האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

קפיצה לעמוד (2) [1] 2   ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

תראי, יצורי, את בת פולינדרום!, אוקיי, הכותרת מוזרה. אבל דלפי בת 22! 3>
פורסם ב: Jul 9 2020, 22:50 PM
צטט הודעה

בוגר הוגוורטס

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 62488
מגדר:female
משתמש מספר: 55840
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image

(זה חתול-דרקון-פיה! נכון שהוא מקסים? ובחירת המילים ללוגו מצוינת מצוינת. אוי, אבל הכיתוב הגדול יצא קצת עמוס :( טוב, את תתמודדי.)

שלום לכם, משתמשים יקרים, ושלום יצורי שלי! אז כן, אם מישהו מכם לא יודע - וזה די הגיוני, כי היא כבר לא ממש כאן, אבל אתם מפסידים מזה כי היא קסומה - לדלפי - Farseer יש יום הולדת היום! ואולי היא כבר לא באמת באתר, אבל היא בן אדם מיוחד ומקסים שקשה לשכוח (באמת, מאוד ניסיתי אבל היא ממשיכה להיות אחותי הגדולה החצופה! סתם סתם, אין לי שום כוונה או רצון לנסות לשכוח אותך, גברת. למרות שיכול להיות די מצחיק, אבל יש לי מן הרגשה שזה לא יעבוד לי. למה יש לי הרגשה שעכשיו אני שוב אקבל שאלות כמו האם את באמת אחותי הגדולה? כן, היא אחותי הגדולה אם מישהו תהה, והכי קסומה שיש!), ובארבע-חמש שנים שהיא הייתה כאן, הצליחה להתחבב על לא מעט אנשים שזכו להכיר אותה ורצו לומר מזל טוב!

אז קדימה, לברכות!

ליל:
לדפנה
המוןהמון מזל טוב
רת יודעת שאני גרועה בברכות יומולדת
אבל שתדעי שאני ממש אוהבת אותך ומתגעגעת אליך
את אדם ממש נהדר ואני ממש שמחה שיצא לי להכיר אותך אי שם לפני כמה שנים טובות. מאחלת לך כל טוב, שתצליחי לחגוג במידה מסוימת למרות הנסיבות, שתקופת המבחנים תיגמר, שהלמידה מהבית תעבור בקלות ושהזום יהפוך לחברך הטוב.
ושנדבר יותר❤️🌈
(מלא גיפים של קשתות בענן)
הערת המערכת: המשאלה הוגשמה!
User Posted Image
User Posted Image
User Posted Image
(זה עם נצנצים! ושקט, ליליל ביקשה גיפים, אני לא סתם נדחפת ללא אישור! למרות שאני מוכנה לעשות גם את זה אם צריך. סתם סתם, אני, מה פתאום? אני לא מפריעה לאנשים בברכות!)

אורי:
דפנה הממ מזל טוב לך! יש לך יום הולדת! איזה גיל אגב? מאתיים כזה? או שאת יותר מבוגרת אפילו? האמת שלא עקבתי...
בכל מקרה, אני ממש שמח שיצא לי להכיר אותך, החל מהדרכת בית הפלפאף ואחרי זה באתר ובהנהלה, היה לי לעונג. אז מזלט, עד יותר ממאה ועשרים (כי מאה ועשרים כבר עברת...), בריאות וכל אלה.

