האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבחירות לראשות הבתים לשנת הגובלין 24 נפתחו! פרטים נוספים בפורומי הבתים

דרושים פרופסורים, בטאים ומעצבים לשנה״ל הגובלין 2024!

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

🥧 ואם הפאי לא היה|| פעילות 🥧, ספיישל של יום אחד!
פורסם ב: Mar 14 2019, 16:55 PM
צטט הודעה

Don't lose your HEAD

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 99157
מגדר:female
משתמש מספר: 61427
חפצי המשתמש: צפה

ואם הפאי לא היה
פעילות

"חג זה, שאינו חג מוכר או רשמי, נחוג בדרכים שונות לאורך השנים. קבוצות של אנשים, בדרך כלל ממועדוני פאי, מקדישים מחשבה לאופן בו פאי מילא תפקיד בחייהם ומדמיינים עולם ללא פאי, אוכלים מאפה פאי, בדרך כלל משחקים בפינייטה (piñata), ואף שותים פינה קולדה"

-מתוך ויקיפדיה

תודו שלא הייתם בטוחים מה נסגר עלי ברגע שראיתם את הכותרת הזאת. הרי, מה זאת אומרת הפאי לא היה? הרי הפאי המתמטיקאי הוא יסוד לכותר מעגל והוא מאוד חשוב בגיאומטריה ובעוד דברים נוספים שעדין לא למדתי עליהם. אבל ברור שאני מתכוונת בעיקר לפאי, המאכל! הרי ממנו באמת נהנים! סתם, אבל תחשבו מה היה קורה באמת אם לא היה פאי בעולם? גם פאי בהקשר המתמטיקה וגם פאי המאכל.

אבל תחשבו על זה רגע, אם משהו שהיה כל כך חשוב לכם היה נעלם מהעולם, תדמיינו לעצמכם כמה מחסור אתם הייתם מרגישים! אבל רגע, אם אתם מרגישים כזה מחסור, מה עם שאר העולם? דמיינו שהטלפון הנייד שלכם יעלם כאילו לא היה קיים מעולם וכך גם לשאר העולם, תחשבו כמה חסר יהיה פתאום.
ובזה בדיוק תעסוק הפעילות. בפעילות הזו תצטרכו לבחור משהו שאם היה נעלם הייתם מרגישים בו מחסור, כמו למשל הטלפון הנייד שלרובינו הוא די חשוב. תארו עד כמה היה חסר לכם במינימום שורה וחצי.
ולבסוף, תצטרכו לתאר ולהסביר כמה היה חסר לשאר העולם הטלפון אם לכם הוא כל כך חסר, ולתאר לפחות סיטואציה אחת בו הוא כל כך יחסר שיכול אפילו לגרום לאסון.
וכבונוס, תוכלו לסקר את אותו החפץ בעזרת ההמדריך לסיקור אשכול מידע שנמצא בנעוצי הפורום. ואיך לא, בונוס של 200 חרמשים נוצצים !

ולמה זה שווה? כמובן בשביל יום הפאי ובשביל חגיגותיו! טוב נו, בסדר, בשביל ה-150 חרמשים שתקבלו כמובן.
ועכשיו, למה אתם מחכים בדיוק?! יש לכם עד מחר, 15.3 להשתתף!

CODE
[COLOR=tomato][B]שם+כינוי:[/B][/COLOR]
[COLOR=tomato][B]החפץ הנעלם:[/B][/COLOR]
[COLOR=tomato][B]תארו עד כמה החפץ היה חסר לכם:[/B][/COLOR] מינימום שורה וחצי.
[COLOR=tomato][B]תארו כיצד החפץ היה חסר לשאר העולם+סיטואציה שאותו החפץ יהיה חסר:[/B][/COLOR]
[COLOR=tomato][B]הקישור לסיקור:[/B][/COLOR] לא חובה.
[COLOR=tomato][B]הערות/הארות/יום הפאי!:[/B][/COLOR]

--------------------

אורטל
- דברים בשפע לשעבר - ביוש -

User Posted Image
לפעמים כשאת חוטפת סטירה, הפנס בעין מאיר לך את הדרך

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Mar 14 2019, 17:11 PM
צטט הודעה

Live and let live

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 10645
משתמש מספר: 63732

שם+כינוי: שיר, חתול הצ'שר
החפץ הנעלם: מגבות (נא לא לזלזל)
תארו עד כמה החפץ היה חסר לכם: אוקיי. דבר ראשון, כשאתה יוצא מהמקלחת וקפוא לך בטירוף, אתה ישר שם עליך מגבת. היא גם סופגת מים, היא גם מחממת, אז אף פעם לא הייתי רוצה שהיא תעלם לי.
תארו כיצד החפץ היה חסר לשאר העולם+סיטואציה שאותו החפץ יהיה חסר: אני רק אזרוק לפה ציטוט קטן מויקיפדיה על ספר נפלא ששמו "מדריך הטרמפיסט לגלקסיה":
"כמו כן, מגבת יכולה לשמש כערסל, שמיכה או שכמיה. אפשר להספיג את פינות המגבת בוויטמינים, ואף לשזור פיסות תיל לתוכה. אפשר לקשור את פינות המגבת וליצור תיק. אם המגבת רטובה, אפשר אפילו להשתמש בה ככלי נשק לעת מצוא בתגרות, ואם המגבת יבשה, אז אפשר גם להתנגב בה, אם היא מספיק נקייה".
אני מנחחה שכבר הבנתם מה הכוונה שלי, אבל אני אפרט אפילו עוד יותר. בני האדם המציאו המצאה גאונית - פיסת בד שכל אנשי הבית יכולים להשתמש בה ביחד לכל דבר. זה כמו בגד משותף שלא מפסיק להועיל. אם המגבת הייתה נעלמת, היינו מתחרפנים.
הקישור לסיקור: לא חובה.
הערות/הארות/יום הפאי!: יום הפאייייי

--------------------

🛸

---------
פורסם ב: Mar 16 2019, 16:53 PM
צטט הודעה

.Everything that kills me makes me feel alive

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 104047
משתמש מספר: 40399

ננעל happy.gif

--------------------
♣ לא קוראים לי אני באה לבד ♣ דברים לשעבר ♣

"הוודאות שנפסיד במאבק, לא תמנע מאיתנו לתמוך בעניין שבעינינו הוא צודק."

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8164 18908 18995 19399

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007