש שיכתוב את הסיפור הכי מפורט, מתאים ומעניין יזכה בתוספת של 100 חרמשים ו- 2 נקודות בית!

נשמע מעולה! איפה הטופס?

בדיוק כאן, מתחת השורה הזאת! שימו לב! יש לכם שבוע וחצי בדיוק (עשרה ימים) להשלמת הפעילות, כלומר עד ה 23 בפברואר.

CODE
[B][COLOR=orange] שם + כינוי : [/COLOR][/B]
[B][COLOR=Brown] בית (לבעלי תפקידים) : [/COLOR][/B]
[B][COLOR=orange] איפה הארי ימצא את הדלת ואיך היא נראית (לפחות 2 שורות): [/COLOR][/B]
[B][COLOR=Brown] תארו את העולם המושלם של הארי פוטר : [/COLOR][/B]לא רשימת קניות. אני רוצה פירוט וסיפוריות.
[B][COLOR=orange]הערות/ הארות/ איזה כיף זה סרטים: [/COLOR][/B]

תהנו!!

--------------------
אופיר

".you keep using that word. I don't think it means what you think it means"
סלית'רין גאה (אך גריפינדור באתר), נצנצים זה מלכלך, וחד הקרן רצח את הגבינה.
אם למישהו בא להוסיף טקסט לחתימה היבשה שלי, תשלחו לי בה"פ.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Feb 14 2018, 14:11 PM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
חרמשים: 10365
מגדר:female
משתמש מספר: 57530

שם + כינוי : אריאלהקוט
בית (לבעלי תפקידים) : גריפנידור
איפה הארי ימצא את הדלת ואיך היא נראית (לפחות 2 שורות): הוא מוצא את הדלת בחדר הנחיצות. היא כנגד הקיר הימני. היא בצבע סגול קהה אם ציורים עדינים בצבע כסוף קצת שחוק. ידית בצורה של אליפסה זהובה. הדלת עצמה בצורת בלבן. על הרצפה מול הדלת יש שטיח כניסה שעליו כתוב "ברוך הבא לבית החדש שלך"
תארו את העולם המושלם של הארי פוטר : לא רשימת קניות. אני רוצה פירוט וסיפוריות.
כאשר הוא נכנס הוא מוצא את עצמו בחדר מלא בגביעים של קווידץ'. אבל באמצע החדר עומד אדם אם משקפיים ושיער שחור, ומחבקת אותו אישה אם שיער בצבע ג'ינג'י אדמדם ועיניים ירוקות. שניהם בוחנים גביע שעליו כתוב סדריק דגורי מנצח טורניר הקוסמים המשולש. אז שני האנשים מסתובבים ומחבקים את הארי בזמן שהארי בוכה. "אנחנו כל כך גאים בך! כבר יום שלם אנחנו מסדרים את היכל התהילה של הפוטרים בקווידיץ' כי יש לנו כול כך הרבה גביעים והם סטאם מפוזרים בחדר. 75% מהם הם שלך. כול כך ירשת את זה מאבא שלך" אמרה צוחקת בעוד הארי בוכה.
הם יצאו החוצה ואז הגיעו הרמיוני רון וג'ני , ג'ני ורון לבשו תלבושות נקיות וחדשות. "איך קניתם שניכם תלבושות חדשים?" שאל הארי בפליאה,
"אחרי המשפט של המלפויים אבא שלנו דרש פיצויים על המתקפה עליו במחלקת המסתורין ובגלל שהמלפויים היו המשפחה הכי קרובה לולדמורט אז הם היו צריכים לתת לנו פיצוי של 75% מהכסף שלהם! זה המון כסף, אז גם אנחנו משפצים את המחילה,"
הערות/ הארות/ איזה כיף זה סרטים: יש לי עוד אבל אין לי כח.
כול הכבוד אופיר וליאן!! אתם ממש בנויים לזה!

--------------------
אריאלה~17~ספרים~כלבים~פאנגרל לנצח!

תמיד במרחק ינשוף!

",תכנס לעולם הקטן שלך יותר, כדי לראות אם החד- קרן הזיז משהוא"
User Posted Image
" מי אנחנו?"

"פאנגרלס!"
"ומה אנו עושות?"
"קוראות!"
"ומה זה עשה אותנו?"
"לא יציבות נפשית!"
"והאם נפסיק?"
"אף פעם!"

הפאנפיק סולאנג'לו המהמם שלי!

---------
פורסם ב: Feb 15 2018, 14:26 PM
צטט הודעה

אני ואתה נשנה את העולם!