וריאן:
מזל טוב!!!!
את כותבת יפה!!!
וואו!!!!
ואת גם... טובה!!!
וואו!!!
I did my best

אוררוצ':
דפנהה🌸
מזל טוב!!
בעיקרון אנחנו לא באמת מדברות הרבה ואו מכירות הרבה אבל את מהממת ממש וסופר נחמדה ואני לא אשכח שהגעת עד אלי ונסעת איתי ברכבת כדי שאוכל להגיע למפגש וזה💞
אני מאחלת לך רק אושר, שמחה, בריאות, עושר, והמון הצלחה בכל מה שרק תרצי❣️
אורטל🤗

תם:
הערת המערכת: תראי, הצלחתי להשיג אותו!
דפנה אהובית!!! ❤️❤️
יש לך יום הולדת ואת מכירה אותי מספיק זמן לדעת שברכות זה לא הצד החזק שלי, אז אני אעשה את זה קצר ואגיד לך שאת מקסימה ומהממת ויש לי מזל שיצא לי להכיר אותך. את חברה ממש טובה ואני מקווה שיהיה לך את היום הכי טוב בעולם!!
(הזדקנת בעוד שנה חחחחחחח)

בהמון המון המון ❤️,
תם

שטיח:
הערת המערכת: היא עוד קיימת, ורצתה לכתוב לך ברכה!
אז אמממ היי! זאת שקד שאף פעם וכבר שלוש שנים לא נכנסת או מדברת עם אנשים, אבל בגלל שאת כל כך מקסימה צריך לאחל לך מזל טוב. למרות שעברו בערך שלוש שנים מהפעם האחרונה שדיברנו, אני יודעת שאת בנאדם נפלא ומוכשר ומאוד מקסים, אז מגיע לך מזל טוב. ביוש עד שנה הבאה, שטיח (:

דייזי:
חתול!
זה עומד להיות קצת קצר כי אני עייפה, סורי
מזל טובבב
מה כותבים אחרי מזל טוב
את כבר קצת יותר זקנה אבל 22 זה לא גיל מעניין
כאילו את מוזמנת לשמוע את 22 של טיילור סוויפט או של שרה מקטרנן (שירים שונים ובאמת ששרה מקטרנן היא בנאדם אמיתי) אבל לא יודעת חוץ מזה אין ממש דברים מעניינים. כאילו פעמיים שתיים ושתיים הוא המספר הראשוני הזוגי היחיד אבל לא מעניין חוץ מזה.
אני מניחה שאת יודעת שאני אוהבת אותך הכי בעולם אבל אם את לא יודעת את זה אז אמרתי את זה עכשיו.
את האחות הגדולה הכי טובה שיש לי ואני אוהבת אותך יותר משאני אוהבת את עינת (אני חושבת שכתבתי לך את זה גם שנה שעברה? אבל הצילו, היא נהיית מוזרה יותר עם הזמן! ועכשיו היא גונבת את איתי כי הם גרים יחד ורחוק).
אוהבת, אחותך הקטנה ❤️
(האחת שהיא דייזי)
אה ואולי זה קצת פחות קצר משחשבתי, אופס. והיא חופרת לי שאני חופרת תוך כדי תגידי לה שהיא מציקה!
הערת המערכת: אני לא מציקה, אני מושלמת, שקט. תאמרי לה שאני קסומה! ששש, היא הקלידה שנתיים אז הצקתי. ולמי אכפת שאין לי זכות.

