האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

פרדי היימור || סיקור שחקן
פורסם ב: Jul 12 2019, 14:39 PM
צטט הודעה

Treat People With Kindness

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 0
מגדר:female
משתמש מספר: 59256
חפצי המשתמש: צפה

פרדי היימור

User Posted Image

שם מלא: אלפרד תומאס "פרדי" היימור (Alfred Thomas "Freddie" Highmore)
תאריך לידה: 14 בפברואר 1992
מקום לידה: לונדון, אנגליה
שנות פעילות: 1999-הווה

מידע כללי

פרדי היימור נולד לאדוארד היימור (Edward Highmore) ולסו לטימר (Sue Latimer). אביו הוא שחקן, ששיחק איתו ביחד בסרט "ג'ק ואפון הפלא: הסיפור האמיתי", ואימו היא סוכנת שחקנים, שעבדה בין השאר עם דניאל רדקליף ואימלדה סטונטון. יש לו אח בשם אלברט "ברטי" היימור (Albert "Bertie" Highmore), שקטן ממנו בשלוש שנים, איתו שיחק בסרט "אישה חושבת מלוכלך".
לאחר שסיים את לימודיו בבית הספר הלך פרדי ללמוד באוניברסיטת קיימברידג', קולג' עמנואל, שם קיבל תואר ראשון בספרדית ובערבית.
הוא התחיל את קריירת המשחק שלו בגיל שבע עם תפקידים קטנים בטלוויזיה. לאט לאט הוא התקדם, ובשנת 2004 שיחק בסרט "למצוא את ארץ לעולם לא" לצד ג'וני דפ, שמצא בו עניין רב והמליץ לבמאי הסרט "צ'ארלי בממלכת השוקולד", טים ברטון, לתת לו את התפקיד הראשי.
מלבד היותו שחקן הוא גם במאי, כותב ומפיק. הוא כתב שני פרקים מהסדרה "בייטס מוטל" ופרק אחד מהסדרה "הרופא הטוב", שלה הוא משמש כאחד המפיקים, וגם היה הבמאי של פרק אחד משתי הסדרות.

פילמוגרפיה

סרטים
אישה חושבת מלוכלך - סם (1999) Women Talking Dirty - Sam
יום הולדת שמח, שייקספיר - סטיבן גרין (2000) Happy Birthday Shakespeare - Steven Green
שני אחים - ראול נורמנדין (2004) Two Brothers - Raoul Noramandin
למצוא את ארץ לעולם לא - פיטר לואלן דייוויס (2004) Finding Neverland - Peter Llewelyn Davies
חמישה ילדים והדבר - רוברט (2005) Five Children and It - Robert
צ'ארלי בממלכת השוקולד - צ'ארלי באקט (2005) Charlie and the Chocolate Factory - Charlie Bucket
שנה נפלאה - מקס סקינר הצעיר (2006) A Good Year - Young Max Skinner
ארתור והמינימונים - ארתור מונטגומרי (2006) Arthur and the Invisibles - Arthur Montgomery
ריקוד לאור ירח - אוון טיילור\אוגוסט ראש (2007) August Rush - Evan Taylor/August Rush
מצפן הזהב - פנטלימון, תפקיד קולי (2007) The Golden Compass - Pantalaimon, voice role
עלילות ספיידרוויק - ג'ארד וסיימון גרייס (2008) The Spiderwick Chronicles - Jared and Simon Grace
סיפור של שועל - ג'ק הקטן, תפקיד קולי (2008) A Fox's Tale - Little Jack, voice role
אסטרו בוי - טובי טאנמה\אסטרו בוי, תפקיד קולי (2009) Astro Boy - Toby Tenma/Astro Boy, voice role
ארתור ונקמתו של מלתזאר - ארתור מונטגומרי (2009) Arthur and the Revenge of Maltazard - Arthur Montgomery
ארתור 3: מלחמת שני העולמות - ארתור מונטגומרי (2010) Arthur 3: The War of the Two Worlds - Arthur Montgomery
מאסטר הרולד... והבנים - האלי באלארד (2010) Master Harold... and the Boys - Hally Ballard
המטבח של סלייטר - נייג'ל סלייטר (2010) Toast - Nigel Slater
סטטוס: ידידים - ג'ורג' זינאבוי (2011) The Art of Getting By - George Zinavoy
ג'סטין הגיבור - ג'סטין, תפקיד קולי (2013) Justin and the Knights of Valour - Justin, voice role
המסע - ג'ק (2016) The Journy - Jack
כמעט חברים - צ'ארלי ברנר (2016) Almost Friends - Charlie Brenner
סיור בבית מרקחת - אדריאן באטון (2017) Tour de Pharmacy - Adrian Baton