פרטי משתמש
חרמשים: 2052
מגדר:female
משתמש מספר: 65434

שם + כינוי : אביטל, אדמהאדמה
בית (לבעלי תפקידים) :
איפה *הארי* ימצא את הדלת ואיך היא נראית (לפחות 2 שורות): הארי בא אחרי המלחמה בוולדמורט לבקר את הבית שלו, במכתש גודריק. הפעם - בדיוק במקום שבו נהרגה אמו - הופיעה פתאום דלת שהובילה למקום המושלם הזה.
הארי מצא את הדלת רק אחרי שבכה באותו מקום על אביו, אמו ושאר היקרים לו שמתו.
תארו את העולם המושלם של *הארי* *פוטר* : לא רשימת קניות. אני רוצה פירוט וסיפוריות.
הארי עבר מבעד לדלת. אור מנצנץ וזוהר האיר את גופו, סוחף אותו אל מעבר להר - מקום שבו הזוהר התחזק עד שנהיה לחלק ממנו.
"מה זה המקום הזה?" שאל הארי את עצמו, "לאן הגעתי?" הוא שלף את שרביטו בהיכון וחיכה. מול עיניו התגשם לו בית. בית זהה בדיוק לבית שממנו יצא עתה.
"מכתש גודריק?" שאל הארי ושאר הפרטים במכתש גודריק החלו להתגשם גם כנגד עיניו. אבל משהו לא היה בדיוק אותו הדבר, כי קולות צחוק בקעו מתוך הבית שלו, של ההורים שלו - אך זה לא היה צחוק קר, אלא צחוק שמחמם את הלב וגורם להתרגשות.
הארי דפק על הדלת ונכנס. עיני הנוכחים כולם הופנו אליו. הארי פער את פיו בתדהמה כשראה את פניהם של הנוכחים והתעלף.
לאחר 2 דקות התעורר. כשעיניו התמקדו ראה את עיניו שלו - עיניים בצורת שקד בצבע ירוק מהמם - רק שהן היו חלק מראש בעל שיער ג'ינג'י חלק וארוך.
"אמא?" שאל הארי, "אתם אמיתיים? אני מת?"
"למה מת?" התרוממה אשה ג'ינג'ית אחרת מכורסא מרופדת - "אתה חי לגמרי, כמו כולנו - הארי. הילדים כבר חיכו שתחזור. מה עיכב אותך בעבודה?"
הארי התרומם וניסה שלא להראות שהוא מופתע. גם אם זה רק חלום - הוא רוצה להמשיך את החלום הזה לעד.
"ברור, ג'יני" הוא אמר - "מרוב עומס כבר שכחתי - מה אנחנו חוגגים? ומיהם שאר האורחים?"
"סוף סוף אתה מדבר לעניין!" ניגש אליו אביו וטפח לו על הכתף. הארי נרעד. מגע ידו של אביו היה חם ואוהב כל כך. "המכה השפיעה עליך, מה?" המשיך אביו בטון אוהב, "בוא לשולחן, חיכינו רק לך כדי לחגוג את סופו של וולדמורט."
ליד השולחן ישבו אביו ואמו, סביו וסבתו, אשתו וילדיו, גיסיו וילדיהם, חמיו וחמותו, לופין וטונקס ו...
"אפשר להתחיל במסיבה?" התלוצץ פרד וויזלי.
אלבוס דמבלדור וסיריוס חייכו אליו משני קצוות השולחן.
"אני חושב שאפשר," חייך הארי, "מתחילים!"
הוא היה מאושר לגמרי.
הערות/ הארות/ איזה כיף זה סרטים:

--------------------
אביטל (:

---------
פורסם ב: Feb 15 2018, 15:38 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 4723
מגדר:
משתמש מספר: 59914

