האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סודות המפה||דיון
פורסם ב: Aug 12 2020, 14:24 PM
צטט הודעה

שר הקסמים

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 11302
מגדר:female
משתמש מספר: 64271
חפצי המשתמש: צפה

סודות המפה
דיון

שלום חברים מה שלומכם?
יש משהו שחשבתי עליו כבר לא מעט פעמים ואני לא מצליחה להפסיק לחשוב עליו, אז הנה אני ואתם פה מנסים להבין מה קרה שם.

כפי שאתם בוודאי זוכרים, בספר השלישי הפרופסור סנייפ מצא את מפת הקונדסאים בכיס של הארי בבדיקה שערך כדי לוודא אם קנה דברים אחרי שהתגנב להוגסמיד מבלי שהורשה, ולקח אותה. בזמן שקרא במפה היא הטיחה בו עלבונות בשמם של ארבעת הקונדסאים, וברגע שזה קרה הוא זימן את הפרופסור לופין (קונדסאי לשעבר) כדי לדרוש הסברים בקשר לתכונות המפה והנטיות ה'אפלות' שלה, תחום שאמור להיות באחריות הפרופסור חופין מתוקף היותו מורה להתגוננות מפני כוחות האופל.
ומה שמפריע לי: כמו שאנחנו רואים בזכרונות של סנייפ, הקונדסאים לא ממש נמנעו מלהזכיר בקול את הכינויים שלהם, או ליד אנשים מסויימים. אנחנו גם רואים בבירור שהוא שמע אותם משתמשים בכינוי.
כזכור ברגע שהמפה החלה להעליב את סנייפ הוא קרא לרמוס, אם ככה-האם הוא ידע מה מקור המפה? והאם לכן חשד שהמפה הגיעה להארי ישירות מהיצרנים?
כמו שאנחנו יודעים לסנייפ ולקונדסאים יש הסטוריה טעונה, האם לדעתכם העלבונות היו מובנים כלפיו אישית או שהיו פוגעים באופן אישי גם בכל אחד אחר?

הנה כמה שאלות מנחות:

האם לדעתכם סנייפ ידע למי המפה שייכת? אם כן, למה לא דיבר על זה בישירות?
האם לדעתכם הוא באמת קרא לרמוס כדי שיבדוק את זה בהתאם למומחיות שלו עם כוחות האופל? או שהיה שם משהו מעבר?
אתם לגמרי מוזמנים להרחיב מעבר לתחומי השאלות ולענות גם על השאלות שפזורות בשאר הדיון

בהצלחה :)

--------------------
ᥴꫝꪖꪜⅈ

My girl3>

User Posted Image User Posted Image
וויתרתי על הציטוטים, מודה. ניסיתי, באמת שניסיתי, אבל הפורטל החליט להיות ביצ', אז הנה מחווה עלובה במקום. אניוואי מגיעים לי את כל הטוסטים שבעולם עם אוראו כי נלחמתי בחתימה שלך, שמלאה בבאגים, ולך מגיעים את כל הטוסטים שבעולם עם אוראו ודבש כי את סובלת אותי. או שלא. אני לא מתכוונת לשאול. אניוואי2 הנה חתימה כושלת שמעידה על אהבתי אלייך - עזה אבל כושלת. וולפ אני הייתי אני וכושלת. בביי

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Aug 12 2020, 14:43 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 1224
מגדר:male
משתמש מספר: 70090

התשובה בגוף השאלה. סנייפ זיהה את כינוייהם של הקונדסאים, ופנה ישירות אל אחרון הקונדסאים (למיטב ידיעתו) שעדיין חי. הקוראים בשלב זה עדיין לא יודעים מיהם הקונדסאים ומה הקשר האישי לסנייפ. לכן, העובדה שלופין הוא מורה להתגוננות היא רק בונוס, ונועדה להטעיית הקוראים.

כיוון שהמפה היא סוג של הורקרוקס (למעט עניין שימור חלקיק מהנשמה), ה'קונדסאים' זיהו את יריבם משכבר הימים, והטיחו בו עלבונות באופן אישי לחלוטין. מן הסתם הם היו מעליבים גם כל אחד אחר, אבל לא עלבונות עמוסי רגש כפי שהופנו כלפי סנייפ.

---------
פורסם ב: Aug 17 2020, 11:17 AM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש
חרמשים: 1137
משתמש מספר: 72032

אני חושב שזה פשות בגלל שהוא לא אמר את המילים הנכונות והמפה זיהתה את שמו זה היה עושה אותו דבר גם אם הארי היה מנשה ולא מצליח את הסיסמה

--------------------
מסדר עוף החול!
כי ביחד, אנחנו נביס את וולדמורט!

---------
פורסם ב: Aug 18 2020, 22:24 PM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
חרמשים: 2380
משתמש מספר: 72847

לפי דעתי סנייפ חשד בלופין ולכן קרא לו לראות איך יגיב
ככל הנראה הקונדסאים חחשו שסנייפ ישים על את היד על המפה אז עשו במיוחד את מה שהיה כתוב

--------------------

---------
פורסם ב: Aug 23 2020, 11:20 AM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 2122
מגדר:
משתמש מספר: 72240

המפה היא קסם מאוד מתקדם וכמו היומן של טום רידל היא בעצם יודעת לחשוב ולכן ידעה שסנייפ מנסה לפתוח אותה והעליבה אותו.
היא הייתה עושה את זה לכל אחד אחר

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
35 195 210 10

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007