סדרות
ערפילי אבלון - ארתור הצעיר (2001) The Mists of Avalon - Young Arthur
ג'ק ואפון הפלא: הסיפור האמיתי - ילד במגרש משחקים (2001) Jack and the Beanstalk: The Real Story - Son at Playground
ראיתי אותך - אוסקר בינגלי (2002) I Saw You - Oscar Bingley
בייטס מוטל - נורמן בייטס (2013-2017) Bates Motel - Norman Bates
קרוב לאויב - ויקטור פרגוסון (2016) Close to the Enemy - Victor Ferguson
הרופא הטוב - שון מרפי (2017-הווה) The Good Doctor - Shaun Murphy

משחקי וידאו
צ'ארלי בממלכת השוקולד - צ'ארלי באקט (2005) Charlie and the Chocolate Factory - Charlie Bucket
ארתור והמינימונים - ארתור מונטגומרי (2007) Arthur and the Invisibles - Arthur Montgomery
מצפן הזהב - פנטלימון (2007) The Golden Compass - Pantalaimon
עלילות ספיידרוויק - ג'ארד וסיימון גרייס (2008) The Spiderwick Chronicles - Jared and Simon Grace
אסטרו בוי: משחק הווידאו - טובי טאנמה\אסטרו בוי (2009) Astro Boy: The Video Game - Toby Tenma/Astro Boy

קליפים
(2004) Girls by The Prodigy
(2015) You're My Waterloo by The Libertines

חוות דעת

וואו, מאיפה להתחיל? טוב, אני חושבת שפשוט אתחיל מלספר לכם איך הכרתי את פרדי היימור. הפעם הראשונה שראיתי אותו הייתה בסרט "צ'ארלי בממלכת השוקולד", שבו שיחק כשהיה בן שלוש-עשרה, אבל אני לא ממש מחשיבה את זה, כי זה היה לפני כמה שנים טובות ועוד לא ידעתי איך קוראים לו אפילו. אז תנו לי לספר לכם על הפעם שאותה אני כן מחשיבה. זה היה כשהיינו בביקור בישראל, לפני שנה וכמה חודשים. בטלוויזיה כל הזמן הראו פרסומות לסדרה "הרופא הטוב" ואני ישר רציתי לראות אותה. אז ראיתי אותה (עוד חודשיים מתחילה העונה השלישית!), והיום זאת ללא ספק אחת הסדרות האהובות עליי. רגע, אבל איך כל זה קשור לפרדי היימור? שאלה טובה. סתם, סתם, זה פשוט מאוד, הוא משחק שם את התפקיד הראשי, דמות בשם שון מרפי. אני לא יכולה להגיד שאני מומחית במשחק או משהו, אבל אני חושבת שהוא שחקן מצויין. הוא משחק דמות של רופא אוטיסט ועושה את זה בצורה מאוד אמינה לדעתי. יש בו גם משהו כל כך חמוד ותמים כזה ואני באמת מאוד אוהבת אותו.
עכשיו כשאני כותבת את הסיקור הזה אני פתאום רואה שהוא השתתף בכל כך הרבה סרטים וסדרות, ואני באמת לא מבינה איך זה שראיתי רק שניים מהם (אופס?). בכל אופן, אני מאוד ממליצה לכם (וגם לעצמי!) להכיר אותו קצת יותר, גם כשחקן וגם כבן-אדם, כי אני באמת חושבת שלא תתאכזבו. בהצלחה לנו!

פרסים ומועמדויות

פרסים בהם זכה
Las Vegas Film Critics' Society Award, בסרט למצוא את ארץ לעולם לא, לקטגוריה נוער בסרט (2004)
Phoenix Film Critics Society Award, בסרט למצוא את ארץ לעולם לא, לקטגוריה שחקן הנוער הטוב ביותר (2004)
Critics' Choice Movie Award, בסרט למצוא את ארץ לעולם לא, לקטגוריה המבצע הצעיר הטוב ביותר (2005)
Empire Award, בסרט למצוא את ארץ לעולם לא, לקטגוריה השחקן החדש הטוב ביותר (2005)
Satellite Award, בסרט למצוא את ארץ לעולם לא, לקטגוריה כישרון חדש יוצא דופן (2005)
Young Artist Award, בסרט למצוא את ארץ לעולם לא, לקטגוריה הביצוע הטוב ביותר בסרט עלילתי - אנסמבל צעיר (2005)
Phoenix Film Critics Society Award, בסרט צ'ארלי בממלכת השוקולד, לקטגוריה השחקן הצעיר הטוב ביותר (2005)
Critics' Choice Movie Award, בסרט צ'ארלי בממלכת השוקולד, לקטגוריה המבצע הצעיר הטוב ביותר (2006)
Capri Exploit Award, בסרט ריקוד לאור ירח, לקטגוריה פרס קאפרי אקספלויט (2007)
Saturn Award, בסרט ריקוד לאור ירח, לקטגוריה הביצוע הטוב ביותר על ידי שחקן צעיר (2008)
People's Choice Award, בסדרה בייטס מוטל, לקטגוריה שחקן הטלוויזיה בכבלים האהוב ביותר (2017)

