האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הבית הזוכה בתחרות הבתים לשנת ההיפוגריף 2024 הוא...

קפיצה לעמוד (2) [1] 2  קפיצה לעמוד V    ( עבור להודעה החדשה ביותר שלא קראת )
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מפגש כנס אייקון 2021 || אשכול חוויות
פורסם ב: Sep 22 2021, 21:19 PM
צטט הודעה

רוצים עתיד יפה יותר

פרטי משתמש
קבוצה: אחראית פעילויות ופרויקטים
חרמשים: 2147236344
מגדר:female
משתמש מספר: 52249
חפצי המשתמש: צפה

User Posted Image
(כן, לא צחקתי כשאמרתי שאני איצור לוגו כזה.)

אז אחרי בערך שנתיים בלי (תקוללי קורונה), היום התקיים מפגש של קהילת Hportal בכנס אייקון 2021! נפגשנו, הכרנו, דיברנו, נהנינו והערצנו את החלון האמצעי.
לפני שנגיע לחלק של שיתוף חוויות, נפתח בדבר החשוב ביותר - הזוכים בתחרות הפרסומות!

והפרסומת הזוכה היא...הן...

onion28.gif

onion28.gif

onion28.gif

onion28.gif

טיסה לירח שכללה את אבישג (_פוף_), עידו (Black Sheep), ליאן (Winifred) וקוני!
ברכותיי! כל אחד מחברי הקבוצה זוכה ב-200 חרמשים ו-10 נקודות בית!

אל המקום השני הגיעו קבוצת אנטארקטיקה שכללה את שירה (True Colors), ליאו (נוב ותיק), רוני (Princess of Fanfics) ואיתמר (Dolphin)!
מקום מכובד ביותר! כל אחד מחברי הקבוצה זוכה ב-100 חרמשים ו-5 נקודות בית!

אל המקום השלישי הגיעו קבוצת מנעול שכללה את לאנוש, פרופסור מקגונגל123, רינג (רינג למועצה) ונעמי (Casey Gardner)!
כל הכבוד לכם! כל אחד מחברי הקבוצה זוכה ב-50 חרמשים ו-2 נקודות בית!

(מוגש בחסות אשכול החוויות של המפגש: להשיג רק היום באתר Hportal, פורטל הארי פוטר הישראלי)

ועכשיו לחוויות.

התעוררתי לפני השעון המעורר, חזרתי לישון והתעוררתי חצי שעה אחרי שהייתי צריכה להתעורר. לא נורא. הגעתי לתל אביב, פגשתי את אורי בעזריאלי ומשם הלכנו לכנס ופגשנו את מאיר. האישה מצוות אייקון שהייתה אחראית עלינו הייתה ממש חמודה וסיפרה לנו סיפורים על סבא שלה שאולי ואולי לא היה מרגל סובייטי, ואז כולכם הגעתם והמפגש התחיל. הסברתי את סבב השמות איזה ארבע פעמים כי כל פעם שסיימתי להסביר מישהו אחר נכנס, אבל בסוף גם זה עבר אחלה. יצרתם פרסומת לדברים רנדומליים כדי להשיג כסף לשחרר את פורטלוש מהכלא בערבות (כן, זה קרה) בזמן שאורי, מאיר ואני דיברנו על הא ועל דא, ואחרי זה שיחקנו (ס)פים (ס)פ(א)ם (ס)פום והיה מצחיק ממש. ליאן ואיתמר, אני עדיין מצפה משניכם לפתוח פעילות בשם "הפלמינגו של השכן ורוד יותר".
אחרי זה גורשנו מהחדר ב(לא) אלגנטיות, הגענו איכשהו לסנטר, אכלנו חומוס על הרצפה ליד מגה בעיר וריכלנו על כולם. אנשים באו והלכו כל הזמן, אז לא באמת עקבתי אחרי זה. ושיניתי לורד את הכינוי תוך כדי כי למה לא.
וזהו, היה מקסים ומהמם וכיף נורא לראות את כולכם.

