האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מפעילים את הדמיון || סבב II
פורסם ב: Apr 19 2014, 14:41 PM
צטט הודעה

.Everything that kills me makes me feel alive

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 104078
מגדר:female
משתמש מספר: 40399
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image

"הפעילו את הדמיון ומשהו חדש נסו ליצור."

בעזרת הדמיון אפשר ליצור כמעט כל דבר, אפשר לשנות עולמות לצד הטוב או לצד הרע- הכל תלוי בנו ובמה שאנחנו רוצים ליצור.
בפעילות זו יעלה אחת לשבוע-שבועיים חפץ וכל מה שיהיה עליכם לעשות זה להפעיל את הדמיון ולחשוב למה אפשר להפוך את החפץ הזה או איזה יצור חדש אפשר להמציא.
מה שאתם צריכים לעשות זה להפעיל את הדמיון, אתם לא צריכים להיות הגיוניים או מציאותיים ושום דבר ממה שאתם כותבים כאן לא אמור להיות אפשרי לביצוע. להפך, ככל שהרעיון שלכם יהיה יותר חסר היגיון ויותר דמיוני ולא מציאותי ככה תגדילו את הסיכויים שלכם לזכות בתחרות. את הרעיון שדמיינתם אתם צריכים לכתוב כאן, לתאר אותו ולהסביר עליו כדי שיבינו למה אתם מתכוונים. אתם יכולים להוסיף תמונה או ציור כדי להסביר זאת יותר טוב, אבל הכי חשוב- מה שאתם כותבים בו צריך להיות המצאה שלכם.
המשתמש שרעיונו יהיה הדמיוני והמקורי ביותר יזכה ב-1,500 חרמשים נוצצים ו-5 מקודות בית, גם שאר המשתמשים יזכו בפרס לא קטן ויזכו ב-700 חרמשים כמובן.
החפץ שלכם לסבב זה הוא טלוויזיה, נסו להפעיל את הדמיון וללכת כמה שיותר רחוק כי רק ככה תוכלו לזכות. לאחר שחשבתם על רעיון כתבו זאת כאן ובתום התחרות תדעו מי הזוכים ותזכו גם בחרמשים.
User Posted Image

ניתן להגיש את רעיונותיכם על ה-3.5.2014

בהצלחה לכם happy.gif

--------------------
♣ לא קוראים לי אני באה לבד ♣ דברים לשעבר ♣

"הוודאות שנפסיד במאבק, לא תמנע מאיתנו לתמוך בעניין שבעינינו הוא צודק."

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Apr 21 2014, 06:11 AM
צטט הודעה

I Met A Man With A Dog

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 138
מגדר:
משתמש מספר: 42788

פגסוס טלביזיה אגדי - פגסוסי טלויזיה אגדיים נראים כמו פגסוסים רגיל - סוסים אנוגים,עדינים ויפהפים,הבוגריפ והקסומים יותר עם קרן,והקטנים בלי,עם כנפי מלאך גדולות. אבל הצבעים שלהם מיוחדים. מתי שפגסוס טלוויזיה אגדי ישן או מחוסר הכרה, כל גופו מלא בפסים צבעוניים, כמו שרואים כשאין קליטה בטלוויזיה ישנה. כשהוא ער,הוא משדר על גופו ללא הפסקה ערוץ קסום מסוים.

--------------------
בלוברי ||הוא\אתה היא\את || הכינוי הכי סגיד אבררר|| פנטזיה של פעם || מרגרט וייז וטרייסי היקמן במיוחד ||וגם קוסמיר, סטאר טראק ונינטנדו || פרשתי? אולי

User Posted Image
אני משתמש בזכר ונקבה במעורבב ולכן מתארת את עצמי במספר שמות תואר ברצף, חלקם ככה וחלקם כה
אם הדקדוקיות של זה לא נוחה לך אתה יכול להשתמש בפניות רציפות לאורך משפט אחד אבל חשוב לי שלא רק נקבה כי זה גורם לי להרגיש לפעמים לא בנוח

---------
פורסם ב: Apr 27 2014, 19:46 PM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 513
מגדר:male
משתמש מספר: 47548

טלוויזיה בגודל ענקי hd שמה שאומרים לה לעשות היא עושה והיא קוראת מחשבות אם אתה רוצה לערוץ 2 אתה חושב על זה והיא מעבירה כך גם בכול האפשרויות שיש בטלוויזיה.

--------------------
מסדרהאחוזהמגניב !

[FONT=Geneva]מסדרהאחוזהמגניב ![FONT=Geneva]מסדרהאחוזהמגניב !

[FONT=Geneva]מסדרהאחוזהמגניב ![SIZE=14]מסדרהאחוזהמגניב ![SIZE=14]מסדרהאחוזהמגניב !

[FONT=Geneva]מסדרהאחוזהמגניב ![FONT=Geneva]מסדרהאחוזהמגניב !

[FONT=Geneva]מסדרהאחוזהמגניב ![SIZE=14]מסדרהאחוזהמגניב !

---------
פורסם ב: May 23 2014, 22:41 PM
צטט הודעה

.Everything that kills me makes me feel alive

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 104078
מגדר:female
משתמש מספר: 40399

המנצחת היא אמילי- הפנדה השליט!
כל הכבוד!
החרמשים נשלחו לזוכה ולמשתתף happy.gif

--------------------
♣ לא קוראים לי אני באה לבד ♣ דברים לשעבר ♣

"הוודאות שנפסיד במאבק, לא תמנע מאיתנו לתמוך בעניין שבעינינו הוא צודק."

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 105

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007