הברכה ממני:
יצורי שלי! 3> 3> 3>
מזל טוב!
יש מצב שהברכה הזו תהיה קצת קצרה מהרגיל כי את הברכה המפורטת יותר את תקבלי ביד כשניפגש, אז אם היא אכן מצליחה להיות קצרה אז את צריכה להיות גאה בי! ששש, זה לגמרי מקור לגאווה.
את אולי כבר לא באתר, אבל היה לי חשוב לפתוח לך אשכול כי 1. הכרת כאן לא מעט אנשים שאוהבים אותך ושמחים לאחל לך מזל טוב ו-2. זה עדיין המקום שהכרתי אותך בו, ולהכיר אותך לגמרי היה הדבר הכי טוב שקרה לי בזכות האתר הזה - ואת יודעת שקרו לי הרבה דברים טובים בזכותו, אז זה אומר לא מעט. אז אמנם הקשר שלנו כבר לא בדיוק קשור לכאן או צריך את האתר, אבל עדיין יש משהו קשור. בקיצור, מקווה שהאשכול משמח אותך למרות שאת כבר לא ממש כאן, כי לשמח אותך זו המטרה והחלק הכי חשוב והיי, יום הולדת! יום הולדת זה חביב! מקווה שתיהני היום וכן תעשי משהו חביב למרות שאת טוענת שיום הולדת זו לא סיבה להתרגשות, כי שתינו יודעות שאת כן מתלהבת בימי הולדת של אחרים (בשלי לפחות) אז היי, מגיע לך גם בשלך.
ועכשיו לחלק בברכה שהמטרה שלו הוא לא להסביר למה היא בכלל קיימת:
טוב, אני לא יודעת אם את חושבת ככה ותופסת את עצמך ככה גם, מקווה שכן, אבל חשוב לי שתדעי שלדעתי את באמת באמת חברה טובה ושאת בן אדם מקסים, וזה לא בציניות (הפעם, מחר אני אחזור לומר לך את זה בציניות. סתם לא, לא עובד ככה, לא מאמינה בלהיות נחמד רק ביום ההולדת, מטופש. והיי אני אומרת לך גם לא בציניות לפעמים אז שאש!). באמת שלא הייתי מקבלת שום הצעה שכוללת להחליף אותך (אלא אם יש בה נצנצים! סתם, אפילו לא בשביל נצנצים, תראי כמה את חשובה), את האחות הגדולה הכי טובה שיכולתי לבקש ובנוסף להיותך אחות גדולה את גם באמת חברה טובה שלי ואני תמיד שמחה לפגוש אותך ולדבר איתך 3> את מושלמת אפילו שאני לא מאמינה בשלמות אז לא מושלמת אבל מספיק מושלמת כדי להיות מושלמת. ששש, משפט מלא היגיון לחלוטין. אני יכולה לציין שהטלפון הפך את ה"לחלוטין" ל"לול קמפינג" לפני רגע? והא, עכשיו כמעט כתבתי "לחתולין", אני קסומה, ואת אשמה איכשהו. בקיצור, תזכרי שאת תמיד הכי הכי כמו שאת וכמו שטוב לך להיות, ותדעי גם שאני אוהבת אותך לא משנה כמה ואיך את משתנה.
תמשיכי למצוא מלא תחביבים חדשים (את עושה את זה המון לאחרונה, מה אני אעשה), את באמת מוכשרת בכל כך הרבה דברים ויודעת להשקיע כשמשהו חשוב לך - וכמו שאמרנו כבר אלפי פעמים (למה אנחנו מדברות על זה כל כך הרבה?), עקשנות והשקעה הם הדברים שהכי מקדמים להצלחה ומאפשרים לך להיות טובה במה שאת עושה. אז זה מצוין שאת יודעת לעשות את הדברים האלו :)
