האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

חוקי הפורום 

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

יום הולדת מהאגדות | פעילות
פורסם ב: May 23 2022, 21:43 PM
צטט הודעה

קוסם בינוני

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 5336
מגדר:female
משתמש מספר: 75549
חפצי המשתמש: צפה

יום הולדת מהאגדות

שלום לכם, משתמשים יקרים, ומזל טוב!

מזל טוב? למי יש יום הולדת?

לדמויות שלכם!

אנחנו די בטוחים שלא.

אוף, אל תהיו הורסי שמחות. תנו לי קודם להסביר!
יום הולדת הוא חלק סטטי ומובן מאליו בחיינו. כל שנה אנחנו חוגגים יום הולדת, אוכלים הרבה מתוק ובפרט עוגה, שרים "היום יום הולדת" ומקבלים מתנות שחיכינו להן כל השנה/שאנחנו הולכים להחליף יום אחרי שקיבלנו. למעשה, יום ההולדת הוא אירוע כל כך משמעותי בחייו של כל אחד מאיתנו, שיש לו מילה משלו באנגלית - Birthday! מילה מולחמת ובודדה שמתארת את היום המיוחד הזה.
אבל לאחרונה שמתי לב שכותבים נוטים שלא לציין את יום ההולדת של הדמויות שלהן. סיפורים שנפרשים לעיתים אפילו על עשורים שלמים יכולים להיעדר אפילו אזכור לתאריך יום ההולדת של הגיבור, וזה ממש לא הוגן! אם אתם הייתם גיבורים, לא הייתם רוצים לחגוג יום הולדת?

כן, אבל מה אפשר לעשות עם זה?

מה זאת אומרת? אתם הכותבים - אתם האלוהים של הדמויות שלכם! אתם פשוט יכולים לקבוע להם יום הולדת.
זה מה שנעשה בפעילות הזו. כלומר, מה שאתם תעשו בפעילות הזאת. אתם תחגגו לדמויות שלכם יום הולדת! הדמות הנבחרת יכולה להיות דמות מסיפור בהמשכים או מקטע או מאתגר או כל מה שתרצו. לאחר שתבחרו את הדמות, הגיע הזמן לקבוע הכול לגבי היום ההולדת המושלם שלה - התאריך שלו, איפה הוא יהיה, מי יבוא, ומה יהיו המתנות.
על השתתפות בפעילות תקבלו 280 חרמשים או 40 נקודות בית, והיא תסתיים בעוד שבוע בדיוק. קדימה, רוצו להשתתף!

CODE
[color=PaleVioletRed][B]שם+כינוי:[/B][/color] של המשתמש.
[color=RosyBrown][B]שם:[/B][/color] של הדמות.
[color=PaleVioletRed][B]תאריך יום הולדת:[/B][/color] אם מדובר בעולם מקביל, הכנס.י כאן את התאריך על פי לוח השנה של אותו עולם.
[color=RosyBrown][B]איך יחגגו לה:[/B][/color] לפחות ארבעה משפטים.
[color=PaleVioletRed][B]מי יבוא למסיבה:[/B][/color]
[color=RosyBrown][B]המתנות שהיא תקבל:[/B][/color] פרטו על לפחות שלוש מתנות שהיא מקבלת, ביניהן גם את המתנה שהיא הכי רצתה, וציינו מה היא "תחזיר לחנות".
[color=PaleVioletRed][B]הערות/שאלות/Birthday זה שתי מילים:[/B][/color]

--------------------
User Posted Image

For every mother who ever cursed God for her child dead in the road, for every father who ever cursed the man who sent him away from the factory with no job, for every child who was ever born to pain and asked why, this is the answer. Our lives are like these things I build. Sometimes they fall down for a reason, sometimes they fall down for no reason at all.
- Stephen King, The Drawing of the Three, The Dark Tower.

