האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

המבחנים המסכמים - כל הפרטים

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

¤ יש לי מה לעשות! ¤
פורסם ב: Jun 25 2018, 12:26 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 1005386
מגדר:male
משתמש מספר: 52922
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image

כמה פעמים קרה לנו שאמרנו לעצמנו "החופש הזה אני אעבוד, אפגש עם חברים, אעשה עם עצמי משהו" ואז כשהחופש נגמר קלטנו שלא עשינו כלום בעצם? לי זה קרה בערך כל חופש גדול. אני מאמין שחלקכם כן מבלים ועושים דברים, אבל לא מספיק. אשכול זה בא במטרה לעזור לחלקנו שלא מוצאים דברים לעשות בחופש וסתם שוכבים על הספה, מובטלים. אז מה יגרום לשינוי? פשוט מאוד - ברגע שתציבו לכם יעדים ברורים של מה לעשות ואיפה להיות, ותתאמצו לעמוד בהם, תצליחו להוציא את המיטב של החופש הגדול. אני כמובן אומר שאתם לא חייבים לקחת את הדברים כאן וליישם אותם במהלך כל יום בחופש (מכיוון שהחופש הזה גם בא במטרה לנוח מהשנה המפרכת שחלפה), אלא לקחת מספר דברים לעצמכם ובאמת לקיים אותם.

יש המון דברים לעשות בחופש. החל מלעבוד במקום אחד או במספר מקומות וכלה בלנצל את הכישרונות שלכם. אם שאלתם את עצמכם, לא, אני לא עומד לרשום את כל הדברים שתוכלו לעשות (אם כי יכולתי לעשות את זה כי יש לי המון רעיונות לדברים שאפשר לעשות) אלא אתם עצמכם תרשמו את הדברים שאתם הולכים לעשות/שאתם ממליצים לאחרים לעשות/גם וגם. נשמע פשוט? מעולה! האשכול נועד במטרה הזו ולא נועד לגרום לכם לקושי כלשהו. מלבד המטרה שלכם לרשום את הדברים שאפשר לעשות בחופש. אבל! ההמלצות שלכם צריכות להיות רק על מקומות. אלו יכולים להיות מקומות בילוי, מקומות עבודה לצעירים (כי רובנו כאן בני העשרה), מקומות לימוד (יותר מכיוון של קורסים), חנויות ששווה לבקר בהם וכולי. למעשה, אני ארשום כאן באשכול קטגוריות של מקומות שאפשר ללכת אליהם, ובכל פעם שתגיבו אערוך את ההודעה ואוסיף את המקומות שכתבתם.

מלבד המקומות שתכתבו, יש לכם בונוס קטן - כל מי שיפתח באשכול המלצה על המקום שכתב יקבל תגמול נוסף. אם למשל כתבתי על הקוביה, שזה מקום לקורסים על נושאי אומנות, אני אמליץ על המקום הזה ואפתח את ההמלצה בפורום.
זה הכל! קדימה, יש לכם מקומות להמליץ עליהם? זה הזמן! העתיקו את הטופס שכאן והתחילו להקליד:
CODE
[COLOR=DodgerBlue][B]שם:[/B][/COLOR]
[COLOR=DodgerBlue][B]המקום שהמלצתי אליו ובאיזו קטגוריה הוא נמצא:[/B][/COLOR]
[COLOR=DodgerBlue][B]כמה מילים על המקום:[/B][/COLOR] לפחות 2 שורות מלאות.
[COLOR=DodgerBlue][B]קישור לאתר הרשמי של המקום:[/B][/COLOR] אם יש.
[COLOR=DodgerBlue][B]קישור להמלצה שפתחתי בפורום:[/B][/COLOR] אם פתחתם.
[COLOR=DodgerBlue][B]הערות/שאלות:[/B][/COLOR]

כל מי שימליץ על מקום לפי הטופס יזכה ב80 חרמשים, ובנוסף מי שגם ימליץ בפורום על המקום יזכה ב150 חרמשים ו8 נקודות בית, נוסף על התגמול מאשכול התגמולים! שימו לב שאין להשתתף יותר מ6 פעמים.
בהצלחה, ותהנו מהחופש! happy.gif