וואו הפתקים של הטלפון הזה סיוט, את יודעת? הם כל הזמן מוחקים דברים. אוקיי, מה רשמתי? אה, כן!
בהצלחה בלימודים ובהמשך, תיהני מהכתיבה ותכתבי דברים שאת אוהבת ותפסיקי להרוג את טד (חשבת שאני לא אכניס את זה כאן? לא, בעצם, אני בטוחה שלא עלה בדעתך שאני לא אכניס את טדטד לברכה.), תפסיקי גם להיפצע מהאופניים (אבל תמשיכי לרכוב, זה נחמד שאת ניהנית מזה ואת אלופה ממש ממש!) ו-הייתי אומרת תמשיכי לשמור על קשר, אבל נראה לי שזה די מיותר לומר, לא? אנחנו כבר כל כך חלק מהחיים זו של זו שלשמור על קשר זה ביטוי די מיותר. כאילו, אני לא אוהבת להבטיח דברים לתמיד אבל את בהחלט אחד האנשים הכי קרובים אליי וטוב, אין לי כוונה לעשות לך פוף. מקווה שאת יודעת את זה. זה מצחיק, לפני שהגעתי לפורטל אני מבטיחה שלא חשבתי אף פעם שאני אכיר באתר אינטרנט מישהו שיכנס לחיים שלי עד כדי כך.
תמשיכי לנצל את הזמן שלך בצורה מעוררת השראה (באמת שכן, הצילו, את ממש טובה בניצול זמן) ולעשות דברים שאת ניהנית מהם ולגלות דברים חדשים שאת אוהבת. אל תתני לשמרים לאכול אותך ואת כל הבית ולהשתלט על העולם (זה חשוב!), ושיהיה לך מלא מלא בצק עוגיות בלי שהבטן שלך תתעצבן! ונצנצים, תמיד נצנצים, את רוצה אותם על הראש או בפנים? וחתולים, מלא חתולים, חתולים עם כנפיים, חתולי עציץ, חתולי דביבון, חתולי דרקון! אוקיי, אני קצת מתחילה לדבר שטויות.
אני ממש ממש שמחה שזכיתי להיות מישהי שאת שומרת איתה על קשר ושזכיתי להיות חלק מהחיים שלך, ושמחה שהקשר שלנו ממשיך להתחזק עם הזמן ושאני זוכה להכיר אותך יותר ויותר ושלמרות ששתינו משתנות, אנחנו מכירות טוב מספיק כדי שזה אף פעם לא יהיה מוזר או מלחיץ וכדי שתמיד נרגיש בנוח זו עם זו (כאילו, אני מקווה שזה נכון גם לצד שלך אבל כן, אני לא חושבת שיש הרבה אנשים שאני מרגישה איתם טבעי ובנוח כמו איתך).
מתגעגעת, מחכה לפגוש אותך כבר (מעניין אם ימאס לך ממני אחרי שבוע) ואוהבת מאוד מאוד 3>
ליליקה.
(וואו, אני כל כך רגילה לכינוי הזה כבר. הוא מקסים, אני אוהבת אותו מאוד מאוד. והו, אגב, את דלפי לנצח אבל אני מוכנה להודות שאת לא מרושעת ושיש לך אף 3> אבל בזה אני באמת מודה באופן חד פעמי ואכחיש אם תנסי לומר שהודיתי בזה.)
(מה את אומרת, הצלחתי להיות מקורית ולא לחזור בדיוק על איזה שש ברכות קודמות? שקט, אנחנו באמת מכירות הרבה זמן כבר, מה לעשות! אבל היי, דברים כן משתנים אז זה כנראה מגוון לפחות קצת. מקווה שאין יותר מדי שטויות בברכה, להגנתי לילה עכשיו.)
(אוקיי, לא יצא כזה קצר בסוף. שקט, תכננתי לקצר, באמת שלא הכנסתי הכל כי היו דברים שהגעתי למסקנה שאני מעדיפה לשמור לברכה שתקבלי באופן אישי יותר! למה זה יצא ארוך! :( )