קלישה • כותבת • סטיבן קינג

חתימת פרישה שלא תתחלף פעם ביומיים / המגדל האפל / קינגקילר כרוניקול / כל הבנות רוצות את בצלאל / פיראטים סגולים שעשויים מגבינה צהובה / שיכורה משוקו / לא קרקר, פתיבר / חלוקו הצמרירי של קרסטומנסי / סופי פסלטר / שומרת החתיכים האבודים / עיניים זה טעים / פיצת השנה / סופרת השנה / כל אחד רוצה להיות חתול צהוב / בעת שלוק פלולים כפושים / Sam She Is / לאן הברווזים הולכים כשהאגם קפוא / למה העורב דומה לשולחן הכתיבה / לעיתים בעיתות משבר נטיות הלב של עיגולים דיפוזיים הולכות מדחי אל דחי / מוזת הסיוטים / ג'ורג' הסקרן / גבינה בולגרית / סוויפטריות / כולם רוצחים בעיר הזאת / בנט בנט בנט / מוזיקה ולא מוסיקה / פיזיקה ולא פיסיקה / קורנפלקס לפני החלב / ניסים לארוחת הבוקר / 505 / אשנפוטל / סשה המהמה שס / כמו לאכול עוגה בחלום / אילו דקירה היתה ריקוד / האימה היא אלה בהירת שיער / Winter Is Coming / פטרוסינלה / בלי פאניקה / 42 / התיקון של תיאוריית הכאוס / רק פושטק עלוב בולע קטשופ קר / עדיין בטאית, אני חושבת / האיש בשחור נמלט לתוך המדבר, והאקדוחן בא בעקבותיו

(sixseasonsandamovie#)

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: May 23 2022, 22:12 PM
צטט הודעה

Who could ever leave me, darling

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת הפורומים
חרמשים: 9928702
משתמש מספר: 75665

שם+כינוי: יעל. הגשם האחרון.
שם: ג'נה
תאריך יום הולדת: 2.2.2000 האמת, חשבתי על התאריך הזה עוד לפני הפעילות
איך יחגגו לה: לפחות ארבעה משפטים.
כל החברים של כל ההורים שלה, בקיצור כל הסלבס, יגיעו לבית שלה ויעשו מלא בלגן ורעש וכולם יחבקו אותה וינשקו אותה ויגיד כמה היא יפה מדהימה ומקסימה ויביאו לה מלא מתנות והיא רק תרצה לברוח משם עם החבר שלה. ואז בטח אמא שלה תגיד איזה נאום תודה ענקי וקיטשי על כמה שהיא זכתה שיש לה בת מקסימה ואז כולם יצעקו שגם היא צריכה לעלות ולדבר אז היא גם תעלה ותהיה סופר מובכת אבל עדין תגיד כזה "תודה אבא ואמא. אני אוהבת אותכם." ואז כולם ימחאו כפים בנימוס אבל יחשבו שהיא היתה צריכה יותר להרחיב ואז כולם יבקשו לרקוד איתה וכולם יגידו שהיא רוקדת מקסים
מי יבוא למסיבה: כל החברים של ההורים שלה עם הילידם שלהם וכול האנשים שגרים בסביבה
המתנות שהיא תקבל: פרטו על לפחות שלוש מתנות שהיא מקבלת, ביניהן גם את המתנה שהיא הכי רצתה, וציינו מה היא "תחזיר לחנות".
המתנה שהיא הכי רצתה: חרב אור של מלחמת הכוכבים אבל שזאת בעצם חרב סיף שפשוט עושה אור של מלחמת הכוכבים
מתנה שהיא גם רצתה: חולצה עם שלד ענקי ועגילים ושרשרת וטבעת תואמים
מתנה שהיא תחזיר: לק ורוד פוקסיה נוצץ עם אודם באותו צבע וקרם גוף ישן
הערות/שאלות/Birthday זה שתי מילים: יש בזה משהו
פעילות מדהימה

--------------------

אהבה אומר למצוא מקום לעוד גרביים בשביל האהובים שלך
סו~
my name is not So but ok
she/he
‏ Books | Taylor Swift | Cavetown | Friends |Hi

User Posted Image
Yael
פעם רציתי שכולם יאהבו אותי,
כולם.
אז הלכתי נגד הקול הפנימי
ומרוב שביזבזתי על זה כל רגע קיים -
לא נשאר לי זמן לאהוב את עצמי.