שם + כינוי : אבי פף
בית (לבעלי תפקידים) :
איפה הארי ימצא את הדלת ואיך היא נראית (לפחות 2 שורות): טוב זאת לא ממש דלת. אפשר לומר שזאת יותר...מראה. למעשה קוראים לה "הראי של ינפתא". החדר שבו היא נמצאת אמנם לא ממש מרוהט ודי מוזנח אבל זו ראי מפוארת על רגלי אריה מגולפות. למעלה רשום "ךבלת לאש מת אם איכה אראך ינפתא אל".
תארו את העולם המושלם של הארי פוטר : לא רשימת קניות. אני רוצה פירוט וסיפוריות.
הארי שברח מפילץ', היה מעוצבן. הוא כבר מלא זמן רוצה לגלות מה כולם מנסים להסתיר ממנו וזה ממש מתחת לאף שלו. גם ווד לא עוזר. כל הזמן מדבר על המשחק. ברור שננצח למה כל שבוע שלושה אימונים?! אי אפשר ככה תנו לנשום. המורים גם מדברים על סוף השנה והמבחנים. לא צריך את זה נמאס. סנייפ גם ככה לא סובל אותו. אין מה לעשות. בגלל הפרוטקציות והאפליות האלה יעיפו אותו. פילץ' הלך ויותר הארי לא שמע את הפסיעות שלו. הוא הסתובב לראות איפה הוא נמצא בכלל. הוא גילה להפתעתו חדר שמעולם לא ראה. אפשר לומר שנראה כמו מחסן אז אין פלא שאף פעם לא פגש אותו. רק משהו אחד הפריע לתדמית הזו. בקצה עמדה מראה ענקית מפוארת עם כתובתלא מבונת למעלה ורגליים מגולפות ליציבות. הארי היה בטוח שזה לא המקום הנכון לשים. הוא גם לא הבין למה מעטרים עד כדי כך את המראה ומה זו הכתובת הזאת? היא הייתה בכלל לא מובנת ויצרה מילים מוזרות. הוא רצה להסתכל עליה מאחור וכשעבר לידה ראה תזוזה עם הבזק כתום קל ליד הראש שלו במראה. הוא הסתובב אחורה ולא ראה כלום. הוא עבר לאחורי המראה אבל לא היה שם שום דבר מיוחד. היא בסך הכול נשענה לאחור על ארון. הוא ניסה לפתוח אותו ולא הצליח "אלוהומורה", לא נראתה השפעה. הוא חזר חזרה תוך חשיבה כאילו עוד יותר מנסים להראות שהוא מחוץ לעניינים. הוא רצה לצאת וכשהוא חלף על פני המראה שוב היה שם משהו מוזר. הוא חזר לעמוד מול המראה. וכשהוא הסתכל עליה ממול הוא נדהם. הלב שלו כמעט הפסיק לפעום. מולו הוא ראה את אביו ואמו. עומדים לידו ונוגעים בכתפו. הוא הסתובב וכמעט שבר הצוואר אבל לא. אף אחד לא עמד מאחוריו ונגע בו. הארי חשב שהוא משתגע. הוא פנה ללכת אבל לא הצליח להפסיק לראות את הוריו עומדים ומחייכים. מאחוריהם פתאום הוא ראה עוד ועוד אנשים כנראה ההורים שלהם. איזה זקן שהסתכל אליו שהיו לו אותם ברכיים בולטות כמו של הארי. זה היה מדהים! דבר כל כך טוב הוא לא ראה כבר הרבה זמן.
הערות/ הארות/ איזה כיף זה סרטים:

--------------------
זה אבי ✨ חיבוק לתמר ✨ בעצם גם לסיוון ✨ זקנינו ✨
✨ אליס קסומה וגלידה ✨ אלכס חזרה כדי להיות בפרישה✨

User Posted Image
אבי.. אבי.. אבי.. ואני אפסיק לכתוב אבי לפני שאשכח מה רציתי לכתוב אז אתה מקסים וגאון כזה, וקסם✨
אתה משתמש קסום קסום (לא הכיהכי כי ששש)
אז כולכם ללכת ולהכיר אבי, כיכי אמרתי. ואני לא מאיימת עליכם בכלל
ו ואוהבת3>

"כל אחד הוא חיה. תמצאו את עצמכם."- תקשיבו לאבי אנשים, דברי גאון.
אנשים קסומים העולם מחזיק לכם אצבעות

---------
פורסם ב: Feb 22 2018, 09:01 AM
צטט הודעה

so long, and thanks for all the fish!

פרטי משתמש
חרמשים: 17427
מגדר:
משתמש מספר: 50775

כל הכבוד על ההשתתפות! המנצח/ת הוא/היא......... אביטל(אדמהאדמה)! התגמול ישלח בהקדם. נא לנעול.

--------------------
אופיר

".you keep using that word. I don't think it means what you think it means"
סלית'רין גאה (אך גריפינדור באתר), נצנצים זה מלכלך, וחד הקרן רצח את הגבינה.
אם למישהו בא להוסיף טקסט לחתימה היבשה שלי, תשלחו לי בה"פ.

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
53 285 302 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007