האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

📹 מה חדש? | פעילות 📹, ספיישל יוטיוב בפורום מטומ"מ!
פורסם ב: Jun 26 2019, 18:10 PM
צטט הודעה

קוסם סטודנט מעולה

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 99898
מגדר:male
משתמש מספר: 55640
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image

"היי אורי," אמר זיו.
"כן?" שאל אורי.
"אתה יודע שאני מתעניין בכל הקטע הטכני של הדברים, גם של יוטיוב, וחשבתי עכשיו על משהו קצת מוזר," אמר זיו.
"על מה בדיוק חשבת?" תהה אורי.
"מבחינת המערכת של יוטיוב, גם לא היה שדרוג רציני, שישנה את השימוש, כבר הרבה זמן..."
"כן, אני חושב שאתה צודק."

שלום לכם, משתמשים יקרים! מה נשמע? ברוכים השבים לספיישל יוטיוב שלנו! הספיישל ממשיך בשיא הקצב והיום הבאתי לכם פעילות חדשה ומעניינת.
כבר הרבה זמן שאני מסתכל ממש על המערכת של יוטיוב ואיזה פיצ'רים יש לו, ואני רואה שכבר הרבה מאוד זמן, אפילו כמה שנים, לר היה שום שינוי משמעותי במערכת! אפילו שינוי עיצובי בקושי היה. וזה אמנם לא גורם לי כמובן לנטוש את יוטיוב, אבל זה היה יכול להיות מאוד מרענן ונחמד אם היה איזשהו שינוי משמעותי בממשק, משהו שהיה עושה את השימוש שלנו מהנה יותר וכיפי יותר. מה אתם אומרים?

כן, אנחנו מבינים את הטענה שלך. אבל מה אתה רוצה בדיוק שנעשה? מה זה קשור אלינו?

אז ככה, אני מניח שאתם מבינים שלא הייתי אומר לכם את כל הדברים האלה אם לא היה לזה קשר אליכם. אז יש קשר אליכם, וזה בדיוק מה שתצטרכו לעשות בפעילות של היום! היום אתם תצטרכו לחשוב על איזה תוספת מעניינת כלשהי ליוטיוב. משהו חדש ומרענן. זה יכול להיות כל מה שתצטרכו, רק שיהיה משמעותי - החל מלשנות את העיצוב לעיצוב שאתם תציעו ועד לשינוי שיטת חיפוש הסרטונים, בקיצור - מה שתרצו.

האמת שזה ממש מגניב! נשמח להשתתף!

אז יאללה, אם אתם כבר פה, למה שלא תשתתפו ממש עכשיו? בדיוק בשביל זה הכנתי לכם טופס:

CODE
[COLOR=Crimson][B]שם + כינוי:[/B][/COLOR]
[COLOR=Crimson][B]ההצעה שלי לשדרוג וחידוש יוטיוב (לפחות 2 שורות):[/B][/COLOR]
[COLOR=Crimson][B]הערות \ הארות \ יוטויוברים:[/B][/COLOR]

מצוין, תכף נמצא אותו. מה עם תגמול?

אל תדאגו, גם תגמול תקבלו. על ההשתתפות בפעילות הזאת אתם תזכו בפרס יפה מאוד ומכובד של סאב וצפייה שיתווספו לחשבון שלכם בסטודיו ליוצרים! אז יאללה, למה בדיוק אתם מחכים? רוצו להשתתף ושתפו אותנו במחשבות שלכם! בהצלחה! happy.gif

--------------------
זיו - 19

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jun 30 2019, 10:06 AM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 1011387
מגדר:male
משתמש מספר: 52922

שם + כינוי:נעם, בצד
ההצעה שלי לשדרוג וחידוש יוטיוב (לפחות 2 שורות):אני מת על יוטיוב, אבל למען השם, בבקשה שיוסיפו תרגום לכל שפה. אפילו תרגום אוטומטי. יש את זה לחלק מהסרטונים, לא לכולם, ואני מקווה שיעשו את זה בכל סרטון (וגם שהתרגום יהיה טוב ולא מוזר)
הערות \ הארות \ יוטויוברים:

--------------------
נעם ♡ אוהב בעיקר לצלם ♡ הרבה לשעבר

---------
פורסם ב: Jun 30 2019, 16:54 PM
צטט הודעה

?mind if I slither in

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 46223
מגדר:female
משתמש מספר: 69745

שם + כינוי:רות, סלית'רין לנצח
ההצעה שלי לשדרוג וחידוש יוטיוב (לפחות 2 שורות):הפרסומות. אוי, זה אחד המעצבנים. אין לי בעיה שיהיה פרסומות בתחילת סרטון ובסוף סרטון, אבל שזה באמצע סרטון זה ממש מעצבן. בין אם אני רואה סתם סרטון של יוטיובר או אם אני שומעת שיר, אז זה מתסכל בטירוף. אז השינוי שלי הוא כזה: יהיה אופציה ללחוץ על כפתור שמי שלוחץ על זה, בעצם מקבל בתחילת סרטון פרסומת שהוא יוכל להעביר אותה רק אחרי 7 שניות, אבל באמצע הסרטונים לא יהיו לו פרסומות.
הערות \ הארות \ יוטויוברים:

--------------------

Emotions are never black and white, They are more like symptoms

User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image

♡♡♡

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
35 195 210 10

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007