האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

לליאם חתולדת!, והשמחה רבה!
פורסם ב: Aug 20 2019, 22:44 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 62488
מגדר:female
משתמש מספר: 55840
חפצי המשתמש: צפה

*האשכול עוד לא לגמרי גמור, אבל חצות עכשיו ולפרסם בחצות זה חשוב חשוב אז הוא יערך עוד קצת פשוט.
אוקיי איכס, יש לי גיף שנוא חדש. חצות ודקה!!!
**אגב, קודם עשיתי בטעות מחיקה במקום העתקה והצילו, איך נלחצתי. אבל מזל שיש לנו את נפלאות ה-ctrl+z!

טוב, אני בדיליי של יום כי למצוא עוגת חתול בפורמט שאפשר לשים בפורטל זה קשה (בסוף הורדתי את התמונה והעליתי חזרה, אופס), אבל הייייי האשכול גמור לגמרי! זה אשכול בהמשכים נו.

User Posted Image

שלום לכם, משתמשים חתוליים ומייללים במיוחד (אוקיי, אולי בלי החלק של המייללים), וברוכים הבאים לבית הפורטליסטי החדש של כולנו בעיצוב מיוחד של ליאם - מפלצומי! כן כן, אני לא מתבלבלת באשכול. כפי שאתם כנראה כבר יודעים (קשה לפספס, אבל אם במקרה לא ידעתם עד עכשיו - כדאי שמעכשיו תזכרו! חשוב חשוב.), לחתול הסלית'ריני שלנו (שלאט לאט מתמיין להפלפאף יותר ויותר אבל היי, זה מתאים כי הפלפאף נשמע כמו פלאף וחתול זה פלאפי!) - ליאם, כמובן - יש יום הולדת היום! (עכשיו חצות ה-21.8, למקרה שתהיתם.) ולכבוד יום ההולדת שלו, בנינו בית (הוא אמיתי ובנוי, מה) פורטליסטי בעיצוב מיוחד בשבילו!

אז יאללה, הגיע הזמן להיכנס ולראות!

בואו נתחיל בחדר מאוד חשוב, הלא הוא המטבח! אחרי הכל, אין חגיגה בלי עוגה.

User Posted Image
קאפקייק יום הולדת! או, טוב, קאפקייק שמח.

User Posted Image
הפעם זה יום הולדת שמח!

User Posted Image
שכחתי לעשות פינת מארוול, אז הנה לך עוגת מארוול. תראה, אפילו הגיל שכתוב מתאים!

(מי צריך אוכל בריא בכללל?)

פינה חשובה לא פחות, שחתלתול יום ההולדת שלנו מבלה בה הרבה משעות היום - הסלון, פינת הטלוויזיה!

User Posted Image
תראה, היא הייתה הכינוי שלך אז אז בעצם מאחלים יום הולדת שמח לך!

User Posted Image
ראיתי כבר את הגיף הספציפי הזה או שדמויות מסדרות פשוט תמיד מאחלות יום הולדת שמח לעצמן? (זה הגיף שאני ברוגז איתו, אגב. הייתה בעיה עם הכתובת שלו ואז עד שמצאתי איפה הבעיה ופרסמתי כבר היה חצות ודקהה! :( זה היה מאוד מרושע.)

User Posted Image
טוב, הנה איחול יום הולדת לך.

User Posted Image
איך מתאים לך לצעוק בדקה לחצות שזה עדיין יום ההולדת שלך. והיי, קוראים לה לילי?

User Posted Image
למה לסדרה הזו אין גיפים של יום הולדתת? אבל לא נורא, היא מספיק שמחה.

ועכשיו חדר המוזיקה!

User Posted Image
יצור מוזר ומנגן!

User Posted Image
זה היה אמור להיות יוקיליילי אבל יש לי הרגשה שזה לא, הלפ? נו אני לא מוצלחת בזה :(

הגיע הזמן לשולחן העבודה! (או לימודים)

User Posted Image
מתמטיקה!

User Posted Image
כימיה!