מקומות בילוי:
חוף הים - המלצה

מקומות עבודה לצעירים:

מקומות לקורסים:

חנויות (כולל מסעדות ומקומות אוכל):
יער הפיות

--------------------
נעם ♡ אוהב בעיקר לצלם ♡ הרבה לשעבר

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jul 4 2018, 16:54 PM
צטט הודעה

קוסם סטודנט מעולה

פרטי משתמש
חרמשים: 99898
משתמש מספר: 55640

שם: זיו
המקום שהמלצתי אליו ובאיזו קטגוריה הוא נמצא: חוף הים, מקומות בילוי.
כמה מילים על המקום: חוף הים הוא מקום רחצה, חוף הים הוא רצועת האדמה הנמצאת סמוך לשפת הים ובדרך כלל מאופיינת בקרקע חולית, הרבה שמש, צדפים, ואנשים אוהבים מאוד לבלות שם ברחצה. יש 2 סוגי חוף ים, חוף סלעי וחוף חולי. חופי הים התיכון שנמצאים בארצנו הם חופים חוליים. יש הרבה מה לעשות בחוף ויש בו אטרקציות רבות, מנוחה על כיסאות ומיטות חוף וכן שיזוף, משחקי ספורט כגון כדורעף וכדורגל חופים, ספורט ימי כגון צלילה וגלישה וכן שחייה וסתם רוגע בתוך הים. חוף הים מתאפיין לפעמים בדגים קטנים ובקיפודי ים.
קישור לאתר הרשמי של המקום: אין אתר רשמי, אבל הנה רשימת חופי הים של העיר תל-אביב יפו
קישור להמלצה שפתחתי בפורום: http://hportal.co.il/index.php?showtopic=149909
הערות/שאלות:

--------------------
זיו - 19

---------
פורסם ב: Jul 23 2018, 08:28 AM
צטט הודעה

סקיב
*

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 2694
מגדר:
משתמש מספר: 67930

שם: צאצאה אתנה
המקום שהמלצתי אליו ובאיזו קטגוריה הוא נמצא: יער הפיות-חנות
כמה מילים על המקום: לפחות 2 שורות מלאות. יער הפיות היא חנות בדיזינגוף סנטר בניין b קומה ראשונה שמוכרת כמעט כל מוצר אפשרי של עולם הפנטזיה. אוהבים הארי פוטר(ולא זו לא שאלה)יש שם שרביטים שעונים צמידים טבעות תליונים חותמות שעווה ועוד... פרסי ג'קסון(גם זו לא שאלה)יש להם דגלים שלטים תליונים ועוד... בקיצור תבואו תסתכלו תהנו ואולי גם תקנו!
קישור לאתר הרשמי של המקום: אם יש.https://www.fairyforest.co.il/he/home
קישור להמלצה שפתחתי בפורום: אם פתחתם.אין
הערות/שאלות:

--------------------
יש רק שני דברים נצחיים העולם והטמטום האנושי אני עדיין לא בטוח לגבי הראשון

---------
פורסם ב: Jul 27 2018, 08:32 AM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
חרמשים: 1005386
משתמש מספר: 52922

מצטער על האיחור, עודכן happy.gif

--------------------
נעם ♡ אוהב בעיקר לצלם ♡ הרבה לשעבר

---------
פורסם ב: Aug 7 2018, 17:03 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 87
מגדר:
משתמש מספר: 68406

שם:kings cross-st.pancrass
המקום שהמלצתי אליו ובאיזו קטגוריה הוא נמצא:
כמה מילים על המקום:[covent garden לונדון,זה מקום בחו
"ל, יש שם כל מיני חנויות והופעות .לא צריך לבזבז את הזמן בלחפש כרטיס טיסה אין בזול.
/B]
לפחות 2 שורות מלאות.
[B]קישור לאתר הרשמי של המקום:
אם יש.
קישור להמלצה שפתחתי בפורום: אם פתחתם.
הערות/שאלות:

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8199 19092 19396 19819

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007