---------
פורסם ב: May 24 2022, 00:45 AM
צטט הודעה

סוהרסן

פרטי משתמש
חרמשים: 8279
מגדר:
משתמש מספר: 71067

שם+כינוי: אוונס, harrypotter111
שם: סילניה (מ"שחר הגלקסיה")
תאריך יום הולדת: נולדה בשנה העשירית ב18 מחזורי אור. התאריך המדויק- לא ידוע.
איך יחגגו לה: בתור ילדה סילניה תמיד הייתה רגישה בקשר ליום ההולדת שלה, בגלל ש *יש הסבר למה אבל זה ספויילר להמשך של שחר הגלקסיה שעדיין לא פירסמתי אז הממ תתמודדו בינתיים* ואף פעם לא חגגו לה כמו שצריך, אז היא תיכננה מסיבת יום הולדת ענקית. היא תחגוג כמובן בחללית ה'מכתש', ויקשטו הכל בצבע טורקיז בגלל שזה הצבע של הזיהוי שלה. יהיו המון בלונים ועוגה ענקית (גם היא בציפוי בצבע טורקיז), והפעילות העיקרית תהיה פינת הפרחת הבועות, בה אנשים יכינו בועות משאלות (יכתבו על בועות משאלה כלשהי) ואז ישלחו את הבועות אל מחוץ לחללית, ואחרי כמה שניות בחלל הבועות יתחילו לגדול לאט (תגובה כימית כלשהי) עד שהן יתפוצצו כמו זיקוקים - בצבע טורקיז כמובן.
מי יבוא למסיבה: ראשת הפיקוד כמובן, חבורת גאניירים בעלי זיהוי-סי מפוחדים שהוכרחו להישאר שם, וזהו. מסיבה מצומצמת.
המתנות שהיא תקבל: המתנה הראשונה שה תקבל זה ברדס שחור שקנו לה הזיהוי-סי, חצי בתור בדיחה חצי מתוך פחד (לא לגמרי ברור. רוב הסיכויים שראשת הפיקוד הכריחה אותם לקנות את זה) ; זו המנה שהיא כנראה תחזיר.
המתנה השנייה היא מראשת הפיקוד - עותק של הספר 'יולו רודף יום' עם כל השיכלולים הדרושים *גם ספויילרים. אופסי. חכו לפרקים הבאים*.
המתנה השלישית היא מתנת נוסטלגיה שראשת הפיקוד השקיעה הרבה כדי שתישלח לסילניה מאחותה - בקבוק כשבתוכו עשן כחול... *אוף בעיקרון זה מתוחכם אבל אני צריכה לפרסם את ההמשך כדי שתבינו. תסמכו עליי.*
הערות/שאלות/Birthday זה שתי מילים: איזה פעילות חמדמדההה אהבתי
אה ורשמת שהתגמול זה חרמשים או נק בית... אז אני אשמח לחרמשים:)

