האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

דיון || ציפיות לשנה הבאה
פורסם ב: Jun 25 2018, 14:52 PM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 4064
מגדר:male
משתמש מספר: 65317
חפצי המשתמש: צפה

ציפיות לשנה הבאה

"זה או קפריסין או ישראל, ו.. המדינה שקיבלה את הכי הרבה נקודות היא... ישראל!"
"ישראל היא המנצחת של אירוויזיון שנת 2018 כל הכבוד"
"יששש צעקנו בחוזקה, נטע זכתה. שנה הבאה בירושלים!"

טוב אז אחרי 20 שנה שלא זכינו באירוויזיון, זכינו השנה עם נטע ברזילי, שזה היה נורא משמח וזו ממש גאווה למדינה.
אז לפני שאני אגיע לנושא המרכזי, למי שלא יודע או לא מבין אז אני אסביר - אירוויזיון היא תחרות שירה אירופאית שמתקיימת בכל שנה, בכל שנה מנצחת מדינה כלשהי, המדינה שמנצחת אז האירוויזיון מתארח אצלה.
עכשיו אתם בטח שואלים "נועם, למה עכשיו הסברת את כל זה?", אז הנושא של הדיון הזה יהיה ציפיות לאירוויזיון של השנה הבאה, כי כמו שאמרתי נטע ניצחה השנה וזה אומר ששנה הבאה האירוויזיון היה בירושלים.
אז מה הכוונה בציפיות לשנה הבאה? אז, הכוונה היא מה אתם מצפים שהיה באירוויזיון השנה - אם זה תפאורה, ז'אנרים שהיו באירוויזיון, מי אתם רוצים שישראל תשלח? וכו' וכו'.

כן אז בדיון הזה תהיה רק שאלה אחת והיא - מה הציפיות שלך לשנה הבאה?
בשאלה הזאת אתם יכולים להתרכז בכל דבר שעולה לכם לראש, כמו שאמרתי ז'אנרים שאתם רוצים שהיו, המועמד שאתם רוצים שישראל תשלח (מבחינת ז'אנר), העיצוב והקישוט של האירוויזיון עצמו, הפרסום וכו'.

אוקיי, אז הציפיות שלי לשנה הבאה, הם קודם כל שישראל לא תשלח שוב פעם את הבן אדם הפופי הזה שכל הקטע שלו זה להיות יפה וזהו, ועכשיו אין לי בעיה עם זה אבל שלחנו כאלה המון פעמים וראינו שאף אחד מהפעמים האלה לא זכינו, אני רוצה שיבוא מישהו עם סיפור מאחורי השיר, מישהו שונה בעצם כמו נטע, כי עם מישהו כזה כן זכינו.
ולגבי הז'אנרים שהיו באירוויזיון אני שוב פעם רוצה שהיה משהו שונה, לדוגמה קייפופ וגם ג'יפופ היה טוב למרות שברור לי שאף אחד מהם לא יהיה.

וזהו, דיון מהנה =)

--------------------
User Posted Image

🖤Panic

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jun 28 2018, 16:26 PM
צטט הודעה

GeoGuessr <3

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 31925
מגדר:
משתמש מספר: 56992
חפצי המשתמש: צפה

אני הייתי רוצה שבשנה הבאה יהיה יותר יפה מהפעם. השירים הפעם היו י יפים, אבל לא ממש.

פססט, תראו! הנה חידה! לחצו כאן כדי להגיע אליה!

הודעה זו נערכה ע"י Darth Hader ב May 21 2020, 16:45 PM

--------------------
User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
0 0 200 0

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007