האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

לאור תקלה במבחן בהתגוננות מכוחות האופל הוא נפתח מחדש ויישאר פתוח עד יום חמישי, יש לבצע בשנית על מנת לקבל את החפץ המיוחד. בימים שלישי עד חמישי יהיה פתוח גם המבחן בשיקויים. בהצלחה!

נא לא ללחוץ על ״השתמש בחפץ״ עבור החפצים שקיבלתם על מעבר מבחן בשנת הלימודים.

חוקי הפורום 

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

🔴שבוע בית הנייר || אשכול ראשי🔴
פורסם ב: Jul 19 2019, 07:54 AM
צטט הודעה

Living with my eyes closed

פרטי משתמש
קבוצה: מעצב האתר
חרמשים: 10000
מגדר:female
משתמש מספר: 65051
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image

ספיישל בסימן התנגדות

הפרופסור הניח את משקפיו על אפו ומתח את חוט המסכה, מסתיר את פניו שוב.
עיניו היו ממוקדות כשהביט אל עדשות המצלמה, וקולו היה רגוע כשהכריז מלחמה על כוחות הביטחון הספרדיים.
'כן', הוא חשב לעצמו, 'הגיע הזמן לחזור הביתה; ועכשיו... עכשיו זה יקרה בגדול
הוא לא מתכוון עוד להסתתר.

שלום, פרטיזנים!

אני בטוחה שרבים מכם צפו ומכירים את סדרת המופת הספרדית,"בית הנייר", מבית נטפליקס ואנטנה-3. מדובר באחד מסדרות השוד המדוברות ביותר לאחרונה, וכן הסדרה שאינה-דוברת-אנגלית המצליחה ביותר בנטפליקס.

לרוצים להיזכר, מדובר בחבורת שודדים המנסים להשתלט על המטבעה המלכותית של ספרד ולהדפיס בה 2.4 מיליארד יורו בשטרות בלתי מסומנים. השודדים מונחים על ידי אדם אלמוני המכנה עצמו "הפרופסור" ושמטרתו להגן עליהם ולהביא אותם להגשמת המטרה תוך הישארות בחיים.

עכשיו, כשהשוד במטבעה המלכותית נגמר וסיפור חדש מתחיל, אותו תציג לנו העונה השלישית ממש בדקות הקרובות(!), אני גאה להכריז חגיגית על פתיחתו של שבוע בית הנייר.

שבוע שלם עם הפרופסור? כדאי שיהיו בו דברים ממש טובים, אם ככה!

הו, תאמינו לי שאני יודעת. במשך השבוע הקרוב, עד ליום שישי הבא, נחזור יחד אל שתי העונות שהיו וניזכר בתכניות החכמות, בקונפליקטים ובאותן דמויות שכה אהבנו. יהיה לנו שבוע מלא בסיקורים, פעילויות וחוויות דרמטיות. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להישאר אתי ולהשתתף בספיישל.

על כל פעילות תתוגמלו בהתאם כמובן, ואתם מוזמנים להביע דעתכם בדיונים ולהגיב לסיקורים. כל האשכולות שייפתחו במסגרת הספיישל יצורפו בקישור כאן למטה ממש בקרוב. שיהיה לנו שבוע פורה ומהנה!

סיקורים:

.
.
.
.
.

דיונים:

.
.
.
.
.

פעילויות:

.
.
.
.
.

--------------------
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8204 20265 20783 20452

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007