--------------------
אוונס • כותבת • המון פאנדומים

User Posted Image

Neverland is home to Lost Boys like me
And Lost Boys like me are free

---------
פורסם ב: May 24 2022, 15:15 PM
צטט הודעה

טרול
**

פרטי משתמש
חרמשים: 68
מגדר:
משתמש מספר: 82955

שם+כינוי: regina mils
שם: מאיה
תאריך יום הולדת: 3.7.2009
איך יחגגו לה:
מאיה היא בת להורים עשירים, אז ההורים שלה לא יחסכו שמדובר ביום ההולדת שלה. ההורים שלה ישכירו לה אולם מסיבות גדול תיהיה שם מזרקת שוקולד עם תותים, ומלא חטיפים וממתקים, וגם וואפל בלגי עם תוספות כמו שוקולד לבן ושוקולד חלב. תיהיה וגם שתיה כמו מיץ ענבים, ברד, פאנטה, וכו'. ישימיעו הרבה שירים ורקדו הרבה ריקודים, ותיהיה גם את המכונה הזאת של הכסף שיש לך כמה שניות לתפוס כמה שיותר כסף בזמן שהכסף עף לכל מקום, רק שבמקום כסף מזויף זה יהיה כסף אמיתי. יהיה אורות צבעוניים שיאירו את כל המקום ויעשו אווירה משוגעת כזאתי. לקראת סוף המסיבה, יראו סרט שמאיה תחליט איזה במסך גדול. ויחלקו פופקורן וברד/מיץ ענבים. אחרי הסרט תיהיה עוגה גדולה של שתי קומות עם ציפוי קצפת.
מי יבוא למסיבה: מאיה היא ממש מקובלת בבית הספר שלה, אז כל השכבה תבוא וגם כל השכבה שמתחתיה.
המתנות שהיא תקבל: אחד הילדים יביא לה חולצה משיין, וגם עוד מישהו יביא לה שמלה משיין, אבל כבר יש לה את השמלה הזאת אז היא תחזיר אותה לחנות. יביאו לה גם עגילי חישוק בצבע זהב, ועגילים ארוכים בצבע כסף. היא תקבל בעיקר בגדים, וההורים שלה הביאו לה טלפון חדש וזה מה שהיא הכי רצתה. חלק מהבגדים שהיא תקבל כבר יש לה אז גם אותםם היא תחזיר לחנות.
הערות/שאלות/Birthday זה שתי מילים:

--------------------
The queen is dead. long love the evil queen

---------
פורסם ב: May 24 2022, 17:50 PM
צטט הודעה

Don't Worry Be Happy

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 27402
משתמש מספר: 82175

שם+כינוי: תהילה, בצד
שם: הילה
תאריך יום הולדת: כ"ג אייר, זאת תהיה יומולדת ה5 שלה.
איך יחגגו לה:
אבא שלה יביא אותה מהגן ואמא שלה (שעוד לא חלתה בסרטן) תחכה בבית מקושט בבלונים וכיסא יומולדת
ועל השולחן תהייה עוגת קצפת..
הם ישימו שירים וכל זה קיצר- יומולדת של בנות 5...
מי יבוא למסיבה:ההורים שלה ונועה חברה שלה
המתנות שהיא תקבל:
מנועה בובת חד קרן, מהורייה שרביט וכתר של נסיכות, מסבא וסבתא גיטרה של ילדים. היא תאהב את הכל
הערות/שאלות/Birthday זה שתי מילים:מקווה שהבנתי?

--------------------
תהילה | כותבת | 14 | פה שנתייםם | שלחו ינשוף אם בא לכם לעצב לי חתימהה
מועדים לשמחהה

---------
פורסם ב: May 24 2022, 18:28 PM
צטט הודעה

"אילו פינו מלא שירה כים.. "

פרטי משתמש
חרמשים: 20867
משתמש מספר: 82458

QUOTE (תהילה שמעוני @ May 24 2022, 16:50 PM)
שם+כינוי: של המשתמש. תהילה, בצד
שם: של הדמות. ג'יני
תאריך יום הולדת: 11 באוגוסט, 1981
איך יחגגו לה:
זה יהיה היומולדת 17 שלה, הארי מחכה לה בלמטה של המדרגות של הבנות
עם עוגת גבינה שווה עם אוכמניות וקרם לבן, היא לובשת שמלה פירחונית עם שרוולים קצרים.
ברשות מקגונגל הם הולכים (רק הם) להוגסמיד והם בוחרים לה שרשרת שהארי משלם והיא המתנה.
הם הולכים לשלושת המטאטאים ושותים בירצפת (ומתנשקים!).
כשהם חוזרים לטירה ג'יני מגלה שהרמיוני ולונה קישטו לה את החדר במלא בלונים ועשו לה מסיבת הפתעה.
רון מדביק לה עוגת שוקולד לפרצוף והיא מורחת אותה בחזרה עליו.. והיא גם מקבלת שעון וברכה מההורים שלה.
מי יבוא למסיבה:לונה, הרמיוני, הארי, רון, נוויל וג'יני.
המתנות שהיא תקבל:
שעון מהורייה, שרשרת זהב מהארי, ספר איך להרשים קוסמים מהרמיוני,
ברטי בוטס מרון, עציץ מוזר מנוויל, ציור מהמם מלונה (שלה, של לונה ושל הרמיוני).
היא תרצה להחזיר את המתנה של נוויל העציץ..
הערות/שאלות/Birthday זה שתי מילים:פעילות שווה ברמותת

