האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

סיקור כוח על||שינוי צורה, סיקור!
פורסם ב: Mar 2 2021, 09:40 AM
צטט הודעה

כותרת אישית חדשה או משהו כזה

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 2829
מגדר:female
משתמש מספר: 73755
חפצי המשתמש: צפה

סיקור כוח על||שינוי צורה

User Posted Image

★ תעודת זהות

★שם כוח העל - שינוי צורה\Transform

★פאנדומים- החיפושית המופלאה, הענק הירוק, הארי פוטר

★דמויות שיכולות להשתמש בכוח – נימפדורה טונקס, מרינט דופן-צ'אנג, אדריאן אגרסט, סיריוס בלק.

★ מידע על הכוח
שינוי צורה היא היכולת של יצור חי לשנות את הצורה החיצונית של עצמו, צורת חפץ, או צורת יצור חי אחר כלשהו לצורה אחרת. הסיבה לשינוי הצורה יכולה להיות תוצאה של מעשה כלשהו מרצון, מילת קסם או מילות קסם, שיקוי קסום או חפץ קסום (כמו לדוגמה שרביט קסמים). שינוי צורה הוא נושא נפוץ בסרטי מדע בדיוני, סרטי וספרי פנטזיה (כמו לדוגמה הארי פוטר) קומיקס, מעשיות גיבורי על (כמו הענק הירוק), מיתולוגיה, משחקי וידאו ובאגדות (לדוגמה האגדה על הנסיכה והצפרדע, בה צורתו של הנסיך שונתה לצורת צפרדע).
ברוב הפעמים כאשר שינוי הצורה נעשה מתוך כוונת רשע כזו או אחרת, כישוף שינוי הצורה יכול להתבטל בדרכים כמו נשיקה, אמירה מסוימת, וגם בזמנים מסוימוים, לדוגמה שינוי הצורה על העכברים בסיפור סינדרלה, שחזרו לצורתם המקורית בחצות הלילה.

★ יכולות ושימושים
בשינוי צורה יש שימוש בפאנדומים רבים.
בפאנדום החיפושית המופלאה- הרפתקאות ליידי באג, מרינט דופן צ'אנג ואדריאן אגרסט יכולים לשנות את צורתם לגיבורי על- החיפושית וחתול שחור.
גם בפאנדום של הארי פוטר, מטמורפמאגוסים הם אנשים שיכולים לשנות את צורתם החיצונית לפני רצונם, כמו נימפדורה טונקס. בנוסף, קיימים קוסמים שהם אנימאגוסים, שיכולים לשנות את צורתם לחיות. לדוגמה ג'יימס פוטר, שיכל להשתנות לאייל, סיריוס בלק, שיכול להשתנות לכלב, ומינרווה מקגונגל, שצורת האנימאגוס שלה היא חתולה.
שינוי צורה הוא גם מקצוע הנלמד בבית הספר הוגוורטס לכישוף ולקוסמות, אותו מלמדת פרופסור מינרווה מקגונגל, שהיא אנימאגוסית בעצמה.
שינוי צורה גם משתלב באגדות ילדים רבות-
באגדה על סינדרלה, הפיה הופכת בעזרת שרביט הקסמים שלה דלעת פשוטה למרכבה קסומה, וכמה עכברים לרכבים לבושים בחליפות. שלא לדבר על הפיכתה של השק שלבשה סינדרלה לשמלה מפוארת, והשינוי של הסנדלים הפשוטים לסנדלי זכוכית.
באגדה על הנסיכה והצפרדע, הצפרדע היה למעשה נסיך. מכשפה הפכה אותו לכזה, ומתוך אמונה שאיש לא ירצה לגעת בו, הכישוף יוסר רק בנשיקה. לבסוף הנסיכה שברה את הכישוף, והפכה את הצפרדע בחזרה לנסיך.
הנסיכה והצפרדע די דומה לאגדה על היפה והחיה- מכשפה נוראה הפכה נסיך לחיה מכוערת, וחשבה שאיש לא יוכל לאהוב אותו. אבל היפה, הידועה יותר בשמה 'בל', נישקה אותו והפכה אותו בחזרה לנסיך.

★ דעה אישית
לדעתי כוח שינוי הצורה הוא ממש נחמד וטוב.
אמנם יש לו לפעמים צדדים לא טובים, כמו בסיפור של היפה והחיה, אבל באגדות אחרות, כמו סינדרלה, שינוי הצורה יכול להיות יפהייפה וטוב. בסדרת "ארץ האגדות, מופיע בספר חמש, מסעותיו של הסופר, נער ושמו צורן, שיכול לשנות את צורתו למה שהוא רוצה, מתי שהוא רוצה. זה לפעמים מצחיק, כי הוא משחק את משחק הפנטומימה עם חבריו, ומן הסתם הקבוצה שלו מנצחת. כוח העל של צורן גם לפעמים עוזר, כי כשאלכס וקונר נפלו מראש מגדל אייפל, הוא הפך למטוס נייר והציל אותם. לכוח הזה יש המון צדדים, טובים, רעים, מצחיקים, שמחים, עצובים... לדעתי בדרך כלל הוא כוח על טוב, ובמקרה שנכפה על מישהו בכישוף- הקללה תמיד מוסרת, בנשיקה, בכישוף הופכי, או בדרכים אחרות.