עכשיו תורכם (:

--------------------
שקד ✧ אישה חזקה ועצמאית

User Posted Image

!Happy International Women's Day

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Sep 22 2021, 21:20 PM
צטט הודעה

מי שטוב לו ושמח, לא בבר אילן

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 19966
מגדר:
משתמש מספר: 73678

ראשונה
יערך וזה
היה כיף

יווווווווו
זכינוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו
טוב האמת שזה בזכות הכישרון הפרסומי הטבעי שלי
big-eye-onion-head-emoticon.gif

וואי אנשים בהתחלה תיכננתי לחפור באשכול אבל נאאאא

כמובן ששקד שכחה לציין שעשינו להנהלותיים "הסגול האחרון" "שועל" ו "אחראית פו"פ" (פים פם פום)
ומי שלא היה לא מבין את הבדיחההההההההההההה

(של הלוגו)

אה ואני אציין שאף אחד מהמשפטים שקנו את השופטים לא היה מכוון למטרה הזאת (או שאולי כן evil.gif)

אה נכוןןןן
ידעתי ששכחתי משהו
תקשיבו חוק הדתיים השלובים עבד נהדר. כאילו אם אני שאני לא מכירה בערך אף אחד הצלחתי. כל אחד יכול

הודעה זו נערכה ע"י _פוף_ ב Sep 22 2021, 21:54 PM

--------------------
User Posted Image

---------
פורסם ב: Sep 22 2021, 21:27 PM
צטט הודעה

"Different doesn't mean wrong"

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 36335
מגדר:
משתמש מספר: 73807

בוזזזזזזזזז

השופטים משוחדים
המנעול זכה מקום ראשון כי הוא היה הכי מדהים בעולם

והיה חביב כזה :>

עריכה:
זה הכל בגלל המדליית זהב
היינו צריכים לומר "מנעול שזכה בפרס נובל לספרות!"
בוודאות היינו זוכים.

הודעה זו נערכה ע"י רינג למועצה ב Sep 22 2021, 21:33 PM

--------------------

Ring 🌀 Quit 🌀 I wrote it for some reason 🌀 Credit to Idio

User Posted Image

"Trying to forget someone you love is like trying remember someone you never met."
(Yuu Otosaka, Charlotte)

---------
פורסם ב: Sep 22 2021, 21:29 PM
צטט הודעה

פרטי משתמש
מגדר:

QUOTE (רינג למועצה @ Sep 22 2021, 21:42 PM)
בוזזזזזזזזז

השופטים משוחדים

אבל הכסף שהטיסה לירח השיגה היה הכסף הגדול בשיחרור
f5f49335.gif

טוב יאללה אני אפרט קצת גם
אז
הלכתי לישון בחמש בבוקר והשעון צילצל בשבע כי כיוונתי אותו בטעות לשעה מוקדם יותר ממה שחשבתי וזה
קיצר נסעתי לתחנת רכבת ואז ברכבת ועדשות זה מציק וזה.
ואז נאבדתי ואז מצאתי את האייקון ואז ליאו הראה לי איפה הכרטיסים ובשנייה שהלכנו לשם מישהי שם הקיאה וזה ואז הה מפגש וזה\
היה ממש מגניב ונחמד
ומאיר הודה שהוא לא שועל שלג וזה

ואז היה את הפרסומות שהלכו נהדר.
ואז
ספים ספאם ספום
הבעיה היא
שעל השאלה הראשונה ידעתי מי אני כי כולם צעקו פום

מה שגרם לי לתהות האם ליהעלב כי למה לעזאזל מתאים לי ללכת לאי בודד רק עם מדריך ציפורים
וזה שנעלתי טבע נאות לא אומר שאני אבוא לחתונה שלי עם שורש (גילוי נאות: מעולם לא היו לי סנדלי שורש) אבל ניחא עדיין היה ממש כיף
ואז התנחלנו בכניסה לסופר
אההה
והייתה אישה שהשאירה לידנו את הכלב שלה וזה
וליאו כבר סיפר סיפורים על המפגש הבא שיהיה שם שלד
ואז האישה לקחה אותו
והיו שם אלף בדיחות כאלו

הודעה זו נערכה ע"י _פוף_ ב Sep 23 2021, 12:45 PM

--------------------
User Posted Image

---------
פורסם ב: Sep 22 2021, 21:30 PM
צטט הודעה

בילי קרמייקל היה שם

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 230421
מגדר:male
משתמש מספר: 61386

אוף אבישג לקחת לי את הבדיחה.
טוב אז התעוררתי בזמן ונסעתי והיה בסדר, ואז פגשתי את עומר וליאו בתחנת רכבת, דיברנו קצת, נפרדנו ממנו והלכנו (אני, רוני וליאו) לאיבוד לשלושת רבעי שעה הבאות. אחרי זה איכשהו מצאנו את המקום, באנו רק קצת לפני מאיר ואז נתנו להם לארגן דברימים חשובימים. אחר כך היו פעילויות מגניבות בחסות שקד, מאיר ואורי, הרבה יותר תמונות מפעמים קודמות ומשחק כאוטי.
הלכנו למבוך של דדלוס להסתובב שם יותר מדי ולהתפצל יותר מדי, נכנענו בסוף לרצפה וישבנו שם שלוש שעות. כמו ששקד אמרה, אנשים באו והלכו וקמו וישבו ונעלמו ושינו כינוי. ואז ורד הלכה לשנייה וכולם ברחו לה. הסוף.