כתבת את זה על פאנדום*
שם+כינוי: אביה, בצד
שם: לונה
תאריך יום הולדת: 1.1
איך יחגגו לה:
דבר ראשון, ישר שהיא קמה בבוקר, אבא שלה יביא את כל השחקנים המפורסמים שחברים שלו ויארגן לה סרטון בהפתעה.
דבר שני ליאו יזרוק עליה דלי מיים ואז יגיד"מזל טוב, אחות קטנה." ואז לונה תגיד "אני קטנה ממך בשתי דקות."
ואז הם ילכו ביחד לסנפלינג ולונה תשב בצד ותכתוב סיכום במחברת וליאו יזרוק עליה אבן.
ואז לו-אן החברה הכי טובה של לונה תארגן לה שעה בספריה לבד(חלום שליי).
הקיצר, יומולדת דיי נחמד.
ואז יארגנו לה מסיבה גדולה עם ליאו אחיה. (בערב)
מי יבוא למסיבה: לו-אן, מייק, טום, להב. וההורים שלה
המתנות שהיא תקבל: פרטו על לפחות שלוש מתנות שהיא מקבלת, ביניהן גם את המתנה שהיא הכי רצתה, וציינו מה היא "תחזיר לחנות". מברשת-היא תחזיר לחנות.
מראה-היא תישבור לרסיסים.
ארטיקונים-היא תזרוק על ליאו.
והיא תקבל 6 ספרים-ה''פ-שה''ה פלא ועוד שלושה שהיא לא מכירה.
המתנה הכי טובה!!!

--------------------
בעזרת ה' יתברך

אביה • 13 • דוסהה • פרשתי:)

אחים יקרים שלי, אין עליכם. באמת שאין עליכם. אתם העם הכי מדהים שיש!!
אתם הכי טובים שיש!!! תמשיכו להיות ביחד, לב אחד, בלי מחלוקות וויכוחים.
רק תרבו אהבת חינם אחד לשני. וזכרו תמיד, שיש לנו את אבינו שבשמיים..

צריך להיות תמיד בשמחה. ולעבוד את ה' בשמחה.
ואם לפעמים נופל ממדרגתו, צריך לחזק את עצמו בימים הקודמים, שהיה מזריח לו איזה הארה קצת.
ויאחז את עצמו עתה בהתעוררות והזריחה שהייתה לו מאז ומקדם.

(רבי נחמן מברסלב)

