האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

חוקי הפורום 

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

באטל כתיבה, קלישה VS נטע
פורסם ב: Jan 20 2022, 17:06 PM
צטט הודעה

קוסם בינוני

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 5336
מגדר:female
משתמש מספר: 75549
חפצי המשתמש: צפה

באטל כתיבה
קלישה VS נטע

שלום לכולם! אני (קלישה) ונטע החלטנו להתחרות בבאטל כתיבה בנושא "אור הזרקורים". החוקים ידועים: אתם תצבעו לקטע האהוב עליכם, והקטע הראשון שיקבל 7 קולות ינצח. אם עד שבוע וחצי מהיום אף קטע לא יקבל מספיק קולות - הקטע שקיבל הכי הרבה קולות מנצח. בשביל להצביע פשוט תעתיקו את הטופס הבא:

CODE
[COLOR=CornflowerBlue][B]שם+כינוי:[/B][/COLOR]
[COLOR=CornflowerBlue][B]המנצח לפי דעתי:[/B][/COLOR]
[COLOR=CornflowerBlue][B]סיבה:[/B][/COLOR]

הנה הקטעים:

הקטע של נטע

הדרן.
היא זוהרת כמו השמש, יפה כמו הלבנה ונוצצת כמו הכוכבים.
היא מפורסמת, מופיעה בכל עיתון וערוץ בטלוויזיה.
היא יפהפייה, והסטייל שלה כבר שבר שיאים. מי לא היה רוצה להיות היא?
הדרן.
היא כמובן רודפת אחריי האור. מי היא בלעדיו? מטאור עלוב.
היא מפורסמת, הצהובונים והפפארצי לא מפסיקים לרדוף אותה.
היא יפהפייה, זאת הודות לכמות האיפור שהיא משתמשת בה. היא חסרת ביטחון בלעדיו.
הדרן.
החיים שלה לא באמת מאושרים, זה רק עניין של זמן עד שיגיע שחקן טוב יותר.
בסתר ליבה היא רצתה להיות נורמלית, היא שנאה את הרכילות.
מה שווה האיפור אם בלילה היא בוכה לבדה והוא נוזל מעיניה?
הדרן.

הקטע של קלישה

הם נמצאים מולי. אני לא צריכה לראות אותם כדי לדעת זאת - אני מרגישה אותם. צוחקים, מצלמים, מפטפטים ומהסים אחד את השני. אני מרגישה אותם בקצוות אצבעותי, תחושה מזדחלת של עונג, צמרמורת נעימה שעוברת בגבי.
הם מחכים לי. כולם עוצרים את נשימתם בציפייה לרגע שבו אבוא. הם יודעים שאני כאן כמו שאני יודעת שהם כאן, בביטחון חסר היגיון אך בהיר. הם באו לכאן רק בשבילי. לא בשביל כל אדם אחר.
בשבילי. מי אני? אני שרה. או לפחות הייתי. עכשיו אני אדם אחר. עכשיו אני רוז. אני הולכת למות. אני מפחדת. הגוף שלי מתכווץ בעוויתות כשאני רצה לעבר אהובי, ליבי הולם בחזי.
הם מריעים לי. אני שרה. אני מחייכת, מתענגת על התשואות, חשה את הכול קצת יותר מדי - הצבעים בהירים מדי, הקולות ברורים מדי והריחות חזקים מדי. אני נמצאת כאן בשבילם, והם בשבלי.
אני רוז. אני גוססת לאחר שהפסדתי בקרב חרבות עם אדם שחשבתי לידידי. אין כאן אף אחד - אף אחד מלבד אני ואהובי, והוא מרים אותי ומערסל אותי בידיו. אנחנו לבד. לבד.
אני שרה. וסביבי יושבים עשרות אנשים וצופים בי בהתלהבות. אני יכולה להרגיש אותם. אני רק דמות. אני לא אני. כבר לא עוד. אסור לי להיות אני -
אני רוז. אני חשה את רגלי רועדות וקורסות. אני נוגעת בפניו של אהובי. הוא מביט בי שבור. מתחנן בפני שלא אעזוב אותו לבדו. אסור לי, אסור לי לעזוב אותו לבדו. אני חייבת להישאר. רק עוד קצת. רק עוד נשימה אחת, רק עוד יום אחד, עוד שעה אחת. עוד דקה אחת.
אבל יש לי חיים שלמים לפני. חיים של זוהר, של תהילה. אני שרה, ואני השחקנית הצעירה ביותר בברודווי. אני עילוי. אני כוכבת, ואני אחת הזוהרות שבשמיים. כולם - כולם כאן נמצאים בשבילי.
אסור לי לאבד זמן. אני חשה דמעות מלוחות מרטיבות את פני. שלי מי הן? שלי? ומי זה צועק בשיברון לב? זו אני?
אבל אני שרה. אני רק בת שלוש עשרה. אני עומדת לחיות. למה שאצעק, שאבכה אל אהובי, שאקלל את חיי הארורים.
למה לא? לא נותר לי דבר. כל אדם שאהבתי מת. כל אדם שבטחתי בו בגד בי. וכעת חיי העלובים מגיעים אל קיצם - מעורסלת בזרועו של אהובי - מי זה האדם הזר שמחבק אותי? - אני חלשה כל כך, כל כך עצובה - לא, אני שמחה, מאושרת, מלאת אנדרנלין - אבל אני בוכה, צורחת בזעם - לא, אני קוראת בכמיהה אל הקהל - אבל אני גוססת - נשאר לי עוד ה אני רוז. אני רוז. אני עומדת למות בעצב, שבורת לב. אני עומדת למות בזרועותיו של אהובי שמתמוטט כשרואה אותי חלשה כל כך.
אני רוז.
אני רוז.
אני רוז -
מי זאת שרה?