ועכשיו, קצת חתולים!

User Posted Image
יש מצב שהוא קשור ליורי און אייס? כי חיפשתי יורי און אייס ומצאתי חתול אז שמתי חתול כי חתול!

User Posted Image
הם פרצו לך לעוגה! מזל שרצית בכלל בצק עוגיות.

User Posted Image
אני חושבת שגם החתולה שלך הייתה אוכלת לך את העוגה.

User Posted Image
אוי הוא מושלם.

User Posted Image

User Posted Image
"אני חתול והרגע קמתי ועוד רגע אני אחזור לישון..." (התכוונתי לשים סימן קריאה אבל הוא נראה מנומנם מדי בשביל סימן קריאה אז לא.)

User Posted Image
הוא חושב שהוא אריה. אבל מסכים שאת ה-מלכה!

User Posted Image

User Posted Image
תפסנו את הגנב!

User Posted ImageUser Posted Image
22!

User Posted Image
חתולסטרונאוט! אסטרותול!

User Posted Image
מלא חתולים ו-אממ, עצלן? בכל מקרה, זו המסיבה שלך! תראי, היא צבעונית! ונקווה שבקרוב באמת נוכל להיפגש ולחגוג לך קצת 3> היי, גם לחגוג בזום זה משהו.

User Posted Image

User Posted Image
הדביבון גנב לחתולים את האוכל ועכשיו הוא בדרך לגנוב לך את העוגה! הו, את יודעת שאתמול או שלשום ראיתי בדיוק סרט עם דמות ראשית דביבון שהיה נורא דביבון טיפוסי באופי? זה היה משעשע, וקצת עצוב. טוב, מה אני מספרת לך את זה כאן באקראיות, לא נראה לי שבשביל זה קיים האשכול.

User Posted Image
זה קסום, אבל ממש. תודי.

User Posted Image
וזה בכלל מנצח.

User Posted Image
הוא לא הסכים לאחל מזל טוב אבל תראי, הוא החתול שרצה להיות דלעת! או במילים אחרות - הוא חתוליפ!

User Posted Image
עוד קצת חתוליפ כי אפשר.

User Posted Image
הצילו, זו כל כך את כשאנחנו גורמות לך להיראות כמו ילדה קטנה או טוענות שאת ילדה קטנה! כן, אני אניח את זה כאן ואברח לפני שתרביצי לי.

שיר יום הולדת!

אוקיי, זה לא באמת שיר יום הולדת, זה שיר כריסמס. אבל הוא מדבר על משפחה שבוחרים (את יודעת, זה מוזר, אנה ואלסה אחיות מלידה. אבל אולי הכוונה לחבורה שלהן ושל כריסטוף ואולף. לא יודעת, מוזר, אבל השיר הזה חמוד.) והוא מתאים ואני מחבבת אותו אז תחבבי אותו גם. חוץ מזה, יש שם מתנות, מספיק קרוב ליום הולדת.

עכשיו תמזל"טו את היצורי המקסימה שלי! ותודה לכם על קריאת החפירה הזו! סתם, על מי אני עובדת, אף אחד חוץ ממך כנראה לא יקרא הכל וגם אם את תקראי הכל זה יהיה נס. ששש, לא התכוונתי שזה יצא כל כך ארוך אבל החתולים נדחפו! החתולים אשמים! תאשימי את החתולים, תמיד!

--------------------
קימ/ליליקה
(אבל תקראו לי לילי כי רק ליצור ויצור מותר לקרוא לי ככה)
User Posted Image
טוב, אז הכינוי והחתימה שלי מוקדשים לשתי היצורים האהובים עליי בעולם - דלפי והגר - ואני אוהבת אותן מאוד מאוד (כן, אני מודעת לעובדה שהתחביר לוקה בחסר, אבל יצורות נשמע לי מוזר :( עמכן הסליחה) 3>
והייתי שמה גיף של Uniraccoon אבל אני לא מוצאת אחד מספיק יפה.
וגם אוררו חלק מהיצורים האהובים עליי והיא אחות קטנה קסומה ואני אוהבת אותה ואתם אוהבים אותה גם וזו לא הייתה שאלה 3>

לילו מתה עלי, זה לא נתון לויכוח, היא פשוט מתה עלי
אתם יכולים גם, אתם יכולים לא, אבל היא כן
אני אחת מאלף היצורים שלה, אבל אחת מ5 האחים שלה(או שלוש, אלא אם אתם לא מחשיבים את המקוריים. חחחח זה נשמע מוזר)
אופס אני בורחת💕

User Posted Image

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jul 9 2020, 22:53 PM
צטט הודעה

אם אני חננה אז החננות שאני מכיר הם חייזרים

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 1370005
מגדר:
משתמש מספר: 64583

מזל טוב!