---------
פורסם ב: May 24 2022, 20:27 PM
צטט הודעה

Memento mori

פרטי משתמש
חרמשים: 7759
משתמש מספר: 69760

שם+כינוי: נטע, Cruella De Vil
שם: קירייה
תאריך יום הולדת: 3 לחודש אוואלן או בשמו הידוע בעולם שלנו- פברואר והיא בת 18
איך יחגגו לה:
הכל יתחיל מכך שלאורך כל היום כולם יתעלמו ממנה. בהתחלה זה לא מפריע לנסיכה אבל בסופו של דבר זה מתחיל לשעמם ולהטריד אותה. בערך בסביבות הצהריים מופיעה המלכה האהובה- נולנה! נולנה מבקשת מקירייה עזרה בחיפוש ספר וקירייה מסכימה. שתיהן הולכות ביחד לסיפרייה ושם תתברר המסיבה שנולנה הכינה לה. פסלים מקרח (בכל זאת, היא טיפוס קריר) ושולחן עמוס ב- חולשתה הגדולה של קירייה- עוגיות! קירייה היא לא טיפוס שאוהב הפתעות אבל היא כל כך תתפעל ותודה לבת דודה בחיוך נדיר. אה כן ואז התחילו המשחקים ומתברר שהיא יותר טובה מכולם וזה מוזר כי היא לא טיפוס שמשחק במשחקי קופסא. וכולם מאושרים!
מי יבוא למסיבה: דורלין ופיצ'ר (חמודים שלי) איאן ואנדריאה (כי נולנה ביקשה מהם) ועוד כמה קצינים שלו ממש הייתה להם ברירה.
המתנות שהיא תקבל:
1) חוץ מעוגיות שוקולד צ'יפס חמות חולשתה הגדולה של קירייה זה ספרים ולא סתם ספרים, ספרים עתיקים ונדירים שיכול להיות שגם אסורים. היא תקבל ספר כזה עם כשפים מסוכנים כמו שהיא אוהבת. זאת תהיה המתנה האהובה עליה.
2) ערכת צבעי פחם. לאחר שנולנה מצאה את הפנקס הישן שלה קירייה חזרה בערך לרישום דברים בצעי שחור ואפור. גם את המתנה הזאת היא תאהב.
3) את המתנה השלישית היא קיבלה מאנדריאה. שמלה ורודה יפהפייה, כמה חבל שקירייה לא אוהבת ורוד ולא אוהבת להתגנדר. כמה חבל- את השמלה היא תחזיר לחנות!
הערות/שאלות/Birthday זה שתי מילים: וואי, הבטתי בטופס בניית הדמויות והבנתי עד כמה הסיפור שלי השתנה מאז שהמצאתי אותו.

--------------------
I am Sam
Sam-I-am

User Posted Image

Green eggs and ham forever

User Posted Image

תלחצו, בני תמותה, תלחצו.

נטעעע אני אוהב אותך את מקסימונת ואת קרואלה אז בכלל
תמישיכי להיות מקסימה ולכתוב מהמם בססש ולהתקיים פשוט לאב יו 3>

---------
פורסם ב: May 25 2022, 19:46 PM
צטט הודעה

אגב, אני דתייה

פרטי משתמש
קבוצה: הפלפאף
חרמשים: 11148
משתמש מספר: 68767

שם+כינוי: נטע, כינוי נובי רנדומלי.
שם: אן בריסמן
תאריך יום הולדת: 10 בינואר 1993.
איך יחגגו לה:תהיה מסיבה ביום שני בבוקר בבית שלה, ויהיה המון כיבוד.
מנטוסים, ודוריטוס ומיץ אשכוליות.
יהיו משחקים בנושא חלל ותהיה מסיבה נורמלית לחלוטין בסך הכול.
יהיה שיא הכיף ובלאגן ושיגעון ואז כולם יפרשו והיא תאכל לחם וחלב לבד.
מי יבוא למסיבה: חייזרים קטנים וכחולים, הרבה כאלה. ובעלי מכולות מרחבי העולם.
המתנות שהיא תקבל:
החייזר הכחול יתן לה טלסקופ והיא תגיד תודה בנימוס ותהנה ממנו אחר כך.
בעל המכולת יתן לה את הדוריטוסים המעוכים והיא תהנהן ותזרוק לפח.
והחייזרית הכחולה תשלוף משקית שמת פייטים מדהימה.

הנה הסיפור המקורי: https://hportal.co.il/index.php?act=ST&f=43...=0#entry8995390
היה כיף בטירוף משום מה.

--------------------
הפלפאפית בלב💛 (וגם בכל שאר חלקי הגוף) ~ נוקיאיסטית ~מוּפָאסִי 🦁 ~אני גאה בי:)~ נמוכה וטוב לה 📏 ~ enfp ~ שוקולד🍫 ~ עצוב למות באמצע התפוז🍊~ יום אחד אני אשלים אנדי ~ שירי דיסני📺~ מבוך דרקון האבן 🐉 💎 🧱 ~ דתייםםםם לא מקללים אף פעםםם~ למות זה מעייף~ אנשה רגישה מאוד🌸 ~ חכמה בינה ודלעת~ מוזר זה נהדר~ D: ~ ארבעת המלכים של הוגוורטס🗡️~ :מתחנן:~ משרד היחנוך קבע, מה זאת אומרת ~ דוסית בפוטנציאל~ עוגיות שוקלד צ'יפס היא קבוצת המזון החשובה ביותר🍪~ לא סוויפטית אבל בטוח לא סוויפט*ית~ שימפנזה קטנה לחשה לי באוזן~ מבחינה~ Lady colored hair~ לחם עם פרוסה~ הלא מגניב זה המגניב החדש:) ~ כישלון 💓 ~ אייס קפה חם🥤 ~ יהיה נחמד אם תתנו לי לאכול~ מתעקשת לא לשנוא את פיץ~ חמשת ימי הדין~ משה רבנו עשה פיקניק בהר סיני שבארץ הפלאות~ בטאית! שלחו בקשות:) ~ רנדומליזם בע"מ~ אבנר הוא כזה אבנר ~ טוסטים זה מצחיק🍞 ~ תני לי רבע, תני לי רבע, עוף!🍗~ נקודה בסוף משפט.~ תאהבו את טליה ~ החתימה שלי 3>