User Posted Image
תראה, אתה אוהב כאלו! והיי, זה אפילו עם חתול. הוא ברח מהפינה הבאה! (אבל זה בסדר כי אנחנו בעד חתולים משוחררים וחופשיים ברחבי הבית, מרחב זה חשוב.)

User Posted Image
היי, שוב החתול! הוא מנסה להגיד מזל טוב. ומתמטיקה!

כמעט אחרונה - ומאוד מאוד חשובה - פינת החתולים שלנו! (של ליאם, בעיקר, כי הוא עומד לתפוס אותה ולשבת בה כל היום.)

User Posted Image
לחתול הזה יש סיפור! מצאתי אותו שלשום וחשבתי לעצמי "טוב, זה הולך לאשכול של יצור" ואז אימצתי אותו שמרתי את הקישור ואז קסם. ששש, זה סיפור מרתק.

User Posted Image
תראה, הוא גנב עוגה מהמטבח והוא חושב שזה יום ההולדת שלו! גונב לך את יום ההולדת הבלעדי, חתלתול חצוף.

User Posted Image
אני חייבת לציין שעד שנכנסתי לגיף, ראיתי אותו כל פעם והייתי בטוחה שהספה היא חלק מהחתול (כאילו שהלבישו אותו כזה) ולא הבנתי למה הוא כזה גדול, אופס. חתול ביריון, מה!

User Posted Image
רציתי שיהיו עוגת חתולים ו-pusheen (ככה קוראים לו, נכון?) ומצאתי שילוב של השניים אז ייאיי (אבל אתה לא בן 21. גם זאתי לא, אגב. היא בת חמש גם.)! תראה, החתולים חטפו את העוגה מהמטבח כי הם ראו שזה דומה להם! עכשיו הם יהיו חתולים שבעים, ולא תגיע מהר מספיק - אתה תהיה חתלתול רעב!
[אגבב זוכר שפעם פעם מתישהו הבאת לי גלויה כזו של pusheen (זה באנגלית כי בעברית זה נראה לא מוצלח) מחו"ל? נראה לי שעדיין יש לי אותהה!]

הגיע הזמן לאחרון חביב - חדר האורחים (או חדר המגורים, בעצם, כי זה בית פורטליסטי!), שבאו לברך!

חלי - Jo Karev:
ליאם היקר,
חתול
נגמר לי הדברים לומר כבר אחרי כל כך הרבה שנים
חתול
אתה מקסים
אתה נהדר
אני אוהבת אותך מאד
לעולם לא אשכח איך דיברת איתי בכל אשכול אפשרי שמדברים בו
אתה חמוד
אתה מקסים
יום הולדת שמח
תהיה מאושר
בהצלחה במתמטיקה
מזל טוב
יום הולדת שמח

חוי - Trellis:
מזל טוב ליאם
עד מאה ועשרים השנים הכי מאושרות שאפשר, תגשים את עצמך בכל דרך אפשרית ותלך עם הלב
יום הולדת שמח💙
חוי

שיר - חתול הצ'שר:
ליאםםםם
או ליאמייייי (כבר קיבלתי ממך רשות, נכון?)
קודם כל, מזל טוב!!! אני מאחלת לך שתזכה להגיע עד 120 ושתצליח בכל מה שתרצה!! ושתישאר מקסימי וחמוד כמו שאתה! המון המון מזל טוב, ושתדע שלימדת אותי המון המון, ועזרת לי ותודה רבהה לך 3>3>
אתה הכי קסום בעולם 3>3>
מזל טוב שוב ויומולדת שמח ונהדר!!! 3>

אפי - The Maze Runner:
יאא ליאם יש לך יום הולדת נצנצים
מזל טוב לך, אתה אדם מדהים שכיף לדבר איתו, ותמיד אתה תשמח לעזור כשתוכל. אתה גאון במתמטיקה (מותר לך להתגאות בזה).
מאחל לך עוד הרבה שנים טובות, ושתצליח בלימודים אעע.
וכמו שאומרים "מתמטיקה זה קסם".

