האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

אשכול חוויות | כנס עולמות 2019
פורסם ב: Apr 24 2019, 21:05 PM
צטט הודעה

מכשף ראשי בקסמהדרין

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 100002
מגדר:male
משתמש מספר: 5565
חפצי המשתמש: צפה

אתחיל מהחוויה שלי,
הגעתי באיזור 11 לאשכול פיס, נפגשתי עם הדס המקסימה והלכנו לכיוון חדר המפגשים לארגן עבורכם את המפגש. מסתבר שהתחיל נוהל חדש והבחור (המקסים גם הוא) העונה לשם אור, שמסתבר שאנחנו מכירים, אמר שיש צורך בכרטיסים גם לאירוע חינמי. הסברנו לו שאנחנו מעבירים מפגשים כאלה בכנסים פה כבר למעלה מ-3 שנים - כן, 3 שנים... ומעולם לא ביקשו מאיתנו להכניס חבר'ה עם כרטיסים ושלאף אחד מכם אין כרטיס כי לא נדרש מכם כרטיס... בסוף הכול הסתדר לטובה ב"ה, כפי שראיתם כולם הצליחו להיכנס. היה מאד נחמד לראות את כולכם, וראיתי ודיברתי עם כמה שנרשמו לאתר תוך כדי המפגש שזה נחמד.
אם למישהו יש עוד שאלות, בבקשה לא להסס לפנות להדס/הנהלת האתר/הנהלת הפורומים/אלי בפרטי, נשמח לסייע כמובן!
אחרי המפגש נסעתי הביתה לאכול ארוחה נורמלית כי בחוץ אין כ"כ מה לאכול כשל"פ, וברוב המסעדות יש לזה טעם של נעל בערך (לא מומלץ לנסות פיצה מקמח תירס....), ניקיתי, למדתי והנה אני פה פותח אשכול חוויות.
איך היה היום שלכם? שתפו אותנו smile.gif

--------------------
זאכר טורטה 🚨
User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Apr 30 2019, 18:50 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 62488
מגדר:female
משתמש מספר: 55840
חפצי המשתמש: צפה