קוראים לי נטע ואני אוהבת לקרוא (פנטזיה בעיקר) לכתוב (שירים בעיקר) ואנשים (אותך בעיקר).

User Posted Image

היי נטע!!!!! סופי כאן פורצת לך לחתימה ואני אוהבת אותך ותישארי מי שאת ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

---------
פורסם ב: May 28 2022, 12:43 PM
צטט הודעה

קוסם מתחיל

פרטי משתמש
קבוצה: מנהלי פורומים
חרמשים: 21787
משתמש מספר: 76102

שם+כינוי: יולי, הסוף
שם: קתי
תאריך יום הולדת: 2.5
איך יחגגו לה:
זאת תיהיה יום ההולדת האחת-עשר שלה, שנה לפני שהיא עברה בית ספר. היא תעשה מסיבה מצומצמת בבית שלה, ויהיה הרבה בלונים וקישוטים. במהלך המסיבה יכינו גם סושי (קתי ''מתה'' על סושי), יהיה קהוט עליה, וגם יהיה הרבה ממתקים ושתיה. את הסושי לא אוכלים במסיבה, בגלל שלקראת סוף המסיבה יזמינו פיצה. בסוף תיהיה עוגת עם קצפת וצבעי מאכל, ככה שהבפנים של העוגה תיהיה צבעונית (אדום, כתום, ירוק, כחול וסגול) בין כל צבע יהיה רווח ושם יהיה עוגה בלי צבע מאכל. בגלל שזאת מסיבה מצומצמת כל אחד יקבל חתיכה גדולה.
מי יבוא למסיבה: שש חברות שלה- ליה, שני, ליאל, אריאל, יובל ורומי.
המתנות שהיא תקבל:
ההורים שלה יביאו לה משקפי וי אר וזאת המתנה שהיא הכי רצתה. היא תקבל מליה אוזניות ממש חמודות עם עיטור של קשת, ומשני היא תקבל חולצה ורודה- אבל היא לא אוהבת ורוד אז היא תחזיר את המתנה הזאת לחנות.
הערות/שאלות/Birthday זה שתי מילים: הדמות הזאת מסיפור שכתבתי אבל לא העלתי אותו לפורטל...

--------------------
יולי || 13 || מ. פורום ספרים

User Posted Image

---------
פורסם ב: May 28 2022, 14:09 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
חרמשים: 26421
משתמש מספר: 80793

