האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג חנוכה שמח!

אחים

סיריוס ואחיו היו בלתי נפרדים, ולכן הם באים לעזור לו בריב האחרון נגד אמו.כותב: Nico di Angelo
הגולש כתב 7 פאנפיקים.
פרק מספר 1 - צפיות: 1813
3 כוכבים (3) 2 דירגו
פיקצר
דירוג הפאנפיק: pg13 - פאנדום: הארי פוטר - זאנר: אנגסט - שיפ: ג'ן - פורסם ב: 29.07.2013 המלץ! המלץ! ID : 4638
גופן: Verdana Arial Tahoma מרווח: + - גודל טקסט: + -
הפאנפיק גמור

שם: אחים
תקציר: סיריוס ואחיו הם בלתי נפרדים, ולכן, הם באים לעזור לו בריב האחרון נגד אמו
ז'אנר: אנגסט
פאנדום: זה לא ברור?
שיפ: ג'ן
דירוג: pg13
יש לי המלצה: בכל הפיקים שלי שהז'אנר הוא אנגסט אני נוהגת להתעלל בדמויות שלי, אז לא להיקשר אליהן יותר מדי, המלצה שלי

הערות: הפאנפיק לכתב לאתגר באטלפאן, פשוט חשבתי לפרסם אותו במערכת אין לי כל כוונה להפיק רווחים כספיים מהפיק הזה. כל הזכויות שמורות לרולינג (למעט הגמויות שהמצאתי)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