--------------------

🌹ריילונית בדגים 🌹
חתולת על 😼 עכברושים 😼 קפה, תותים ולא צריך יותר מזה 😼 התחלות הן הסוף שלי 😼 יש לי עוד יותר מדי מה לכתוב פה אבל אני שמחה בשמיכתי 😼 תזכרו ש2020 עדיין מקליד/ה... וצריך חיסון נגד יום ראשון (למרות שיש לי פוביה ממחטים).
User Posted Image

תמיד רציתי לדעת איך ההרגשה לכתוב את זה, עכשיו אני סוף סוף אגלה:
הייתי פה.

#רייליהחתולה
ממי השנה על הפורטל. 🐸

---------
פורסם ב: Jul 9 2020, 23:15 PM
צטט הודעה

life is a big shit

פרטי משתמש
חרמשים: 737
מגדר:
משתמש מספר: 71743

מזלט

--------------------
עומר

---------
פורסם ב: Jul 10 2020, 05:30 AM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 7680
משתמש מספר: 71849

מזל"ט

--------------------
ליבי 😼 13 😼 She/her

אנשים תוהים למה אני מחכה כבר לסיום שנת 2023 מה שהם לא יודעים זה שיוצא ספר חדש של פרסי ג'קסון

אני בחתימה של ליביייי
אז ליבי קסומה קסומה והיא נחמדה כזאת והיא משרשרת מעולה והיא גםגםגם כזאת כזאת ליביאית כזאת וזה ממש נחמד :>
אזזזזז אנשים תדברו עם ליביייי כי היא נחמדה ממששש3>

---------
פורסם ב: Jul 10 2020, 06:39 AM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 1137
מגדר:male
משתמש מספר: 72032

מזל טוב!!!

--------------------
מסדר עוף החול!
כי ביחד, אנחנו נביס את וולדמורט!

---------
פורסם ב: Jul 10 2020, 07:35 AM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 50026
משתמש מספר: 72020

מזל טוב

--------------------

"מוּזִיקָה הִיא שְׂפַת הָאַהֲבָה."

User Posted Image

🎧 דניאל 🎧

---------
פורסם ב: Jul 10 2020, 09:26 AM
צטט הודעה

רוצים עתיד יפה יותר

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית פעילויות ופרויקטים
חרמשים: 2147136348
משתמש מספר: 52249

מזל טוב 3> עד 121 (אם כבר אנחנו בקטע של פולינדרומים).

--------------------
שקד ✧ אישה חזקה ועצמאית

User Posted Image

!Happy International Women's Day

---------
פורסם ב: Jul 10 2020, 10:00 AM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
חרמשים: 20836
משתמש מספר: 70705

מזל"ט

--------------------
אוקי אז חידשתי כי מה לעשות עברו שנתיים ודברים השתנו-
מעיין| רוכבת על סוסים| רוקדת| מנגנת על גיטרה וחליל צד| כדורסל זה אהבה| סביבתית בנשמה| יורה בחץ וקשת| מציירת| ומתנדבת סדרתית

מי שרוצה לתרום לי חרמשים - תמיד אפשר

ממש הגיוני שאני פתאום יעלם, אז אם ממש משעמם לכם, או שיש משהו חשוב או שסתם בא לכם לדבר איתי, אתם יכולים לשלוח לי הודעה למייל, כן כן זה אפשרי, פשוט תכנסו לפרופיל שלי ותשלחו לי מייל