אוי היה מהמם
דלפי ואני ישנו בכנס ביום הראשון, כך שבבוקר כבר היינו שם (ואכלנו ארוחת סופר!). הייתי בקשר עם שיר והסברנו זו לזו איך לזהות (כי למצוא מישהי שלא פגשת אף פעם זה לא פשוט. אהמ, תמרי, זוכרת מה קרה פעם קודמת?), ואז הראיתי לדלפי את מה ששיר כתבה לי ואז איכשהו בסוף דלפי הייתה זו שמצאה את שירשיר (מה לעשותת אני ציפיתי למצוא אותה רק בהרצאה אז לא חיפשתי). ואז הסתובבנו קצת בדוכנים ושירשיר מצאה עיפרון שרביט קסום והחליטה שאולי תקנה אותו מאוחר יותר (אני חושבת שהיא גם קנתה אותו בסוף, אבל מה אני מספרת לכם מה שירשיר קנתה בעצם?), ואז שלו-לו מצאה אותי ובהתחלה לא קלטתי שזו היא כי היא הסתפרה והייתה עם משקפי שמש (שזה ממש יפה לה אבל לא זיהיתי!!! אפילו שראיתי יום לפני זה שהיא הסתפרה) אבל אז כן קלטתי ואז היינו איתה טיפה ואז שירשיר ואני נטשנו אותה ואת דלפי והלכנו להרצאה. בהרצאה פגשנו את הדסדס והיה נחמד (אבל הוא היה אמור לדבר על מצנפת המיון רוב ההרצאה!!! לא רק בחמש הדקות האחרונות!!! אבל עדיין היה מעניין וקסום), ואז אחרי ההרצאה שירשיר הייתה צריכה ללכת לאבא שלה אז סיכמנו שניפגש במפגש שוב, והדס ואני יצאנו בדרכנו למצוא את מיקה. זה היה מסע ארוך ומפרך (לא) ובשלב מסוים אני רציתי לרוץ כי לא ראיתי את הילדה (מיקה) חצי שנה(!!! שתפסיק להיעלם לי כבר! סתם, עכשיו היא ילדה טובה. הצילו תם, אני נדבקת בסגנון הדיבור שלך. סימני הקריאה האלו ממש שלך.), אבל הדס לא הסכימה להצטרף לריצה אז אני רצתי ומצאתי מיקה וצדתי מיקה (שקט, לצוד זה פועל מאוד לגיטימי כאן) ותהיתי למה הדס לא מגיעה (ספוילר: היא לא הגיעה לעולם כי היא מצאה את מור אז אנחנו לא חשובות יותר! סתם, למצוא את מור זה חשוב. אבל היא הבריזה, היא הייתה אמורה להגיע בסוף!!!) ואז הכרתי בני דודים של מיקה ועוד מישהי שהתיישבה לידנו. בשלב מסוים דלפי וליאם, שהייתי איתם בקשר, הגיעו מעזריאלי (דלפי הלכה לגרור את ליאם) ואז לא הלכנו למילקי כי קבענו עם מלא אנשים. מיקה רצתה ללכת ליד"ש אבל אז שמענו שיש אוראל אז ליאם ואני הלכנו איתה למצוא את אוראל (שהייתה קסומה בהחלט!!! אוראלל היה ממש קסום לפגוש אותך 3> ופעם הבאה את ממש מקבלת נצנצים) ליד דוכן הספרים, ודלפי נשארה בדד וכתבה מערך שיעור (אה, אני לא אמורה לגלות את זה? אופס). אחר כך ליאם ומיקה ואני (כתבתי בהתחלה גם דלפי אוטומטית, אבל לא. דלפי נשארה לה בדד על הספסל וכתבה מערך שיעור.) הלכנו לעירוני למצוא תמרי, ומצאנו ביל ושקד! או שהם הגיעו אחרי תמרי? אבל תמרי הייתה מחוץ לעירוני ואז יצאנו לפתח (לא פסח, טלפון. אני לא מוצלחת בהקלדה, עשיתי את השגיאה הזו פעמיים ברצף הרגע.) ותהינו איך נמצא אותה וליאם צחק עליי כשהצעתי לצעוק "תמר!" (מרושע!) אבל אז עשיתי את זה ונחשו מה? זה עבד!!! ניצחתי!!! ואז הייתה לנו תמר ובשלב מסוים גם אחותה ריין הגיעה, ואז הלכנו עם מיקה ליד"ש אבל בדרך עצרנו לחכות לאוררו אז בסוף רק ריין ומיקה הלכו ליד"ש לדעתי? רגע תמרי, הלכת איתן גם בסוף? זכור לי שתמרי הייתה איתנו. בכל מקרה, כן, חיכינו לאוררו ואז ראינו אתה וליאם יצא אליה ואני חושבת שהם הלכו אחורה כי בשלב מסוים הם נעלמו ועד שהם הגיעו גם אורי כבר מצא אותנו. אבל בסוף הם הגיעו! הסתבר שהם אמרו שלום לאבא של אוררו וכאלו. ואז אוררו וליאם הלכו לחדר מפגשים והשאר הלכנו לנו חבורה שמחה ועליזה לבדוק אם ריין ומיקה עוד ביד"ש (ספוילר: הן לא היו שם :( ). אחרי זה הלכנו גם כן לחדר מפגשים וכולם היו מחוץ לחדר (חוץ מהנהלה) וגם דלפי הגיעה ותהינו מה הולך ולמה החליטו שצריך כרטיסים (למרות שכרטיס למזכרת יכול להיות מגניב! אבל כן, זו קצת בעיה כשאין לנו כאלה). אה, ובשלב מסוים מיקה נכנסה להגיד להדס ומור שלום, אבל נראה לי שזה היה לפני (כשהדס שאלה אותי ממי אפשר לקבל עזרה עם המחשב וכאלה. ייאיי, חושבים שאני יודעת דברים! אני לא באמת יודעת, אבל שאש.). בכל מקרה, בסוף נכנסנו למפגש והיה קסום!!! ודלפי עשתה לי צמה! ואוררו עשתה לליאם צמה וליאם עשה לאוררו צמה!!! מלא מלא צמות!!! אגב, תם עדיין אשם בסימני הקריאה.
ואז ניסו להפריד את דלפי, ליאם ואותי וסירבנו ואז טענו שאנחנו בן אדם אחד ואז דלפי חילקה לקבוצות מחדש ואז היא בכלל ברחה לאזור של ההנהלה והשתלטה לחלי/תם/מאיר המסכנים על הכיסא שהיה שמור במיוחד בשבילם (אה, זה כנראה היה בעצם הכיסא של אוררו שישבה איתנו בכלל כי היא שלנו וחטפנו אותה, אבל מספיק קרוב). ואז היינו צריכים להכין פרסומת לסוכריה שגורמת לנו להיות בלתי נראים ולהציג אותה ולא ממש עשינו את זה ואנשים פשוט ציירו דברים על הדפים ואז לקחתי דף וכתבתי דברים על נצנצים כי נצנצים זה קסום וזה היה חביב!!! ואז גרמתי לשקד להציג את זה והיא באמת הציגה את זה!!! זה היה קסום, לא ציפיתי שהיא תסכים. שקד, את קסומה, מעכשיו את מציגת פרסומות הנצנצים האישית שלי. יו, אולי אני אתחיל לפרסם נצנצים? וזה היה מביך אופס. אבל נצנצים!!!
אה וזיו ואסנת הגיעו באמצע אבל ייאיי, הם הגיעו! וחטפנו אותם לקבוצה שלנו! או שהם הגיעו אחרי הפעילות הזו רק? לא, כנראה חטפנו אותם. גם את שירשיר חטפנו לקבוצה שלנו!
ובשלב מסוים הייתה הפסקה וביל ברח ולפני זה גם אוראל באה לבקר ובשלב מסוים מיכל באה לבקר גם וזה היה ממש קסום!!!
ואז היה משחק של שאלות ותשובות וכתבתי גם לאורי את השאלה והתשובה כי הוא עצלן אז היו הרבה דברים על נצנצים!!! אורי, הכנסת בכלל את השאלה והתשובה לקערות? אה, ואז בחרתי גם ויצאה לי התשובה שלי! (שהאשימה את זיו כי הוא אשם בהכל ולא מספיק אוהב נצנצים!) ויש לי את השאלה שיצאה לי איפשהו, שנייה. אוקיי, אני לא מוצאת ואין לי כוי להמשיך לחפש. אבל היא איפשהו!!! שמרתי אותה!!! וזיו אשם, בהכל. תמיד.
ובסוף היו שאלות להנהלה. או שהן היו לפני המשחק עם השאלות והתשובות? נראה לי שהן היו לפני בעצם. אבל היה קסום ומור סיפר על שאלה שליאם שאל אותו לפני נצח. הדיליי. רק שאני לא זוכרת את השאלה, אופסי. משהו עם חתולים? או שלא, כנראה שלא. מפתיע דווקא. מורר תזכיר לי מה הייתה השאלה. או ליאם. בכל מקרה, כן, תשאלו את מור דברים, הוא לוקח אותם ברצינות וחוקר אותם אז זה שווה.
ואז נגמר המפגש והלכתי עם יצורים והתיישבנו וראינו אנשים רוקדים בשלב מסויםה ואז הייתי צריכה ללכת ואז חזרתי עם חברה שצדתי בדוכן יד שנייה (שוב, לצוד זה חשוב!!!) ומצאתי אותם בבניין של העירוני וכאלה. והיו מלא אנשים שלא הספקתי להיפרד מהם :( אבל אני אוהבת את כולכםם 3>
וכאן אני אפסיק לחפור כי נשארתי עד חצות כמעט ואז עוד הלכתי לישון אצל חברה אז אם אני אספר הכל זה לא ייגמר בחיים ונראה לי שחפרתי לכם מספיק. אבל כיסא באשכול הרביץ לי בסוף!!! כיסאות באשכול מרושעים, תיזהרו מהם.
אה אבל היה קסום בטקס הסיום!!! רגע למה אבל, היה קסום בהכל.
בכל מקרה כן, היה מהמם ומיקה, הלכת מוקדם מדי!!! וחלי ותם וקדוש ואנשים שלא הגיעוו, הייתם חסרים!!!
אז כן, היה מפגש קסום קסום קסום וכנס מדהים ואני מוכנה לגור בכנסים האלו ומחכה כבר לאייקון שגם יהיה מושלם!!! ולמפגש הבא בקיץ!!! או שיהיה בשבועות? זה גם יהיה נחמד!!!
ונצנצים!!! זהו, כאן אני אפסיק לחפור.