--------------------

---------
פורסם ב: Sep 22 2021, 21:30 PM
צטט הודעה

Foxes are just cat software running on dog hardware

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת האתר
חרמשים: 2147483647
משתמש מספר: 33527

אני לא זוכר מי מכם יפרט הכל באיזו שעה קם בבוקר, על איזה קו הוא נסע ובאיזו שעה הוא ירד ממנו, כמה צעדים עשה מהכניסה למתחם עד לחדר עצמו, עם מי הוא דיבר תוך כדי המפגש וכל זה, ומי רק יכתוב שהיה כיף 423523.gif , אבל לא נורא.
קיצר קמתי בבוקר ונסעתי לי באוטובוס. בדרך עברתי ליד הספרייה העירונית ואמרתי "יאללה, ניכנס. למה לא." מפה לשם, ב14:00 בצהריים שקד ואורי מתקשרים אליי ושואלים למה לא באתי למפגש. כמובן שהתחלתי להילחץ ולהכחיש ולומר שאספיק בכל זאת, והם צחקו עליי, ואז התעוררתי מהחלום.
קמתי באמת, שעה לפני השעון המעורר. בסוף הגעתי לשם מוקדם מדי אז החלטתי להיכנס ולומר שלום לשאר המקדימים, ואז פגשתי את אורי ושקד ונכנסנו כולנו בלי בעיות. וזהו, את ההמשך אתם באמת יכולים לקרוא מההודעה של שקד, זה די אותו דבר. כולל המפיקה ההיא שסבא שלה אולי ואולי לא היה מרגל סובייטי של ארגון שהוא לא ק.ג.ב
נתראה עוד שנתיים!

--------------------
User Posted Image
User Posted Image

---------
פורסם ב: Sep 22 2021, 21:37 PM
צטט הודעה

פרטי משתמש
מגדר:

QUOTE (רינג למועצה @ Sep 22 2021, 21:42 PM)
בוזזזזזזזזז

השופטים משוחדים

עריכה:
זה הכל בגלל המדליית זהב
היינו צריכים לומר "מנעול שזכה בפרס נובל לספרות!"
בוודאות היינו זוכים.

רינג רינג רינג
אבל בלי לשים לב הכנסתי משפט שיקנה כל אחד מההנהלותיים
למאיר על הלעוף על עצמכם
לשקד על המדליה

ו אמ
טוב לאורי לא ממש

אגב מאיר, הם לא יודעים מה היו הפרסומות

@עידו אז אתה אומר שיש לי עתיד בעבודות שצריך לדעת לדבר בהן בצורה משכנעת? יאללה אז החלון האמצעי זה אחלה שם למפלגה.

הודעה זו נערכה ע"י _פוף_ ב Sep 22 2021, 22:08 PM

--------------------
User Posted Image

---------
פורסם ב: Sep 22 2021, 21:51 PM
צטט הודעה

חיים לפני מוות. כוח לפני חולשה. מסע לפני יעד.

פרטי משתמש
חרמשים: 107133
מגדר:
משתמש מספר: 62638

חחחח לול רק לקרוא את התשובות פה זה קורע מצחוק.
בכל מקרה, חוויות!
אז אממ קמתי מוקדם, ונסעתי כזה. כשהגעתי פגשתי את שקד והלכנו יחד לעירוני א', פגשנו את מאיר ואירגנו דברים (ולול אשכרה ניסיתי לחפש בגוגל ארגונים שנשמעים דומה לקגב אבל לא מצאתי). בכל מקרה כן אין לי כוח לחזור על מה שכולם אמרו אז אני אשתף בפרטים שוליים יותר. למשל, הפעלנו את חוק הדתיים השלובים והצלחנו לא רע בכלל (וגם את חוק התימנים השלובים!). בנוסף, אכלתי חצי מנה של ניו דלי שפלג הביא לי ואני עדיין לא יודע אם הורעלתי במקרה (איתמר איך אמרת קוראים לרעל החסר טעם וריח הזה?), ואגב אני מבין למה מישהו ויתר על הכריך הזה, הוא באמת לא היה טעים במיוחד. אמממ מה עוד? נראה לי שזהו?
אה פגשתי את עידו פתאום בתחנה אחרי שהוא הלך לפנינו כי הוא מיהר, אז לא יודע מה הלך שם.
וחזרתי נורא מאוחר הביתה אז אני גמור boring.gif