אליסון - A musician:
ליאםם, מה שלומך?
שיהיה לך הרבה מזל טוב!
תמשיך להיות פעיל בפורטל ובנו"ד, להגיע למפגשים ולהיות נחמד וחברותי כמו שאתה!
שכל חלומותייך יתגשמו ושתצליח בכל מה שתרצה לעשות:)
אוהבת מלאאא *נצנצים *, אליסון 3>

רות - סלית'רין - לנצח!
ליאם3>
אז וואו, היומולדת הזאת אשכרה כאן... כבר יותר מחודשיים אתה מחכה לזה... אולי לפני, לא זוכרת מתי הפעם הראשונה שהזכרת את זה....
אז כן, תדמיין שכתוב כאן את כל הברכות הרגילות של כל יומולדת ובלה בלה בלה...
לפעמים ברכות יומולדת זה דבר נדוש וחוזר על עצמו...
אבל כאילו, כל הברכות שמברכים בדרך כלל הם לגמרי חשובות...
אז אולי זה כן חשוב שאני יכתוב את זה, אז, רק בריאות, אושר, עושר (אל תבזבז את העושר שלך על דיסיקים!! תחסוך איתי, נקנה ביניינים... יותר שווה) הצלחה בכללי והצלחה בלימודים, תהנה מהיסטוריה וספרות, אל תתבאס יותר מידיי על מתמטיקה, ואממ זהו? אם שכחתי לברך משהו, תדמיין את זה כתוב כאן...
אז שוב, מלא מזל טוב, תהנה מגיל 15... זה גיל קסום... מניסיון... (למרות שאני אהיה בת 15 רק עוד נצח... אבל ששש)
ושוב, בהצלחה בלימודים, כי ביננו, זה הכי חשוב...
ואני יאמר שוב מלא מזל טוב לסיום.
רות3>

ראיין - Motivation:
ליאםםםם מזל טובבב 💖
אתה בנאדם מדהים, כאילו-בטירוף. אתה חכם בטירוף וממש ממש מוכשר וכן ומצחיק ואחלה לגמרי לגמרי. מזל טוב ענק ענק ענק 💖
ראיין

חסה (אנדה) - Hazza:
ליאםם 3>
אני אתחיל מלהגיד לך מזל טוב, כי... שמתי לב שיש אנשים שקצת שוכחים מזה לאחרונה? אופסי. אז מזל טוב! כבר כמה שבועות אתה מדבר על יום ההולדת שלך ואני ממש שמחה בשבילך שזה הגיע סוף סוף :) והיי, אנחנו באותו גיל עכשיו!
אני אף פעם לא יודעת אם לאחל את כל הברכות הרגילות, כי זה מרגיש קצת חוזר על עצמו כזה, אבל סך הכל זה דברים חשובים, אז אתה בהחלט הולך לקבל אותם. אני מאחלת לך המון המון אושר, שמחה, אהבה, בריאות, עושר, הצלחה, ושבאמת יהיה לך רק טוב בחיים. אני כל כך אוהבת לראות איך כולם תמיד באים אליך כשהם צריכים עזרה במתמטיקה למשל, ואיך אתה תמיד עוזר להם ומסביר להם הכל. אתה בן אדם ממש חכם, ואני יודעת שאתה תעשה עם זה המון דברים ותמשיך לפתח את זה לכל הכיוונים. בהצלחהה 3>
יש לי עוד כמה דברים לאחל לך ואני ממש מקווה שהם יתגשמו, כי הם לא פחות חשובים. אני מאחלת לך שלעולם לא תצטרך יותר ללכת לרופא שיניים, שהחתול שלך ימשיך להיות מושלם לנצח, שהאינפקציות בהליקס יפסיקו, ו... אה, שגם האינפקציות באוזניים יפסיקו! זה חשובב
אני חייבת לך תודה, כי די בזכותך (ובזכות חברה שלי גםם) התחלתי לראות בנות גילמור, ולמרות שאני רק בעונה השנייה, היא כבר נכנסה לרשימת הסדרות האהובות עלייי (טוב, זה קרה אחרי הפרק הראשון בערך) אז תודההה
אני חושבת שאפסיק פה, כי הבגדים שלי מחכים כבר שנים שמישהו יקפל אותם, ומשום מה נראה לי שהם מצפים שאני אעשה את זה? בגדים מוזרים.
בכל אופן, שיהיה לך יום הולדת שמח, ושתזכה להגיע עד 128 3>