שם+כינוי: שלומצי
שם: סוד סודי. זו הדמות מהמיידיי.
תאריך יום הולדת: אני חושבת שאני אתן לה את תאריך יום ההולדת שלי, לשם ההזדהות שלי עם הדמות שחשובה לסיפור הרקע שלה.
איך יחגגו לה: המסיבה תיערך בבית של סבתא שלה. בית פרטי.
מוזיקה - חבר של הדוד שלה יהיה הדיג'י, ישב עם טלפון ליד רמקול וישים שירי מסיבות שהיא לא מאוד אוהבת, אבל מה לעשות. יהיו שם כל מיני שירי טיקטוק והיא בכל זאת תרקוד ותהנה עם כמה ילדים שמעמידים פני חברים שלה.
כיבוד - יהיו חטיפים רגילים, כל מיני בייגלה, טופי וכאלה. אמא שלה תקום מוקדם באותו היום בשביל להכין לה את העוגה האהובה עליה, עוגת מוס שוקולד טעימה.
באיזשהו שלב בערב אחד הילדים יפתח משחק אמת או חובה, ולמרות שזהו אחד המשחקים החביבים עליה כי "לגלות סודות של אנשים יאיייי" אבל היא לא תרגיש כל כך בנוח כי זה היומולדת שלה ובכל זאת היא מרגישה קצת בצד, וילדים אחרים מחליטים על המשחקים וכל זה.
בסוף היום לא יהיה לה מדהים אבל יהיה לה בסדר. רכרגיל - בסדר.
מי יבוא למסיבה: כמה ילדים מהכיתה, אחותה הקטנה אני משערת שגם תבוא.
המתנות שהיא תקבל:
1. היא תקבל מחברת. כריכה כחולה ירקרקה, יש עליה מדבקה עליה יש מקום לכתוב את השם שלך. חשוב לציין שזה היומן בו היא כותבת את כל השירים שהיא פרסמה מדי יום פה בפורום! אל תדאגי טליה, אין לי יומן.
2. היא תקבל ז'קט מאמא שלה. ז'קט משבצות בצבעים כחולים, וורודים, כזה יפה. (מה? הז'קט שאני לובשת עכשיו? נאאא. הז'קט הזה פשוט מאוד מרגיש לי באווירה של הדמות. האמת שאין לי שמץ למה אני לובשת אותו אם ככה.)
3. היא תקבל חבילת עפרונות פחם וספר ציור. היא תאהב את זה, אבל לא עד כדי כך. כרגע היא מאוד גרועה בציורי פחם.

--------------------

מאיה ★ יותר טובה מכם ★ זיגי
פאראמור • יוני בלוך • רנה ראפ • דיוויד בואי • אמינם • ארקטיק מאנקיז

הייתי מביכה פעם

---------
פורסם ב: May 28 2022, 22:52 PM
צטט הודעה

A Cat With A Hat In A Hat

פרטי משתמש
חרמשים: 2583
מגדר:male
משתמש מספר: 62302

שם+כינוי: וריאן, Snuuy
שם: סאני שיין :0
תאריך יום הולדת: 3 ביולי
איך יחגגו לה: סאם יבוא אליו בבוקר בהפתעה, יסע את כל השעה נסיעה הזאת לבית שלו, רק בשביל לבלות איתו את היום :>
הוא יביא לו מתנה ואז שניהם יבלו את היום שלהם במשחקי מחשב (לא שסאם מבין בזה), קריאת מנגות (לא שסאם מבין גם בזה), והתכרבלות עם מיאו על המיטה ודיבור על החיים (בזה סאם דווקא כן מבין).
לקראת הצהריים אבא של סאני יקח את שניהם לאכול באיזו מסעדה טעימה ונחמדה שמגישה אוכל יפני ו/או ג'אנק פוד. ואז בדרך חזרה הם יעברו דרך חנות למשחקי מחשב בשביל שסאני יוכל לקנות איזה משחק שהוא רוצה!!!
סאני נהיה מאושר :>
מי יבוא למסיבה: סאם ואבא שלו :0 אולי אוברי תשלח לו מזל טוב.
המתנות שהיא תקבל: משחקי מחשב ומנגות שהוא מאוד מאוד אוהב :0
צעצוע מצייץ למיאו הוא מאוד רוצה :>
וכאילו הוא לא היה מחזיר כלום לחנות אבל כנראה הכי פחות אהוב עליו מבין השלושה זה עפרונות צבעוניים. אבל הוא מעריך את המתנה ומשתמש בה כמובן ><
הערות/שאלות/Birthday זה שתי מילים: סאן סאן ילדון מתוק

--------------------
"Magic isn't just a performance art, it's also a way of thinking. Many things in this world seem simple at first glance but play host to all sorts of secrets if you look deeper."

my name is not Ian but ok
he/him
Danganronpa|League of Legends|OMORI|The Owl House|Project Sekai

User Posted Image

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007