מצב הנקודות

קלישה: 1
נטע: 1

--------------------
User Posted Image

For every mother who ever cursed God for her child dead in the road, for every father who ever cursed the man who sent him away from the factory with no job, for every child who was ever born to pain and asked why, this is the answer. Our lives are like these things I build. Sometimes they fall down for a reason, sometimes they fall down for no reason at all.
- Stephen King, The Drawing of the Three, The Dark Tower.

קלישה • כותבת • סטיבן קינג

חתימת פרישה שלא תתחלף פעם ביומיים / המגדל האפל / קינגקילר כרוניקול / כל הבנות רוצות את בצלאל / פיראטים סגולים שעשויים מגבינה צהובה / שיכורה משוקו / לא קרקר, פתיבר / חלוקו הצמרירי של קרסטומנסי / סופי פסלטר / שומרת החתיכים האבודים / עיניים זה טעים / פיצת השנה / סופרת השנה / כל אחד רוצה להיות חתול צהוב / בעת שלוק פלולים כפושים / Sam She Is / לאן הברווזים הולכים כשהאגם קפוא / למה העורב דומה לשולחן הכתיבה / לעיתים בעיתות משבר נטיות הלב של עיגולים דיפוזיים הולכות מדחי אל דחי / מוזת הסיוטים / ג'ורג' הסקרן / גבינה בולגרית / סוויפטריות / כולם רוצחים בעיר הזאת / בנט בנט בנט / מוזיקה ולא מוסיקה / פיזיקה ולא פיסיקה / קורנפלקס לפני החלב / ניסים לארוחת הבוקר / 505 / אשנפוטל / סשה המהמה שס / כמו לאכול עוגה בחלום / אילו דקירה היתה ריקוד / האימה היא אלה בהירת שיער / Winter Is Coming / פטרוסינלה / בלי פאניקה / 42 / התיקון של תיאוריית הכאוס / רק פושטק עלוב בולע קטשופ קר / עדיין בטאית, אני חושבת / האיש בשחור נמלט לתוך המדבר, והאקדוחן בא בעקבותיו

(sixseasonsandamovie#)

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jan 20 2022, 17:12 PM
צטט הודעה

Who could ever leave me, darling

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת הפורומים
חרמשים: 9928702
משתמש מספר: 75665

שם+כינוי:יעל חפרנית
המנצח לפי דעתי: נטע, אבל שני הקטעים ממש טובים!
סיבה: הקטע של נטע היה יותר רגשי וכזה חלק

--------------------

אהבה אומר למצוא מקום לעוד גרביים בשביל האהובים שלך
סו~
my name is not So but ok
she/he
‏ Books | Taylor Swift | Cavetown | Friends |Hi

User Posted Image
Yael
פעם רציתי שכולם יאהבו אותי,
כולם.
אז הלכתי נגד הקול הפנימי
ומרוב שביזבזתי על זה כל רגע קיים -
לא נשאר לי זמן לאהוב את עצמי.

---------
פורסם ב: Jan 20 2022, 18:35 PM
צטט הודעה

דביל מהאגדות

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 12456
משתמש מספר: 72756

שם+כינוי: נועם, נקמת האלפקה
המנצח לפי דעתי: קלישה, למרות שאהבתי מאוד מאוד את שני הקטעים
סיבה: כבר מהפסקה הראשונה, הקטע סוחף ומעורר הזדהות. חוץ מזה שגם ככה אני שבורת לב ושבורת הכל ואני באמת בוכה עכשיו, אז הקטע של קלישה קצת יותר מעביר טוב את מה שאני מרגישה
למרות שאין אור בחיים שלי, לא כרוז ולא כשרה, כי אף אחת מהן לא קיימת בי.

עריכה: אני טוב יותר עכשיו.
וקטעים מצוינים, שתיכן ^^

הודעה זו נערכה ע"י נקמת האלפקה ב Jan 20 2022, 20:56 PM

--------------------

❤️ נועם 🧡 18 💛 יוגה 💚 מוזיקה 💙 ביצי אשווינדר קפואות 💜
ψ

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007