שקד - Darth Hader:
ליאם,
יום הולדת שמח! אתה בן חמש עשרה, ש... תכלס זה לא באמת גיל מיוחד, חוץ מזה שאתה יכול רשמית לעבוד גם במהלך שנת הלימודים. איזה כיף.
אני מאחלת לך המון אושר, עושר (בעזרת עבודה! סתם לא), הצלחה, בריאות ושאר הדברים האלה. תמשיך להיות מקסים כמו שאתה, תצליח בכל מה שתבחר לעשות, ופשוט תישאר אתה כי אתה נהדר ככה ואני שמחה שיצא לי להכיר אותך.
שקד

נעמה - The Fairy Of Music:
ליאםםםם

מזל טובבבבב
אז מה אני יכולה לאחל לך? הרבה אושר עושר וכושר (כרגיל) ושאל תלך לא בדרך הפרחים ולא בדרך הקוצים. תיצור דרך משלך. אחת מהברכות הצפויות.
עכשיו מגיעים לחלק הכיף!
ליאםם
יצא לי להכיר בן אדם מדהים ומיוחד, יצירתי ומקורי. טוב לב ואכפתי, וכיפי!
אני שמחה שאנחנו חברים, וכיף לי ממש להיות בסביבתך ולדבר איתך.
מלךךךך
אגב, אנחנו עדיין צריכים רימאץ' של המשחק של הארי פוטר של ראיין. (פפטט שכחתי את השם.)
קח מימ וגיף ועוד אחד, ועוד אחד!
ולסיום, קח את הגיף הזה:
User Posted Image
מזל טובבב 3>

חתול - Farseer:
טוב דייזי,
אני מקווה שחביב לך בחיים, כאילו, בין כל הקיטורים ואם לא אני בטוחה שישתפר.
אז יש לך יום הולדת (שלא הייתי שוכחת גם אם לא היית מזכיר לי כל שעתיים במשך שלושת החודשים האחרונים) וכזה מזל טוב והכל. אני מקווה שיהיה לך אחלה של יום והחתול שלך (מה למען השם השם שלו?) יהיה חתול טוב ולא מוזר ומירר ויבוא לשבת אצלך ושיהיה לך נחמד עם החברים בשלישי (כותבת את זה לפני שלישי אז לגיטימי. איך באמת היה, נחמד?) ו ו ושתקבל מלא מתנות שהן גם כלי נגינה.
אממ, מה עוד מברכים אנשים ליום הולדת?
אתה בן חמש עשרה, נכון? כל כך מוזר. היית בן שתיים עשרה (הטלפון האידיוט שלי שוב כתב שנתיים עשרה כי זה גיל לגיטימי) שנפגשנו או אחת עשרה? כמה שנים אנחנו מכירים לעזאזל? הרבה כלשהו. ואני חושבת שראיתי אותך מתגבר על הרבה קשיים (ומקטר) בצורה די מרשימה (זה נכון גם למקטר). אני יודעת שלא הכי הכי קל לך בעולם אבל אני חושבת שאתה עבודה טובה בלהתמודד עם הקשיים שלך אז כל הכבוד?
הפך לרציני מדי השיחה הזו.
מונולוג בתאכלס. אתה לא מדבר.
אממ כאילו יש לי הרבה דברים לומר אבל אתה יודע שאני לא הכי בעד לפתוח נושאים עם בטן רכה (שהם לא חתולים, גם לחתולים יש בטן רכה) במקום ציבורי.
ראית כמה חתולים הם רכים? נורא רכים עם ציפורניים קשות.
אמרתי לך שהחתולה שלנו נכנסת למקרר? היא עושה את זה בשביל לגנוב תירס. תירס! החתולה הזו מקולקלת.
מה דעתך על השיר יושב על הגדר? נדמה לי שזה השם. זה די אחלה שיר והוא יחסית איטית ולא מאוד גבוה. האמת שאולי הוא איטי מדי, יותר מדי דגש על מילים, הוא בקושי שר, יותר מדבר עם מוזיקה.
ועכשיו אני מקשקשת.
טוב אז בקיצור מזל טוב, אתה זקן בשנה.
יום הולדת שמח!

