האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

המבחנים המסכמים - כל הפרטים

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

לקח || נתנאל, קטע לל''ג בעומר
פורסם ב: Apr 22 2021, 14:27 PM
צטט הודעה

i think i know... O, no, i do not

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 9043
מגדר:male
משתמש מספר: 75038
חפצי המשתמש: צפה

תיקון לאחר פרסום האשכול: בטעות קראתי לזה לקח, כי עוד לא ידעתי מה הקטע יהיה, אז תתייחסו לזה כאל ''ערב ל''ג בעומר''. שם ממש מקורי, לא?

הוא ענה לה בצורה יפה יחסית אליו. ''אני לא רואה שום סיבה לעשות את זה, לורי.''
''נו, בבקשה!'' התחננה אליו אחותו. ''אלה רק כמה קרשים!''
''לא,'' התעקש אחיה, ''מה יצא לי מזה?''
''הנה זה,'' מלמלה לורי במרירות וגלגלה עיניים. ''אני אתן לך... חמישים שקל, טוב? אבל רק אם תצליח!''
רונן הביט בה למשך כמה שניות, ואז אמר, ''מאה.''
''מה?!'' צעקה לורי בקול רם כזה, שכל הציפורים על העצים סביבם עפו. ''מאה שקל?! תגיד לי, מה, אתה משוגע?!''
''אולי,'' הוא ענה בנוחות, ''אבל זה מה שאני מוכן לקבל אם אעזור לך.'' לורי נתנה בו מבט זועם. לאחר כמה רגעים היא פלטה, ''בסדר. מאה שקל.'' והושיטה את ידה ללחיצה באי רצון בולט. ''יופי,'' הוא אמר בקול רגוע, ''אני יוצא לעבודה.'' ובמילים אלו הוא קם מהערסל הצבעוני ופסע אל הטנדר.

~~~

''איפה הקרשים?'' שאל מור.
''אח שלי אוסף,'' אמרה לורי במרירות. ''וחסר לכם שזו תהיה מדורה גרועה, כי אם הוא יצליח, אני אתן לו מאה שקל!'' היא נעצה בכל אחד מהם מבט זועם.
הם היו בחורשה קטנה, מלא בנדנדות וסולמות שבורים. לפניהם עמדו כמה בקבוקי קולה, שקיות של חטיפים שונים, קערות רב פעמיות וכוסות חד פעמיות. היה זה ערב ל''ג בעומר, וכל הקבוצה - לורי, מור, ערן, ויוחאי - התכנסה במקום הזה, שלפי חקירתם במשך השנה, היה מקום שמעטים ביקרו בו.
''יואו, אל תתעצבני,'' אמר ערן. ''כולה מאה שקל, מה קרה?''
''זה לא כולה!'' אמרה לורי. ''יש לי רק מאה וחמישים שקל, ואני אמורה לתת לו מדמי הכיס שלי!''
''נעזור לך, בסדר?'' אמר מור. ''כל אחד יביא עשרים וחמישה שקלים.''
לורי, שעדיין כעסה, הופתעה מההצעה. ''או - אוקיי,'' היא אמרה בבלבול.
''אז יאללה,'' יוחאי דיבר פעם ראשונה, ''בואו נתחיל לארגן את המקום.''

~~~

כעבור שעה וקצת כל החורשה הייתה מסודרת: האוכל במקום מסתור עד הערב, כל הזבל פונה, העצים עליהם התכוונו לשבת שויפו (כמה שאפשר), ומעגל האבנים למדורה כבר היה מוכן.
''פיו,'' אמר לורי וניגבה את מיצחה, ''זה היה קשה. תזכור שאתה חייב לי על השיוף, יוחאי.''
''כן כן, בטח,'' הוא אמר, אבל גם הוא הסתכל על החורשה בגאווה. ''סוכריה על מקל.''
''סגרנו,'' אמרה לורי. פתאום נשמע רעש צמיגים חורקים על עפר. הטנדר של רונן הגיע. ''איפה מאה השקל?'' הוא קרא.
''כשאני אחזור,'' צעקה לורי בחזרה, ורצה לקחת את הקרשים עם חבריה.
''יואו, זהירות!'' רונן יצא מהרכב במהירות והתקרב אליהם. ''תיזהרו על ברטה!'' הוא הזהיר אותו. אחרי זה הוא פתח את הדלת האחורית והוציא ממנה את הקרשים. ''תתכבדו,'' הוא אמר בקול משועמם, וטיפס בחזרה לטנדר. ''הכול מוכן!'' קרא יוחאי בהתרגשות, והתחלנו לפסוע בחזרה על מעגל האבנים. בעוד כמה שעות תהיה פה מדורה... מדורה!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ת''בים?

--------------------
נתנאל - 14 - הוא/אתה - טניס שולחן - קללות שמערבות ברווזים, שלייקס, צבי הנינג'ה ושיבולת שועל קוואקר

User Posted Image

:Alastor once said
''!tasty''
''excuse me? I am in the middle of breakfast''
''!thanks for another forgetable experience''
''!well, that was a productive meeting''
''!yes indeedy''
''!I love seeing wastefull souls struggle to accomplish somthing meaningful and fail spactaculary''
''...this face was made for radio''
''...Ah, you are the one who ruind my coat! I definitly remember you now''

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Apr 22 2021, 14:49 PM
צטט הודעה

Memento mori

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 7616
מגדר:female
משתמש מספר: 69760
חפצי המשתמש: צפה

יפההההה

--------------------
I am Sam
Sam-I-am

User Posted Image

Green eggs and ham forever

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
8199 19092 19396 19819

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007