--------------------
אורי Ori

Life before death, strength before weakness, journey before destination
I will protect those who cannot protect themselves
I will protect even those I hate so long as it is right
I accept that there will be those I cannot protect

---------
פורסם ב: Sep 22 2021, 22:05 PM
צטט הודעה

אסור לך לחשוב

פרטי משתמש
חרמשים: 2597
משתמש מספר: 64972

וואי היה מדהים
אע אבישג איזו אלופה ברור שזכינווו וואוו היית מעולה בזה אהההה
אה אז בגלל שאני אחד מהצפונבונים היחידים (ספק היחיד נראה לי?!? לא יודע לא שמעתי או הבנתי כלום רוב הזמן תאשימו את השמיעה שלי) קמתי בשש בבוקר אוביוסליי והייתה לי נסיעה נחמדה ממש ברכבת כי רכבת זה קסום ואזאז קצת הסתבכתי עם הגוגל מאפס אבל בסוף הגעתי לעירוני א יאי והיה מפגש ממש קסום ואבישג הייתה תותחית עם היכולות שיווק שלה והיה נחמד להסתנן לקבוצה של המנעוללל והלכנו לסנטר והיו שם עוד כמה אנשים קסומיםםםם אהההההה למרות שאני קצת קצת התרגשתי יותר מדי אז לא ממש דיברתי נורמלי עם אנשים אבל היה נפלא וואו
אה וכן ראיתי את אורי בהשלוםם יאא וכן מיהרתי בגלל שהייתי ממש לחוץ לרכבת לול ואז פספסתי אותה אבל מסתבר שזו הייתה הרכבת הלא נכונה אז הסתדר טוב בסוףף
וואי תל אביב זה קסם
כל הכבוד לכם הנהלה מדהימה שהרימה כל את זה!!!

--------------------
עידו 17

וכשהפסקתי להיות איש כועס
כשדיברתי אליי
בטון מתפייס
פתאום
התפנה כל כך הרבה מקום
וכל האור היה יכול
להיכנס.

---------
פורסם ב: Sep 22 2021, 22:33 PM
צטט הודעה

Anything for our moony.

פרטי משתמש
חרמשים: 4246
מגדר:
משתמש מספר: 74451

אוקייייייייייייייייייייייייייי אז אחרי שקמתי בשש בבוקר (לא כי כמוכם הגרים בחורים יש לי שעות נסיעה אלא כי ככה) ושרפתי שלוש שעות בטלפון סוףסוף יצאתי ואז נסעתי באוטובוס פיספסתי את התחנה ירדתי בצד השני של תל אביב לקחתי עוד אוטובוס בחזרה והגעתי
ואז הסתובבתי מסביב לאזור שם של הסינמטק והעירוני א וכל זה איזה חצי שעה
נכנסתי באיחור של עשרים דקות כזה והיתה לי יופי של כניסה אוקוורד.
ואז הכרתי את רינג ולאנוש ופרופסורמקגונגל123 כש(לא) חשבנו על פרסומת, ואז אילתרנו פרסומת מקסימה וממש גרועה שלמרבה הבושה זכתה מקום אחרון (בושה!!!!) אבל עדיין היה ממש נחמדדדד
ואז עשינו ספים ספאם ספום והיה ממש כיף ורינג עשה איתי סלפי בזוויות לא מחמיאות כל 0.0001 שניות
ואז הלכנו לסנטר והתפצלנו ונפגשנו והתפצלנו ונפגשנו והיה ממש נחמדדדד ואז ברחתי מוקדם ואכלתי במקדונלדס ואז הלכתי לתחנת אוטובוס והוא לא עצר ואז גם ההבא לא עצר ואז עליתי על האוטובוס וחזרתי הביתה הסוף סליחה על החפירה המוגזמת.

--------------------
נעמי - 15 - היא/את

User Posted Image

---------
פורסם ב: Sep 22 2021, 22:33 PM
צטט הודעה

מה לא פורים היום?