והברכה ממני:
יצורררררררררר [הצילו, זה פשוט עצוב שעוד אין לי באמת כינוי בשבילך אחרי כל הזמן הזה (תמיד. ששש, זה דרש ולדעתי זה הניסוח בעברית.)] 3>

(היה אמור להיות כאן משהו של התחלה כזה לפני מה שכתוב אחרי כי הוא הרגיש לי לא מספיק התחלתי אז השארתי רווח להוסיף ועכשיו נזכרתי בזה, אבל אבל החלטתי בסוף שההתחלה לגיטימית אז אז כן. היי, עכשיו זה המשהו של התחלה! קיצר פשוט תמשיך לקרוא)

אנחנו מכירים כבר מלא שנים (להגיד כמה בדיוק זה ממש הקטע שלך, אבל לדעתי שלוש שנים פחות שמונה ימים? הנה, בשבילך אני מדייקת! ...זה לא היה קשה מדי, בהתחשב בעובדה שהכרנו ב-29.8 והיום ה-21.8. אבל אפשר לחשב את זה גם לצד השני! זה יוצא... שנתיים ו-11 חודשים ו-23 ימים? בטח לא אבל ששש, מספיק קרוב לבינתיים, אתה תתקן אותי אם זה לא מדויק. ושלוש שנים פחות שמונה ימים ממילא נשמע קסום יותר. וכן, לגיטימי לגמרי שכל ההתחלה של הברכה היא חפירות על הזמן שאנחנו מכירים בסוגריים, ששש. אתה חפרת על זה שאני לא אוהבת ורוד אז אז מותר לי, בעיקר כשאני חופרת על משהו שאתה כן אוהב! אה, וקוטעת משפטים עם סוגריים באורך נצח, נראה לי שאני אצטרך לעצור את המשפט אחרי הסוגריים האלו. אז, בחזרה למשפט שלנו! או לנקודה שמסיימת אותו). בקיצור, כן, אנחנו מכירים כבר מלא שנים (וואו, המשפט הקודם יצא משפט מיותר משהו. וכן, אני משתמשת במילה משהו ככה, אני מאשימה את זאתי בהדבקה בצורת דיבור!) ואני באמת חושבת שהתבגרת ממש במשך השנים האלו. להתבגר זה כזה בתכלס תהליך טבעי אז הגיוני שהתבגרת, אבל הרגשתי צורך לציין כי באמת שזה מרשים לראות את זה מהצד - ואני גם ממש שמחה להיות מספיק קרובה אליך כדי באמת לראות את זה קורה (זו לא הסיבה שאני שמחה להיות מספיק קרובה אליך, כן? אני שמחה להיות מספיק קרובה אליך כי אני אוהבת אותך וקסום לי איתך, אבל גם לראות אותך מתבגר זה ממש מקסים  וחשוב אז אז מותר לי. כאילו חשוב כי להתבגר זה כזה תהליך חשוב. ...נו אני סתם חופרת עכשיו. לפחות אני עושה את זה בסוגריים! בעצם, לא בטוחה שזה טוב יותר.) 3>
היה לי עוד משהו ספציפי שרציתי להגיד (כאילו, יש לי הרבה דברים להגיד לך אבל זה היה משהו ספציפי!) אבל שכחתי אותו כי אני סנילית אז אני אלך להתארגן ואז אמשיך את הברכה ואולי אזכר. ביי ביי! (אה אופס, בשבילך אני עוד כאן. כאילו לא כאן כאן, אבל כאן חופרת לך בברכה.)
חזרתי!
טוב אני לא בטוחה מה הדבר הספציפי שרציתי להגיד, אבל כן חשוב לי להגיד שאני חושבת שבזמן האחרון די התקרבנו - לא שלא היינו קרובים כבר קודם, אבל מרגיש לי שאנחנו מסתדרים טוב יותר וגם די מדברים יותר לאחרונה, ולדעתי פגשתי אותך במהלך החופש (ובפחות משבועיים!) יותר משפגשתי חברות מהמושב שלי! זה עצוב אבל גם קסום ממש כי זה אומר שנפגשנו הרבה (אימצנו אותך, היית אצלי בבית שלושה ימים שונים באותו השבוע! ששש, גם חמישי וגם שישי נחשבים.) ואנחנו גם כמעט בטוח נפגשים (אצלךך) שוב בסוף הקיץ וזה מהמם. הלוואי שנצליח להיפגש הרבה (אולי לא כל כך הרבה כי בעייתי עם לימודים, אבל הרבה בכמות הגיונית!) גם במהלך שנת הלימודים הבאה 3>
