האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

חוקי הפורום הבהרה

עמוד השאלות הנפוצות
הקריאה חובה לפני פתיחת אשכול חדש

הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

הודעה לירין
פורסם ב: Jun 10 2022, 15:34 PM
צטט הודעה

בילי קרמייקל היה שם

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 189765
מגדר:male
משתמש מספר: 61386
חפצי המשתמש: צפה

הודעה לירין

הנדון: החזרת מונה ההודעות לפורום דיבורים.

שלום ירין. כפי שאתה בטח זוכר, החלטת לפני לא מעט זמן להשבית את מונה ההודעות והחרמשים בפורום דיבורים האהוב.
אני, כמו גם רבים מהמשתמשים, היינו מאוכזבים מהמציאות החדשה, אך לא היה זה בכוחנו להוביל לשינוי במצב הנוכחי.
לכן החלטתי שיהיה זה הכרחי להגיש אליך פנייה שאולי תעזור להסב את תשומת ליבך לדעת הרוב בנושא. אך לפני שיכולתי לערוך פנייה זו – הייתי צריך קודם לוודא מהי דעת הקהל – זה דבר אחד להגיד שמרבית המשתמשים עומדים מאחוריי בנושא הזה, אבל כל עוד אין לי ראייה לכך, המילים שלי ריקות. לכן החלטתי לפתוח סקר דעת קהל באמצעות Google Forms ולתת למשתמשים להיות שותפים בהחלטה. עד כה הצביעו 23 אנשים. להלן תוצאות הסקר:

User Posted Image

למען הסר הספק, התוצאות שלפניך מציגות באופן מוחלט וחד משמעי כי רוב המשתמשים המוחלט מעוניין בהשבת מונה ההודעות לפורום דיבורים. יכולתי להגיש לך את תוצאות הסקר הזה ולהסתפק בכך – אבל אני יודע שהסקר לבדו אינו משכנע דיו. לכן בפתיחת הסקר הוספתי גם שאלת רשות שבה המשתמש יכול להזין סיבה שלדעתו הוא חושב שמונה ההודעות צריך לחזור לפורום. אז יחד עם חלק מהתשובות הטובות ביותר שגיבשתי מ-Google Forms ונימוקים נוספים שהגיתי בעצמי, אני מקווה שאצליח לשנות את דעתך בנידון. לפניך רשימת הנימוקים:

מעודד הספמה
הרבה משתמשים חדשים שמגיעים למערכת הפורומים נחושים בראש ובראשונה להרוויח חרמשים ולהעלות את מונה ההודעות שלהם. הרבה פעמים ההבנה שמונה ההודעות אינו עולה בפורום דיבורים מעודדת אותם להספים בפורומים אחרים לשם העלאת המונה, דבר שמאבד את הפואנטה שלשמה ההחלטה נקבעה בכלל.

פורום דיבורים
פורום דיבורים אינו מסתכם בנושא הדיבורים שנפתח בו, והורדת המונה באופן מוחלט בפורום מדכאת את דרכי הפעילויות השונות שנמצאות בו. משתמשים פורום פחות להוטים כעת להשתתף במשחקי פורום, ולפתוח סיקורים, דבר שגם בסופו של דבר משפיע על מנהל הפורום ומוריד לו את המוטיבציה. פורום דיבורים לא צריך לקבל יחס שונה רק בגלל הנו"ד שכביכול מהווה הדבר המרכזי בו.

לא חולל שינוי
אחת הסיבות העיקריות שהוחלט להוריד את מונה ההודעות בדיבורים היא כדי לדרבן משתמשים להשתתף יותר בפעילויות שונות ברחבי הפורום. אולם, עם קצת חקירה אפשר לראות שלא באמת נעשה שינוי משמעותי ברמת הפעילות בנו"ד או בפורומים האחרים. נו"דים עדיין מצליחים להיסגר תוך יומיים או שלושה באופן רציף, והפורומים האחרים לא סובלים ממחסור בהשתתפות כתוצאה מכך. לכן אין באמת סיבה להשבית את המונה.

הקדשות
אחד הדברים שעוזרים לדרבן משתמשים להיות פעילים באתר זה שאיפה להעלאת מונה ההודעות. פורום דיבורים היה עד עכשיו מקור מעולה לצבירת הודעות במהירות סבירה, אך מאז שהושבת מונה ההודעות התהליך נעשה נעשה איטי ומייאש. גם ההשתתפות בכל הפעילויות הפתוחות בכל הפורומים וכל משחקי הפורומים מדי יום תרוויח למשתמש 50 הודעות במקרה הטוב. הרבה מהמשתמשים פונים באופן טבעי לשרשורים שלהם להעלאת מונה ההודעות שלהם, מה שלא באמת גורם לשינוי ששאפת אליו.

אופציה לפשרה
אם החזרת מונה ההודעות ומונה החרמשים לדיבורים נשמעים לך כמו צעדים מופרזים מדי, אפשר גם להתפשר על השבת מונה ההודעות בלבד (אם הדבר בכלל אפשרי). לדעתי מונה ההודעות הוא בכל מקרה הדבר העיקרי שרוצים שיחזור לפורום, בהתחשב בזה שהשגת חרמשים דרך הודעות בלבד זו שיטה מאוד לא יעילה שלוקחת הרבה מאוד זמן.

ולסיום
ידוע לי שבסופו של יום אתה הבעלים של האתר, ורוב ההחלטות נתונות לבחירתך, אך אשמח בכל זאת אם תיקח לתשומת ליבך גם את רצון המשתמשים. האתר הזה הרי מורכב מהקהילה שלו, וצריך לראות שרוב ההחלטות של ההנהלה מסונכרנות עם דעת הקהל (ובתור דובר המשתמשים לשעבר – מי כמוך יודע). גם אם לאור הנימוקים הללו לא תראה לנכון לעשות את השינוי, אני מודה לך שהשקעת מזמנך לקריאת מכתב זה. תודה ויום נעים,
איתמר.

--------------------

אני 🏹 אוהב 🏹 את 🏹 ג'רמי 🏹 רנר

בטירוף.

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jun 16 2022, 21:42 PM
צטט הודעה

מכשף ראשי בקסמהדרין

פרטי משתמש
קבוצה: מסדר מרלין
חרמשים: 100002
מגדר:male
משתמש מספר: 5565
חפצי המשתמש: צפה

מעביר את ההודעה לירין, נמתין לתגובתו

--------------------
זאכר טורטה 🚨
User Posted Image

מה שלומך אחות הבוקר
מה חדש אצלך
איך על סביבותיו הרוח
שוב סובב הולך
תיכף יתגלו שמים
אל תסתירי את פניך
אל יחדל קולך

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
הגב לנושא זה פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
782 1740 1383 644

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2007-2024