פרטי משתמש
חרמשים: 4018
מגדר:female
משתמש מספר: 72479

חחחח היה מהמם איזה מפגש כיף
קמתי בבוקר והייתי עצובה בגלל שלצערי הרב נאלצתי להבריז לכם בסוף אבל אז רינגוש התכתב איתי קצת והיה נחמד ואחר כך כמעט באתי אליכם לסנטר אבל רק רינגוש ריין והוזלי נשארו והיה לוקח לי שלוש שעות להגיע אז וויתרתי אבל שלחתי לשלושתם נשיקות ואיזה מלך רינג הוא עודד אותי וכולם מהממים ופוטוגנים להפליא מתברר ולעידואו יש חולצה מה זה מגניבה
האם אני הראשונה שמגיבה באשכול חוויות של מפגש בו היא לא הייתה?
איזה סוואג
אניוואי מקווה שהיה לכם כיף כי נראה שהיה לכם כיף אז כן יופי אוף רציתי לדבר עם שירה געגועים על איך היו הספרים
וזיהיתי את רובכם בתמונות! מהמם 3>

--------------------
אמ קיי, דארלינג ~ היא\את
User Posted Image

---------
פורסם ב: Sep 22 2021, 22:47 PM
צטט הודעה

"Different doesn't mean wrong"

פרטי משתמש
חרמשים: 36335
מגדר:
משתמש מספר: 73807

אוקיי רגע
היה ממש כיף
ואני אפרט
את התגובה
מתישהו
מחר אולי
שנה הבאה זה יהיה ערוך בדוק.

היידה פורטל!!!
יהלי אקשטיין למועצהההההה 6f428754.gif

--------------------

Ring 🌀 Quit 🌀 I wrote it for some reason 🌀 Credit to Idio

User Posted Image

"Trying to forget someone you love is like trying remember someone you never met."
(Yuu Otosaka, Charlotte)

---------
פורסם ב: Sep 22 2021, 23:05 PM
צטט הודעה

Anything for our moony.

פרטי משתמש
חרמשים: 4246
מגדר:
משתמש מספר: 74451

אה וגם
שכחתי להוסיף את הרגע שנכנסתי לכיתה ההיא ועשינו את הסבב שמות והייתי ממש מובכת וכולכם נראיתם בערך הפוך ממה שדמיינתי. בושה. זה היה ממש מוזר.

--------------------
נעמי - 15 - היא/את

User Posted Image

---------
פורסם ב: Sep 23 2021, 08:47 AM
צטט הודעה

Eppur si muove

פרטי משתמש
חרמשים: 69420
משתמש מספר: 57704

היה כיף 423523.gif

--------------------
Legends Never Die

אתה/הוא

---------
פורסם ב: Sep 23 2021, 09:16 AM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 24070
משתמש מספר: 70463

@שקד- רק מזכיר שליאן ואיתמר גם צריכים לצבוע את השיער לכחול תוך כדי שהם מכינים את הפעילות.

@אבישג- אני חושב שלא בדקנו עלייי את חוק הדתיים השלובים איתך. כי עם איתמר הצלחתי, עם מאיר לא ועם אורי אני לא זוכר.

@רינג- דווקא מנעול שיתכנת את מערכת הדו קרב היה מנצח. לפחות לפני שנתיים, אבל היי, עדיין!

@שוב אבישג- אנטרקטיקה הרוויחה הכי הרבה! בושה!
מאיר אמר מראש שהוא שועל אדום, רינג שועל שלג.
האישה לא לקחה אותו, הסכמנו שהוא נחטף! אגב, יש לי תמונה של הכלבה שזכתה לשם שלד, בעקבות הבדיחה.

@איתמר- יו היה ממש כיף. ולא אנשים, כנראה רובכם לא מכירים את העומר שפגשנו. המבוך של דיידלוס זה בדיחה שלי! חוצפה.רק אתה ורוני ברחתם, היא חזרה אחרי דקה ופגשנו אותה כולם לפני שברחנו לה לשירה לשי לרינג ולפלג.

@מאיר- נראלי איתמר היה גם הפירוט וגם ה"היה כיף 423523.gif " "כל המקדימים" אתה יכול להגיד ליאו איתמר ורוני, זו לא בושה! ולא עוד שנתיים כי עוד שנתיים השלד של הכלבה לא יהיה טוב, צריך עוד שנה.

@אורי- תכלס אין לי מה להגיב להודעה שלך חוץ מזה שאתה ושקד חצופים כי ראיתם אותנו ולא קפצתם להגיד היי. מאיר כן אמר לנו שלום ודיבר איתנו קצת. אה כן, הוא גם ראה תמונה שלי והיה בטוח שאני איתמר.