ואם כבר מדברים על לימודים, כל הכבוד לך על אודיסיאה ובית ספר והכל ביחד, ועל זה שאיכשהו יש לך עוד זמן פנוי עם הדברים האלו. באמת שזה מרשים לדעתי, אני לא צינית. כל הכבוד על היכולת שלך להתמודד עם כל כך הרבה משימות בבת אחת , גם אם ההתמודדות הזו קשה לפעמים. אני מאחלת לך ששנה הבאה תהיה לך מאתגרת אבל לא קשה מדי, ושתצליח ליהנות כמה שיותר - כי אחרי הכל, הרבה מהדברים לקחת על עצמך מבחירה והם נועדו בשבילך וגם בשביל שתיהנה מהם.
איחלו לך כבר מספיק את הדברים הרגילים שמאחלים בימי הולדת, אז תסתפק בלדמיין שאיחלתי גם אותם (נו, אתה יודע מה הם אז פשוט תבחר מתוכם את אלו שאתה רוצה ותדמיין שאיחלתי). אבל אני כן אאחל לך מלא מלא חתולים פלאפיים, כי זה מאוד חשוב, וגם מלא בלונים ומתנות כאלו עם עטיפה מגניבה ופפיון כי משעשע אותי לדמיין אותך פותח אותן כמו חתלתול כזה עם הציפורניים (וכי מתנות זה חשוב, אתה אוהב מתנות! וגם בלונים! זוכר שפעם רצינו לקנות לזאתי בלון שחור? זה לא קרה, אופס. אם יהיה לי כוח וניפגש בקניון הזמן הקרוב, אולי תקבל בלון.). אה, וגם מלא דברים של מוזיקה אבל נראה לי שזה נכנס במסגרת המתנות. ו וגם דברים של מארוול ושיהיו לנו עוד מלא חולצות תואמות, זה חשוב! מה אם נטוס פעם ביחד ונרצה חולצות תואמות לכל יום בשבוע? ששש, מאוד הגיוני שנרצה את זה. אה ואני מאחלת לך גם שאני לא אפזר לך נצנצים על הראש כי אתה לא אוהב אז זה איחול חשוב (שההגשמה שלו בכלל לא תלויה ביייי, מה פתאום).
ואממממ יש לנו מלא תוכניות קסומות כבר בטח אז אז מקווה שנצליח להגשים אותן או לפחות את ההגיוניות מביניהן (להיות יונירקונס זו תוכנית מאוד הגיונית, ששש. אה, ולפתוח בית קפה כזה של חתולים ודביבונים!!! היי, זה באמת אפשרי, בערך. יותר מלהיות יצור מעופף קסום! קסם זה קסום, קסום זה טוב, טוב קיים בעולם, יש כזה דבר יצורים קסומים! כן אני במצב רוח חופר קצת, אופס. אני יושבת ליד שולחן עגול מחוץ ל... מקום ובוהה באוויר, תראה אני אבירת השולחן העגול! ...ומפסיקה לחפור. כדאי.) ונראה לי שאנחנו כבר מתחילים להגשים חלק מהן (הייתי אצלך והיינו באיקאה ואתה היית אצלי והלכנו להופעה יחד!) אז ייאיי, בוא נמשיך ככה!
אתה יצור קסומי ואחלה בן אדם גם (אבל רק אחלה כדי לא לקחת שום חלק מהמושלמות שלך בתור חתול. נו, אתה בן אדם קסום, בסדר?) ואני אוהבת אותך מלא מלא והיי, עכשיו אתה פחות גדול (כתבתי בהתחלה פחות קטן בטעות, אופס. לא לזכור לי את זה לנצח! למה סיפרתי לך בכלל) ממני רק בשנה! (כמו שאתה אמרת, לא קטן, רק פחות גדול! ושקט, למי אכפת שהפרש הגילאים לא משתנה ובאופן כללי שכל זה לא עובד ככה, זה עובד איך שאנחנו בוחרים שזה יעבוד וככה החלטנו.)
קצת מוזר לי לקרוא לך אח קטן כי אנחנו די קרובים בגיל בתכלס אבל אנחנו אחים ואתה מתנגד שנהיה תאומים לרוב אז אנחנו אחים בדרך כלשהי, הגילאים לא משנים.
וטוב, אתה ממילא תקבל עוד ברכה כנראה אז אז נראה לי שאני אסיים כאן?
אני אוהבת אותך ממש ואתה ממש חשוב לי ואני שמחה שאנחנו שומרים על קשר ובאמת מקווה שנמשיך ככה 3>
💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚
קח מלא לבבות ירוקים כי אפשר ומלא מלא מזל טוב כי נראה לי שעוד לא אמרתי (אופס) 3>
אוהבת המוןן (נראה לי שבמילה המון עוד לא השתמשתי אז המון.) עד לרחוק ובחזרה כי אז זה הופך ליותר רחוק💚
קימ.