User Posted Image
- מועדון ווינקס- שינוי צורה

User Posted Image
- ספיידרמן משנה צורה לאיש העכביש

User Posted Image
- הענק הירוק משנה צורה

--------------------
יעל - באלי לישון - זה לא נגמר עד שזה לא נגמר

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Mar 2 2021, 10:02 AM
צטט הודעה

אגב, אני דתייה

פרטי משתמש
חרמשים: 11148
משתמש מספר: 68767

היי, אני חדשה בפורומים...
איך פותחים סיקור חדש?

--------------------
הפלפאפית בלב💛 (וגם בכל שאר חלקי הגוף) ~ נוקיאיסטית ~מוּפָאסִי 🦁 ~אני גאה בי:)~ נמוכה וטוב לה 📏 ~ enfp ~ שוקולד🍫 ~ עצוב למות באמצע התפוז🍊~ יום אחד אני אשלים אנדי ~ שירי דיסני📺~ מבוך דרקון האבן 🐉 💎 🧱 ~ דתייםםםם לא מקללים אף פעםםם~ למות זה מעייף~ אנשה רגישה מאוד🌸 ~ חכמה בינה ודלעת~ מוזר זה נהדר~ D: ~ ארבעת המלכים של הוגוורטס🗡️~ :מתחנן:~ משרד היחנוך קבע, מה זאת אומרת ~ דוסית בפוטנציאל~ עוגיות שוקלד צ'יפס היא קבוצת המזון החשובה ביותר🍪~ לא סוויפטית אבל בטוח לא סוויפט*ית~ שימפנזה קטנה לחשה לי באוזן~ מבחינה~ Lady colored hair~ לחם עם פרוסה~ הלא מגניב זה המגניב החדש:) ~ כישלון 💓 ~ אייס קפה חם🥤 ~ יהיה נחמד אם תתנו לי לאכול~ מתעקשת לא לשנוא את פיץ~ חמשת ימי הדין~ משה רבנו עשה פיקניק בהר סיני שבארץ הפלאות~ בטאית! שלחו בקשות:) ~ רנדומליזם בע"מ~ אבנר הוא כזה אבנר ~ טוסטים זה מצחיק🍞 ~ תני לי רבע, תני לי רבע, עוף!🍗~ נקודה בסוף משפט.~ תאהבו את טליה ~ החתימה שלי 3>

קוראים לי נטע ואני אוהבת לקרוא (פנטזיה בעיקר) לכתוב (שירים בעיקר) ואנשים (אותך בעיקר).

User Posted Image

היי נטע!!!!! סופי כאן פורצת לך לחתימה ואני אוהבת אותך ותישארי מי שאת ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

---------
פורסם ב: Mar 2 2021, 10:44 AM
צטט הודעה

Memento mori

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 7759
משתמש מספר: 69760

סיקור מעולה וממש מגנב ומושקע

--------------------
I am Sam
Sam-I-am

User Posted Image

Green eggs and ham forever

User Posted Image

תלחצו, בני תמותה, תלחצו.

נטעעע אני אוהב אותך את מקסימונת ואת קרואלה אז בכלל
תמישיכי להיות מקסימה ולכתוב מהמם בססש ולהתקיים פשוט לאב יו 3>

---------
פורסם ב: Mar 4 2021, 07:54 AM
צטט הודעה

‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎

פרטי משתמש
חרמשים: 10004
מגדר:
משתמש מספר: 70845

היי יעל, כל הכבוד על הסיקור! שימי לב שהסיקור שלך לא עומד בתנאים של המדריך לסיקור על – סעיף "מידע על הכוח" צריך להכיל לפחות חמש שורות. מוזמנת לתקן כדי שתוכלי לקבל תגמול והסיקור שלך יוכל להתווסף ללינקייה :)

---------
פורסם ב: Mar 4 2021, 08:17 AM
צטט הודעה

סקיב
*

פרטי משתמש
חרמשים: 1301
מגדר:male
משתמש מספר: 75351

סיקור יפה ומושקע
ודרך אגב ספיידרמן לא משנה צורה הוא רק לובש חליפה

--------------------
תנגנו בגיטרה, זה יעשה לכם רק טוב בחיים

פרצו לי לחתימה יששששששששש

יאיי, אני בחתימה של אוהד!
טוב, אז בניגוד להרבה אנשים, אני אוהב לפרט אז... (כעבור שעתיים)
וואו, זה באמת מעייף מאוד! אני לא אפרט... אז אוהד הוא מצחיק, ותאמינו לי שיש לו יותר מחמישים אחוז להיות סטאנדפיסט בעתיד! אז אממ אני לא יודע מה להוסיף ואני רק אומר למי שרוצה לפני שהזמן שלי כאן שהסיסמה למשתמש של אוהד היא - נגמרו המטבעות הייתי פה - נתנאל

---------
פורסם ב: Mar 4 2021, 09:04 AM
צטט הודעה

כותרת אישית חדשה או משהו כזה

פרטי משתמש
חרמשים: 2829
משתמש מספר: 73755

תודה לכולם על הביקורות:)
ליאור- ערכתי:)

--------------------
יעל - באלי לישון - זה לא נגמר עד שזה לא נגמר

---------
פורסם ב: Mar 9 2021, 17:30 PM
צטט הודעה

‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎

פרטי משתמש
חרמשים: 10004
מגדר:
משתמש מספר: 70845

נוסף ללינקייה :)

---------
פורסם ב: Mar 17 2021, 01:44 AM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
חרמשים: 1684
מגדר:
משתמש מספר: 75525

וואוו! אבל יש עוד פאנדומים בהאריפוטר גיימס פוטר ,פיטר פיטרגו,מקונגל,

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007