אזזזז שלום לעוד חתימה (והי אנשים הפעם אני לא חפרתי לבן אדם עד שהוא הסכים לי) ועכשיו זה החתימה של לא אחרת מאשר... תופים תופים תופים...
מעיין!
אז מעיין את מדהימה והורסת וחמודה ונחמדה ומדהימה ומעניינת ואין לי כח לפרט עוד כי כאילו כמה אפשר לחפור? אז בקיצור את מושלמת (כמעט כמוני חח סתם)
וממש כיף לי לדבר איתך ואני ממש שמחה שהכרתי אותך ואני מתה עלייך ואת בן אדם מדהים וקיצור אני ממש ממש אבל ממש אוהבת אותך 3>>
אז יאלוש ש חיים של סבתא שלל נשמה כפרה עלייך היה נחמד להיות לך בחתימה וכמובן שאני לא יכולה לפרוץ למישהו בלי לכתוב את המשפט הזה-
תפוח אדמה זה מושלםםםם
אז ביוש חיים
הייתי כאן
אה ותערכי את זה כזה שישתלב לך עם שאר החתימה

---------
פורסם ב: Jul 10 2020, 10:00 AM
צטט הודעה

Let us find the dam snack bar

פרטי משתמש
חרמשים: 18539
מגדר:
משתמש מספר: 65396

מזל טוב!

--------------------
היי, אני אור והשיר Good Old - Fashioned lover boy הוא השיר של wolfstar.
❤️ ❤️
לא אוהבת J.K Rowling כן אוהבת Marauders מוזיקה והרבה דברים אחרים.
משפפת wolfstar מושבעת.
The 70s. That's it, just the 70s.
תשלחו ה''פ.
אמממ... כן.

t’s on America’s tortured brow
That Mickey Mouse has grown up a cow

---------
פורסם ב: Jul 10 2020, 10:32 AM
צטט הודעה

קוסם בינוני

פרטי משתמש
חרמשים: 8842
משתמש מספר: 72475

מזל טוב

---------
פורסם ב: Jul 10 2020, 13:17 PM
צטט הודעה

תפוח אדמה זה שלמות הבריאה והתגלמות הטוב בעולם

פרטי משתמש
חרמשים: 29554
משתמש מספר: 71393

מזל טובב

--------------------
הודיה, 17, פעם הייתי פעילה היום פחות.

---------
פורסם ב: Jul 10 2020, 14:01 PM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש
חרמשים: 1137
משתמש מספר: 72032

עוד הרבה מזל טובבבבבבבבבבב

--------------------
מסדר עוף החול!
כי ביחד, אנחנו נביס את וולדמורט!

---------
פורסם ב: Jul 11 2020, 10:19 AM
צטט הודעה

My body - my choice

פרטי משתמש
חרמשים: 25052
משתמש מספר: 63149

מזל טוב לך33>

--------------------

הרמיוני||She/Her

Your skin isn't paper don't cut it
Your face isn't a mask don't hide it
Your size isn't a book don't judge it
Your life isn't a movie don't end it

?If the story's over, why am I still writing pages

---------
פורסם ב: Jul 12 2020, 08:36 AM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 24070
משתמש מספר: 70463

מזלט!
עד 120
וגיל 22 זה גיל מזניב
טוב תהני מהחיים
ביי

נ.ב. אני לא בדיליי,עברו רק יומיים!

--------------------

ליאו 🩸 דתי 🩸 חת(דרק)ו(נ)ל 🩸 פיתה עם חומוס 🩸 מלא פאנדומים

Do you hear the people sing
Singing the song of angry men
It is the music of the people
Who will not be slaves again
When the beating of your heart
Echoes the beating of the drums
There is a life about to start
When tomorrow comes

הנני הדוד בולד

---------
פורסם ב: Jul 12 2020, 09:34 AM
צטט הודעה

You're still a Bitch, Thank God

פרטי משתמש
חרמשים: 11020
משתמש מספר: 68642

מזל טובבב!

--------------------

ᗩᖇIEᒪ ∞ 4.7 ∞ 𝔱𝔥𝔢 𝔬𝔯𝔦𝔤𝔦𝔫𝔞𝔩𝔰 ∞ 𝓛𝓮𝓰𝓪𝓬𝓲𝓮𝓼
פרשתי❤️

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (2) [1] 2 
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007