הו, הברכה של ליאם לעצמו:
חתול
(הערת המערכת: זה חתול יום הולדתת!)

User Posted Image

ועכשיו זה הזמן שכולם - כולל אתה עצמך, יצור - מאחלים מזל טוב! מיאו.

--------------------
קימ/ליליקה
(אבל תקראו לי לילי כי רק ליצור ויצור מותר לקרוא לי ככה)
User Posted Image
טוב, אז הכינוי והחתימה שלי מוקדשים לשתי היצורים האהובים עליי בעולם - דלפי והגר - ואני אוהבת אותן מאוד מאוד (כן, אני מודעת לעובדה שהתחביר לוקה בחסר, אבל יצורות נשמע לי מוזר :( עמכן הסליחה) 3>
והייתי שמה גיף של Uniraccoon אבל אני לא מוצאת אחד מספיק יפה.
וגם אוררו חלק מהיצורים האהובים עליי והיא אחות קטנה קסומה ואני אוהבת אותה ואתם אוהבים אותה גם וזו לא הייתה שאלה 3>

לילו מתה עלי, זה לא נתון לויכוח, היא פשוט מתה עלי
אתם יכולים גם, אתם יכולים לא, אבל היא כן
אני אחת מאלף היצורים שלה, אבל אחת מ5 האחים שלה(או שלוש, אלא אם אתם לא מחשיבים את המקוריים. חחחח זה נשמע מוזר)
אופס אני בורחת💕

User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Aug 20 2019, 22:48 PM
צטט הודעה

Live and let live

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 10645
משתמש מספר: 63732

מזל טובבב 3>3>3>

--------------------

🛸

---------
פורסם ב: Aug 20 2019, 22:49 PM
צטט הודעה

קוסם מצטיין

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 20844
מגדר:male
משתמש מספר: 68239

מזל טוב 3>

--------------------

אפי
פרשתי

---------
פורסם ב: Aug 20 2019, 22:54 PM
צטט הודעה

קוסם סטודנט מעולה

פרטי משתמש
חרמשים: 2147331362
מגדר:male
משתמש מספר: 2

ליאם המון המון מזל טוב רק אושר ועושר ובלי דלקות אוזניים
שתצליח באודיסאה כפי שרוצה
ושתמיד תשאר מי שאתה ומה שאתה

--------------------
"...תזכרו שהבטחתם לא לבכות
כי השמיים גדולים
והדמעות קטנות,
תעצמו את העיניים כל גשם ראשון,
ותחשבו עליי..."

