האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

שנת ההיפוגריף 2024

דרושים חברים חדשים להנהלת הפורומים!

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מחשבות מקלחת || פעילות
פורסם ב: Apr 22 2019, 19:18 PM
צטט הודעה

Don't lose your HEAD

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 99157
מגדר:female
משתמש מספר: 61427
חפצי המשתמש: צפה

*הרעיון, הניסוח וכל שאר הדברים המהממים פה הם של תם ורק של תם3>

מחשבות מקלחת

היי לכם, משתמשים! מה שלומכם?

אני לא יודע מה איתכם, אבל בזמן ניסוח הפעילות הזאת אני דוחה ודוחה את הכניסה שלי למקלחת. למה, אתם שואלים? כי כשאני במקלחת אני חושב על דברים ממש, ממש מוזרים. אתם מבינים, פעם חשבתי במשך לפחות רבע שעה על ההיגיון האבולוציוני מאחורי יתושים. בזמן הזה סתם בזבזתי מים, אבל זאת לא הפואנטה, כי אני בטוח שאני לא היחיד עם מחשבות מקלחת ממש מוזרות. אני בטוח שגם לכם יש את המחשבות המוזרות האלה - הנה, רק ביום שניסחתי את הפעילות הזאת חלי שכחה איך אומרים באנגלית ״חפץ״ וזה כל מה שהיא חשבה עליו במקלחת. המחשבות האלה הן בעיה אוניברסלית.

ומה אני רוצה מכם, אתם שואלים? פשוט מאוד. כמו שאנחנו חושבים על דברים מוזרים במקלחת, בטוח גם הדמויות שאנחנו אוהבים חוות דברים דומים. כמו שחלי אמרה, אחד הדברים שסיריוס יחשוב עליו במקלחת היא כנראה המחשבה ״נראה לכם שאוכל הופך לאוכל לזאבים כשרמוס אוכל אותו?״ כשבעצם, מחוץ למקלחת זאת לא הייתה מחשבה שעולה לו בראש כל כך (נכון, זה סיריוס, אבל עדיין). בכל מקרה, עליכם לבחור את אחת הדמויות שאתם אוהבים מהסדרה האהובה עלינו ולספר לי על שלוש מחשבות מקלחת ממש מוזרות שהיו לה. מוכנים? מעולה! כדי להשתתף, פשוט תמלאו את הטופס פה למטה:

CODE
[COLOR=DodgerBlue][B]שם + כינוי:[/B][/COLOR]
[COLOR=DodgerBlue][B]הדמות שבחרתי:[/B][/COLOR]
[COLOR=DodgerBlue][B]3 מחשבות מקלחת:[/B][/COLOR]
1.
2.
3.
[COLOR=DodgerBlue][B]הערות/הארות/סיריוס מדהים:[/B][/COLOR]

כל מי שישתתף בפעילות יקבל 150 חרמשים! מהרו, הפעילות תיסגר בתאריך 5.5!

--------------------

אורטל
- דברים בשפע לשעבר - ביוש -

User Posted Image
לפעמים כשאת חוטפת סטירה, הפנס בעין מאיר לך את הדרך

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8119 18668 18680 19334

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007