@עידו-תל אביב זה אכן קסם. והיה ממש מצחיק לול. אגב, אני חושב שהיה עוד מישהו יחסית מהצפון אבל אני לא בטוח.

@נומי- אני חושב שאת היחידה שיכלה לקום בשעה נורמלית. ואגב, עדיין יש לי חצי מהסלפים שרינג עשה איתך כי הוא עשה אותם (את החצי הזה) מהטלפון שלי😅

@אמקיי- זיהית אותי? רק שתדעי שרינג צילם כל חמש שניות כללל המפגש בגללך.

@רינג שוב-אני לא סומך על זה שתערוך. תערוך!

@נומי שוב- לול. אבל לא כולם נראו הפוך! רק אני. אולי. לאדע.

פלג- גנב! אני רציתי לעשות את זה!

טוב, אחרי שהגבנו לכולם בערך הגיע הזמן לספר בפרטי פרטים מה עבר עליי. אז קמתי בשש. פקחתי עיניים. ואז הזזתי את הרגל בעזרת השרירים עם פקודות מהמוח. סתם, קיצר קמתי בשש ויצאתי כזה שעתיים אחרי. או משהו כזה אני לא בטוח. הגעתי לתל אביב בתשע ורבע(אופס?) ואז הלכתי לפגוש את עומר, באמצע איתמר ורוני הגיעו. עצרנו דיברנו, אחרי זה התפצלנו מעומר ונסענו באוטובוס לאייקון. איכשהו נאבדנו למרות האוטובוס. אגב, נאבדנו גם בדרך לאוטובוס. אחרי זה הגענו וחיכינו 200 שנה עד למפגש, בזמן הזה איתמר צילם אותי ואת רוני ושלח למאיר שאנחנו במתחם, מאיר בתורו היה בטוח שאני איתמר בתמונה. אחרי חיכייה של 20 דקות (חע, עבדתי עליכם. לא באמת חיכינו 200 שנה) סוף סוף פתחו את המפגש. ואז הייתי צריך להראות לאבישג איפה הכרטיסים ואיך מזמינים אותם. ואז התחלנו את המפגש. סבב היכרות, שקד מסבירה אותו 200 פעם. פרסומות, אלסקה היא קרנף, רק החוטם לא נגנב על ידי מדינות זרות. פים פם פום, הופך לספים ספ(א)ם ספום, הופך לשועל מנהלת פופ והסגול האחרון. אני איתמר וליאן ביחד, רק איתמר וליאן מקבלים דברים כי אני ואיתמר דומים מדי. אבל נותנים הכל לאיתמר. ולליאן. ולא לליאו. יותר מדי ל' ו-א'. בועטים אותנו החוצה מהחדר של המפגש. תמונה. סנטר. בלאגן בסנטר. מתפצלים. נעלמים. מוצאים אחד את השני. ואת פלג. ואת הרמיוני. ואת ריין. ואת שי. ואת עומר. ועוד המון אנשים. אוכלים חומוס, ומקדונלדס, וכריכים, ורק אני אוכל תפוצ׳יפס שמנת בצל ותפוח. מוצאים כלבה וטוענים שהיא תעמוד שם ושנה הבאה היא תהיה שלד. אני מסובב את הגב לכלבה וברגע הזה חוטפים אותה.

קיצר אחרי שהתפצלנו בסוף המפגש הלכתי לקניות, קניתי שתי סיכות, פוסטר מעץ חמוד כזה לאמא שלי ופגיון בממותה. כן, פגיון, אולי אני אשלח תמונה אם תבקשו יפה. ואז איחרתי לאוטובוס בשתי דקות וחיכיתי עוד ארבעים דקות בעמידה לאוטובוס הבא. וזה הכל.
@מאיר- אולי זה היה אני שיפרט הכל ברמות הזויות

בקיצור, אפשר לתמצת את כל ההודעה הזאת לשתי מילים ובצלצל

היה כיף 423523.gif

--------------------

ליאו 🩸 דתי 🩸 חת(דרק)ו(נ)ל 🩸 פיתה עם חומוס 🩸 מלא פאנדומים

Do you hear the people sing
Singing the song of angry men
It is the music of the people
Who will not be slaves again
When the beating of your heart
Echoes the beating of the drums
There is a life about to start
When tomorrow comes

הנני הדוד בולד

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושאקפיצה לעמוד (2) [1] 2  קפיצה לעמוד V 
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
53 285 302 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007