פרסים להם היה מועמד
Utah Film Critics Association Award, בסרט למצוא את ארץ לעולם לא, לקטגוריה שחקן המשנה הטוב ביותר (2004)
Screen Actors Guild Award, בסרט למצוא את ארץ לעולם לא, לקטגוריה ביצוע יוצא דופן על ידי שחקן בתפקיד משנה (2005)
Screen Actors Guild Award, בסרט למצוא את ארץ לעולם לא, לקטגוריה ביצוע יוצא דופן על ידי צוות בסרט (2005)
London Film Critics' Circle Award, בסרט למצוא את ארץ לעולם לא, לקטגוריה השחקן הבריטי החדש של השנה (2005)
MTV Movie & TV Award, בסרט למצוא את ארץ לעולם לא, לקטגוריה הביצוע פורץ הדרך הטוב ביותר (2005)
Saturn Award, בסרט למצוא את ארץ לעולם לא, לקטגוריה הביצוע הטוב ביותר על ידי שחקן צעיר (2005)
Young Artist Award, בסרט למצוא את ארץ לעולם לא, לקטגוריה השחקן הראשי הטוב ביותר בסרט עלילתי (2005)
Saturn Award, בסרט צ'ארלי בממלכת השוקולד, לקטגוריה הביצוע הטוב ביותר על ידי שחקן צעיר (2006)
Young Artist Award, בסרט צ'ארלי בממלכת השוקולד, לקטגוריה השחקן הראשי הטוב ביותר בסרט עלילתי (2006)
Critics' Choice Movie Award, בסרט שנה מופלאה, לקטגוריה המבצע הצעיר הטוב ביותר (2007)
Young Artist Award, בסרט ארתור והמינימונים, לקטגוריה הביצוע הטוב ביותר בסרט עלילתי בינלאומי - שחקן ראשי צעיר (2007)
Critics' Choice Movie Award, בסרט ריקוד לאור ירח, לקטגוריה המבצע הצעיר הטוב ביותר (2008)
Young Artist Award, בסרט ריקוד לאור ירח, לקטגוריה השחקן הראשי הצעיר הטוב ביותר בסרט עלילתי (2008)
Saturn Award, בסרט עלילות ספיידרוויק, לקטגוריה הביצוע הטוב ביותר על ידי שחקן צעיר (2009)
Young Artist Award, בסרט עלילות ספיידרוויק, לקטגוריה השחקן הראשי הצעיר הטוב ביותר בסרט עלילתי (2009)
Young Artist Award, בסרט אסטרו בוי, לקטגוריה הביצוע הטוב ביותר של תפקיד קולי (2010)
Gold Derby Award, בסדרה בייטס מוטל, לקטגוריה המבצע פורץ הדרך הטוב ביותר (2013)
Critics' Choice Television Award, בסדרה בייטס מוטל, לקטגוריה השחקן הטוב ביותר בסדרת דרמה (2014)
People's Choice Award, בסדרה בייטס מוטל, לקטגוריה האנטי-גיבור הטלוויזיוני האהוב (2014)
Satellite Award, בסדרה בייטס מוטל, לקטגוריה השחקן הטוב ביותר - סדרת דרמה טלוויזיונית (2014)
Saturn Award, בסדרה בייטס מוטל, לקטגוריה השחקן הטוב ביותר בטלוויזיה (2014)
Critics' Choice Television Award, בסדרה בייטס מוטל, לקטגוריה השחקן הטוב ביותר בסדרת דרמה (2015)
Fangoria Chainsaw Award, בסדרה בייטס מוטל, לקטגוריה שחקן הטלוויזיה הטוב ביותר (2016)
Gold Derby Award, בסדרה בייטס מוטל, לקטגוריה שחקן הדרמה הטוב ביותר (2016)
Saturn Award, בסדרה בייטס מוטל, לקטגוריה השחקן הטוב ביותר בטלוויזיה (2017)
Critics' Choice Television Award, בסדרה בייטס מוטל, לקטגוריה השחקן הטוב ביותר בסדרת דרמה (2018)
Golden Globe Award, בסדרה הרופא הטוב, לקטגוריה השחקן הטוב ביותר - סדרת דרמה טלוויזיונית (2018)
People's Choice Award, בסדרה הרופא הטוב, לקטגוריה כוכב הטלוויזיה של 2018 (2018)
Critics' Choice Television Award, בסדרה הרופא הטוב, לקטגוריה השחקן הטוב ביותר בסדרת דרמה (2019)