"אני לא יכולה להאמין שהבן שלי יצא ככה!" צעקה לינודה, אמו של סיריוס, במהלך ריבם היומי על ביתו של סיריוס בהוגוורטס
"אז אל תאמיני, פשוט תשקיעי יותר ברגולוס וזהו!" קרא סיריוס בכעס אל אמו, שהיתה פותחת כל יום מחדש את העוברה שסיריוס התמיין לגריפינדור.
"את לא אמא שלי, אמא אמיתית היתה מנחמת או אומרת שהכל יכול לקרות, לא משנה באיזה בית אתה בהוגוורטס!" אמר סיריוס, שהדמעות כבר חנקו את גרונו, הוא הרגיש יתום, הוא הרגיש שהיא אמא מאמצת שהייתה חייבת להשאיר אותו תחת חסותה, ושהיא לא אוהבת אותו.
"אמא, סיריוס לא היה כול לבחור באיזה בית להיות, זאת לא אשמתו שהוא בגריפינדור, והאמת, אני לא חושב שזה כזה נורא, כי הוא יכול לבחור אם הוא רוצה להמשיך בדרך שלנו או לא" אמר רגולוס, שהצעקות העירו אותו והוא לא היה יכול לסבול יותר את זה שאמו לא מאמינה שבנה יכול להוציא תועלת
"רגולוס, בפעם הראשונה בחיים שלך אתה אמרת משהו נכון-" "לא נכון רגולוס! סיריוס בחר להיות בגרפינדור בגלל שהוא לא רוצה להיות חלק מהמשפחה שלנו יותר!" קטעה לינודה את סיריוס, שרצה להגיד לאחיו לא להתרב בריב הזה, כיוון שלא רצה שיקרה לו משהו רע ושהוא ירגיש שזה על המצפון שלו.
"רגולוס, תחזור לישון" אמר סיריוס בקול יבש אל אחיו הקטן. הוא אהב אותו, אבל לא רצה להראות את זה ליד אמו, כי פחד שתעשה לרגולוס משהו, ושהוא לא יראה אותו יותר. במקרים מסוימים, רגולוס היה הדבר היחיד שהחזיק את סיריוס בבית הזה, והוא לא רצה שיתערב בריב היומי שלו ושל אמו.
"לא. סיריוס, תגיד לה את מה שאמרת לי, שאתה קיווית להתמיין לסלית'רין אבל המצנפת ישר מיינה אותך לגריפינדור, תגיד לה שזה נכון!" אמר רגולוס אל אחיו הגדול, כי הוא ראה שהוא צריך תמיכה, וכשהוא היה צריך תמיכה, סריוס תמיד נתן אותה לו. הוא חשב שהגיע הזמן שהגלגל יתהפך, שהוא ייתן לסיריוס עזרה כדי שהוא יישאר איתו.
"אמא, זה נכון, זה באמת מה שקרה, אני ראיתי את זה" אמרה בקול בטוח נילה, אחותו של סיריוס, שגם היא התמיינה לבית שהוא לא סלית'רין, וגם היא, כמו אחיה התאמצה לבלט את השתייכותה לבית רייבנקלו, ואת העובדה שהיא הראשונה מזה דורות שאינה התמיינה לבית סלית'רין.
"די, נילה, רגולוס, תחזרו למיטות, זה עניין ביינינו" אמר סיריוס לאחיו ולאחותו, כי חשב שזה עניינו ועניין אמו בלבד
"אוקיי, אז יש לי שני דברים:
אחד- סיריוס, אתה לא תיתן לי פקודות, כי אני אחותך הגדולה ושתיים- אמא, אני ראיתי את המיון שלו, ברגע שהמצנפת צעקה "גריפינדור" הוא לא היה נראה שמח בכלל, הוא היה חיוור, וזה אומר שהוא לא באמת רצה להיות בגריפינדור" אמרה נילה אל אמה ומיהרה ללכת להביא את אילן היוחסין המשפחתי, שם היה כתוב שסב סבה, אתרדיאו בלק, היה בבית גריפינדור והיה ההכי סלית'ריני שיש
"הנה, את רואה? אתרדיאו היה גריפינדורי והיה אחד מן האנשים שתיעבו כמה שיותר את כל בני המוגלגים" "אולי פשוט תקראי להם בוצדמים כמו כולם?" לינודה התחילה לכעוס, ופנתה אל סיריוס כדי לנזוף בו על שביקש מאחיו לעזור לו בשכנועה שהוא לא עשה שום דבר שהתמיין לגריפינדור. אך הייתה לה בעיה אחת קטנה: הוא לא היה שם יותר, הוא היה למעלה, בחדרו, אורז את בגדיו בחופזה כדי שאמו לא תעולל לאחיו דבר.
מאוחר מדי. הצרחה מפלחת את אוזניו של סיריוס.
"נילה" הוא מילמל ומיהר לרדת למטה כדי לראות מה אמו עשתה לאחותו שהגיע למטה ראה את אחותו מתקפלת מכאבי קללת הקרושיאטוס, וצורחת את הצרחה שצרחה ששמעה שהתקבלה להוגוורטס. אבל לא צרחת שמחה, צרחת כאב, צרחה שאומרת "אני מעדיפה למות". סיריוס לא היה יכול לראות את אחותו סובלת ככה, ומיהר לחדרו כדי לקחת את המזוודה כדי שלאמו לא תהיה יותר סיבה להתעלל באחיו.
"הנה, טוב לך? אני הולך, ניצחת. עכשיו תעזבי את נילה בשקט, הם לא קשורים לכלום" אמר סיריוס והוא אמר את זה בקול שאף אחד לא שמע ממנו לפני כן, קול מלא כאב, קול שיודע שבגללו אחותו סבלה כל כך הרבה
לינודה הסיטה את שרביטה ונילה התנשפה בכאב כאשר נחילים של דמעות עיטרו את לחייה
"אל תלך, סיריוס, אנחנו צריכים אותך!" קרא רגולוס הנואש אל אחיו, שמיהר לכיוון הדלת
"מצטער רגולוס, אני לא מוכן שתסבלו בגללי" אמר סיריוס ויצא, וחשב שהוא בעצם עזר לאחיו שהוא עזב את הבית, אבל הוא לא הבין היה להם קשה בלעדיו. ולכן, שנים אחרי זה, שחזר למסדר עוף החול וראה שם את אחותו, הוא הבין שהוא עשה טעות שעזב אותםביחד עם מי שאי אפשר לקרוא לה בנאדם.

תגובות

מדהים · 20.01.2015 · פורסם על ידי :לוונדר
100מם מדהים מושלם

omg!!!!!!!!!!!!! · 16.05.2016 · פורסם על ידי :uuhzkh upuyr
מהמם

ואוו אני בוכה זה מרגש ועצוב · 20.11.2017 · פורסם על ידי :Luka Couffaine

יפה מאד! · 14.08.2020 · פורסם על ידי :ㅂㅈㄷㄱ쇼ㅕㅑㅐㅔ
אבל קצת מבלבל.

זה ממש מרגש · 05.04.2021 · פורסם על ידי :Britney S Pears
אהבתי בטירוף!

Created By Tomer
eXTReMe Tracker

מממנים


  ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
27702 26261 38537 11632


פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2021 - 2007