האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

המבחנים המסכמים - כל הפרטים

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

יחסים של קורנפלקס/רון,
פורסם ב: Oct 23 2018, 16:47 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 103439
מגדר:male
משתמש מספר: 38724
חפצי המשתמש: צפה

לי ולך, את יודעת, יש יחסים של קורנפלקס.

את בטח מסתכלת על זה, מוציאה אוויר מהאף במעין גיכוח פנימי שכזה, חיוך קטן עולה בזוויות הפה שלך, כמו מפלס המים בחוף ים, את בטח חושבת, "מה זה.. יחסים של קורנפלקס?", אני אסביר.

יחסים של קורנפלקס, זה לאהוב על הבוקר, עם חלב, בלי חלב, עם מיץ תפוזים ליד, זה לא משנה, פשוט, לאהוב, בפשטות מקסימה, להקרין את זה, לערבב את זה, ולאכול, כלומר, לאהוב, כי אחרי הכל, יחסים של קורנפלקס זה רק, אבל רק לאלופים.

ואז בצהריים, עדיין קורנפלקס, ארוז בקופסה קטנה, עם קערית וחלב, ואולי איזו מדבקה או צעצוע, ואני רק יכול להסתכל על קערת הקורנפלקס הריקה שיושבת על הברכיים שלי, ולשים בה קורנפלקס, וקצת חלב.

בסוף, בערב, אחרי יום ארוך, אני מגיע הביתה, סיבוב המפתח במנעול נהפך למשימה קשה מנשוא, וה"קליק!" שנשמע כשהוא נפתח, והבית שואב אותך אליו בכפור המלאכותי שמייצר המזגן, 23 מעלות, בדיוק, אני מדדה אל עבר המטבח, אולי נודלס?, דג?, שניצל?, מה עם איזה מאלווח?, חביתה?, ואז, אני מתסכל עלייך, מנמנמת על הספה, ואני ישר יודע.

קורנפלקס

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Oct 25 2018, 10:50 AM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 21115
מגדר:female
משתמש מספר: 55239
חפצי המשתמש: צפה

חיוך קטן עולה בזוויות הפה שלך, כמו מפלס המים בחוף ים

ואוו ממש אהבתי את התיאור הזה. הוא סופר יחודי וממש מגניב.
האמת שזה ממש נכון לכל הקטע הזה, איזו גישה מעניינת לתאר אהבה - אהבה של קורנפלקס. ממש אהבתי את זה. אהבתי שזה מין קטע מונולג כזה שבו הוא מדבר עם האהובה שלו ומסביר לה כמה הוא אוהב אותה ואיך אהבה שלהם מתאימה תמיד כי היא כמו קורנפלקס ושייכת לכל היום ומשתנה בשביל להיות רלוונטית תמיד. זה ממש מגניב.
(ממש שעשעת אותי עם רק לאלופים, הסיסמה הזו התאימה שם בול והייתה זיק משעשע שזה תמיד טוב)
כן הערה קטנטונת, יש לך מיליון פסיקים ומעט מאוד נקודות. אני יודעת שתיאורים לא תמיד צריכים נקודות כי זה נראה חלק מאותו דבר אבל זה מקשה על הקורא, אנחנו אנשים פשוטים שצריכים שיפסקו לנו למשפטים ויתנו לנו לנשום.
בכל מקרה, ממש ממש אהבתי את הקטע הזה ואני מאוד מחכה לקרוא דברים נוספים שלך עם התיאורים המקסימים שלך שהם כמו קורנפלקס, רק לאלופים.

--------------------
טוב, אז חתימה מושקעת אין לי... אופס.
זאת חתימה מוקדשת אבל, היא מוקדשת לשתי הסיבות שאני עוד בפורטל דייזי וליליקה.
הא, ואם לא הייתי פוחדת שאני לא אזהה את המשתמש של עצמי אם אני אחליף כינוי הייתי משנה לחתול.
או דלפי.

תודה.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8199 19092 19396 19819

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007