ליאם ליאם ליאם
זהו, עכשיו אתה מרוצה?
(תתעלמו, ליאם יצור מיוחד והוא אשם בהכל. ועכשיו יש עוד ארבע פעמים! מרוצה?)

--------------------
קימ/ליליקה
(אבל תקראו לי לילי כי רק ליצור ויצור מותר לקרוא לי ככה)
User Posted Image
טוב, אז הכינוי והחתימה שלי מוקדשים לשתי היצורים האהובים עליי בעולם - דלפי והגר - ואני אוהבת אותן מאוד מאוד (כן, אני מודעת לעובדה שהתחביר לוקה בחסר, אבל יצורות נשמע לי מוזר :( עמכן הסליחה) 3>
והייתי שמה גיף של Uniraccoon אבל אני לא מוצאת אחד מספיק יפה.
וגם אוררו חלק מהיצורים האהובים עליי והיא אחות קטנה קסומה ואני אוהבת אותה ואתם אוהבים אותה גם וזו לא הייתה שאלה 3>

לילו מתה עלי, זה לא נתון לויכוח, היא פשוט מתה עלי
אתם יכולים גם, אתם יכולים לא, אבל היא כן
אני אחת מאלף היצורים שלה, אבל אחת מ5 האחים שלה(או שלוש, אלא אם אתם לא מחשיבים את המקוריים. חחחח זה נשמע מוזר)
אופס אני בורחת💕

User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
73 305 322 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007