עובדות טריוויה

1. הצבע האהוב עליו הוא כחול
2. הספר האהוב עליו הוא "התפסן בשדה השיפון"
3. הוא מדבר שוטף בשלוש שפות - אנגלית, צרפתית וספרדית
4. הוא חבר של דניאל רדקליף ומכיר אותו מהיום שהוא נולד בערך
5. הוא מנגן בקלרינט
6. הוא לא משתמש ברשתות חברתיות
7. אמא שלו היא הסוכנת שלו

גיפים

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

User Posted Image

ראיונות וסרטונים

טריילרים

--------------------
אהההה האמת היא שאני סתם פה. שמץ מה אני עושה כאן. סתם הולכת לשבת עכשיו לכתוב איזה משהו לא ברור כי יש לי "ברוך הבא ללוח בקרה" ו"חתימתך הנוכחית" שהם בעצם בכלל לא שלי כי אני בתוך משתמש אחר. ויש גם "מצב רגיל" ו"מצב מנוחה" שלאף אחד אין שמץ על מה הם מדברים.
טוב אני אעשה משהו שתמיד רציתי לעשות - אחרי שאני אגמור לכתוב כאן הכל, אני אעבור על הטקסט וכל מילה שראויה לכך, אני אחליף אותה בקישור. כן כן. שמץ מה זה אומר? לא נורא.
טובבבב אני עכשיו אדבר קצת על הקסם ששכאן.
אז אנדה.
...
טוב אין לי כוח אני אדבר על עצמי
סתם
אממ מה להגיד. אנדה אוהבת פנדות, ידעתם את זה? אה רגע זה אומר שהיא אוהבת את עצמה. כי היא פנדה. זה מאוד מוזר לאהוב את עצמך. אבל היי, גם אני אוהבת דרקונים ואני דרקון (ולא שירשיר אנדה. אני לא שירשיר. שמעת פעם על חיה שקוראים לה שירשיר? כי אני לא). אבל כן. מה. לא. שנייה. בלבלתי את עצמי.
אוקייייייי ביי חוט מחשבה היה נעים להכיר.
*מבזבזת הזדמנות להכניס לאנדה סוף סוף משהו נורמלי לחתימה*
אממ אממ אממ טוב שיהיה לכולם אפצ'י שמח
והרבה אבוקדו
לכו תאכלו חצילים
ותקפצו מטרמפולינטנימנהיה
איך כותבים את זה
לא חשובבבבבבבבבבבב
שיהיה לכולם פסח מקסים וסיסמא חדשה
אני אוהבת אותך אנדה 3> מוות לדורדורנטים!

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jul 13 2019, 05:32 AM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 12082
משתמש מספר: 69847

כל הכבוד על הסיקור!
ראיתי את פרדי היימור רק בצ׳ארלי בממלכת השוקולד, אבל נראה שיש לי עוד המון סרטים להשלים עכשיו (;
הסיקור מפורט בטירוף ונעים לקריאה, כל הכבוד!
כל הדברים הנוספים (עובדות טריוויה, פרסים...) הוסיפו המון. באמת.
כל הכבוד על המאמץ לכתוב את כל הפילמוגרפיה והפרסים!
בקיצור: זה סיקור מדהים, וגרמת לי לרצות לראות עוד סרטים שבהם הוא משתתף (מה שאומר שהסיקור ממש מדהים)
מוזמנת להגיב במזנון של טו״ק ולקבל מאכלים (;
יתווסף ללינקייה (:

--------------------
אלכס ✦ Phanton of the Opera ✦ Shadowhunters ✦ Sherlock ✦ 15.2 ✦ טו"ק

User Posted Image

First rule of shadowhunting... when something explodes, just keep walking. Never think twice. Never look away

---------
פורסם ב: Jul 14 2019, 19:32 PM
צטט הודעה

.Everything that kills me makes me feel alive

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 104078
משתמש מספר: 40399

קבלי ח"ח על הסיקור, רואים שהקעת בו המון.
השחקן הזה פשוט מדהים ופשוט שובה לב. ברופא הטוב הוא ריגש, אותי, הצחיק אותי ופשוט גרם לי להתאהב.

--------------------
♣ לא קוראים לי אני באה לבד ♣ דברים לשעבר ♣

"הוודאות שנפסיד במאבק, לא תמנע מאיתנו לתמוך בעניין שבעינינו הוא צודק."

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
73 305 322 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007