User Posted Image

(מיקי ביטון, 5.5.1987-9.10.2019)

---------
פורסם ב: Aug 20 2019, 22:56 PM
צטט הודעה

עשב עישנתי עם נורית

פרטי משתמש
חרמשים: 25001
מגדר:
משתמש מספר: 58630

מזל טוב

--------------------
ורד • 17 • אתה/היא

הלב הוא תוספתן, פשוט עם יחסי ציבור

---------
פורסם ב: Aug 20 2019, 22:59 PM
צטט הודעה

?mind if I slither in

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 46223
משתמש מספר: 69745

מזל טוב ליאםםםםםם3>3>3>

--------------------

Emotions are never black and white, They are more like symptoms

User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image

♡♡♡

---------
פורסם ב: Aug 20 2019, 23:12 PM
צטט הודעה

Treat People With Kindness

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 0
משתמש מספר: 59256

יום הולדת שמח 333>

--------------------
אהההה האמת היא שאני סתם פה. שמץ מה אני עושה כאן. סתם הולכת לשבת עכשיו לכתוב איזה משהו לא ברור כי יש לי "ברוך הבא ללוח בקרה" ו"חתימתך הנוכחית" שהם בעצם בכלל לא שלי כי אני בתוך משתמש אחר. ויש גם "מצב רגיל" ו"מצב מנוחה" שלאף אחד אין שמץ על מה הם מדברים.
טוב אני אעשה משהו שתמיד רציתי לעשות - אחרי שאני אגמור לכתוב כאן הכל, אני אעבור על הטקסט וכל מילה שראויה לכך, אני אחליף אותה בקישור. כן כן. שמץ מה זה אומר? לא נורא.
טובבבב אני עכשיו אדבר קצת על הקסם ששכאן.
אז אנדה.
...
טוב אין לי כוח אני אדבר על עצמי
סתם
אממ מה להגיד. אנדה אוהבת פנדות, ידעתם את זה? אה רגע זה אומר שהיא אוהבת את עצמה. כי היא פנדה. זה מאוד מוזר לאהוב את עצמך. אבל היי, גם אני אוהבת דרקונים ואני דרקון (ולא שירשיר אנדה. אני לא שירשיר. שמעת פעם על חיה שקוראים לה שירשיר? כי אני לא). אבל כן. מה. לא. שנייה. בלבלתי את עצמי.
אוקייייייי ביי חוט מחשבה היה נעים להכיר.
*מבזבזת הזדמנות להכניס לאנדה סוף סוף משהו נורמלי לחתימה*
אממ אממ אממ טוב שיהיה לכולם אפצ'י שמח
והרבה אבוקדו
לכו תאכלו חצילים
ותקפצו מטרמפולינטנימנהיה
איך כותבים את זה
לא חשובבבבבבבבבבבב
שיהיה לכולם פסח מקסים וסיסמא חדשה
אני אוהבת אותך אנדה 3> מוות לדורדורנטים!

---------
פורסם ב: Aug 21 2019, 06:29 AM
צטט הודעה

Eat Your Salad

פרטי משתמש
חרמשים: 543601
משתמש מספר: 41708

תודה לכולם 333>

--------------------

הגר החיה >>>>>> הגר המתה

---------
פורסם ב: Aug 21 2019, 09:36 AM
צטט הודעה

I'll keep my eyes down

פרטי משתמש
חרמשים: 19093
משתמש מספר: 55695

מזל טוב! המון בהצלחה, תשאר מקסים.

--------------------
User Posted Image
22 - את/מעורבת - My nonsense

User Posted Image

---------
פורסם ב: Aug 31 2019, 01:23 AM
צטט הודעה

Don't lose your HEAD

פרטי משתמש
חרמשים: 99157
משתמש מספר: 61427

מזל טוב יצורון❤ באיחור או לא,למרות שקיבחת כבר מזל טוב וברכה והכל, ששש חשוב גם פה

--------------------

אורטל
- דברים בשפע לשעבר - ביוש -

User Posted Image
לפעמים כשאת חוטפת סטירה, הפנס בעין מאיר לך את הדרך

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
73 305 322 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007