האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

HPortal מאחל חג פסח שמח וכשר!

נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

איזור הנוחות | פעילות
פורסם ב: Jun 22 2022, 20:39 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: סלית'רין
חרמשים: 26421
מגדר:female
משתמש מספר: 80793
חפצי המשתמש: צפה

איזור הנוחות
פעילות

User Posted Image

היום הכנתי בראוניז. היה חלום. אפיתי לי בשקט בבי ריק, ושמעתי את השירים האהובים עליי באוזניות. מה לומר, זה איזור הנוחות שלי, והוא מאוד נוח.

איזה כיף מאיה, באת לגרות אותנו. אבל מה זה אזור הנוחות?

אוהו, איזור הנוחות הוא פשוטו כמשמעו - האיזור הנוח. אבל האיזור הנוח הוא לא פיזי, הוא הדבר שהכי נעים לכם לעשות, לדוגמה - באיזור הנוחות שלי יש הרבה מוזיקה, ומיטה ענקית ורכה.
איזור הנוחות הוא על אותה המידה רע - אין לי רצון לדוגמה לשטוף כלים, אז אני לא אצא מאיזור הנוחות שלי לעשות זאת.
בדרך כלל - לא נוח בכלל מחוץ לאיזור הנוחות. לא כיף שם, משעמם שם.
קלטתם את הפואנטה?

וואו, חפירה ארוכה. אבל מה הפעילות כאן?

אה, נכון. פעילות.
מהו איזור הנוחות שלכם? ואפילו יותר חשוב, מהי חדירה לאיזור הנוחות שלכם? מה מפקיע לכם כשאנשים עושים, איזו מוזיקה לא כיף לכם לשמוע, ומה לא נעים לכם לראות בעין?
על תיאור החדירה לאיזור הנוחות שלכם, תתוגמלו בלא פחות מ180 חרמשים ו20 נקודות בית! הפעילות תסגר בעוד שבוע.

CODE
[B]שם+כינוי+בית לבעלי תפקידים:[/B]
[B]איזור הנוחות שלי: [/B]שתי שורות
[B]החדירה לאיזור הנוחות שלי:[/B] לפחות שלוש שורות
[B]הערות/הארות/בראוניז ואמינם:[/B]

--------------------

מאיה ★ יותר טובה מכם ★ זיגי
פאראמור • יוני בלוך • רנה ראפ • דיוויד בואי • אמינם • ארקטיק מאנקיז

הייתי מביכה פעם

---------
הארי פוטר - Hportal.co.il
פורסם ב: Jun 23 2022, 09:07 AM
צטט הודעה

מוגל

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 455
משתמש מספר: 82855

שם+כינוי+בית לבעלי תפקידים: גריפנדור
איזור הנוחות שלי: איזור הנוחות שלי מלא בפליילסט שיצרתי, בהמון[!] ספרים טובים, במיטה
ענקית ורכה, בהמון ממתקים, בבגדים, בחיות, באהבה, בשמחה, בצמחים, באננסים, בפירות, במבוכים ודרקונים ובפופים
החדירה לאיזור הנוחות שלי: החדירה לאזור הנוחות שלי היא שגיאות כתיב [זה מוציא אותי מדעתי] ,שירים של נ
נועה קירל ונונו, ספרים גרועים, מטלות [כגון שטיפת כלים, סידור הבית וכו...], אנשים חסרי אחריות, שובניסטים [גם כן
מוצאים אותי מדעתי] ,אחותי, אח שלי, ו ק ש ר י ם ב ש י ע ר [!!!!!!!!!]
הערות/הארות/בראוניז ואמינם:

--------------------

---------
פורסם ב: Jun 23 2022, 11:58 AM
צטט הודעה

Memento mori

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 7759
משתמש מספר: 69760

שם+כינוי+בית לבעלי תפקידים: נטע Cruella De Vil
איזור הנוחות שלי:
סביבה נוחה, עדף עם מיטה או כסא נוח ושולחן יציב. מולי מונח הלפטופ שלי עם השירים שאני הכי אוהבת. מולי נמצאים כל הספרים האהובים עלייי ולידי נמצאים נשנושים כמו כדורי שוקולד. אני מלאת השראה, מאזינה לשירים המקסימים והמוזרים שאני אוהבת וגומרת לכתוב את אבודים ביום. עדיף גם בתאורה עדינה ומעומעמת ודלת סגורה.
החדירה לאיזור הנוחות שלי:
ראשית כל, נתחיל בפרסומות מעצבנות, לא בא לי לקנות את הדברים האלו, למה להמשיך לפרסם? אם הייתי רוצה לקנות עגלת תינוקות או מיצי פירות טבעיים כבר הייתי קונה. לא? זה קוטע את רצף השירים החלומי שלי. דבר שני, עייפות שקוטעת את המוזה שלי, סיום הספר המותח שקראתי בצורה מאכזבת, הצורך לאכול ולישון. או סתם כשמפריעים לי ואומרים שאני צריכה לסדר את החדר. פפ מעצבן. אבל הדבר הכי מעצבן- כשהמוזה נגמרת סתם ככה! עשיתי הכל כדי שאני אהיה באיזור הנוחות ואז פתאום המוזה נעלמת. מה הקטע? ו... זהו.ץ

--------------------
I am Sam
Sam-I-am

User Posted Image

Green eggs and ham forever

User Posted Image

תלחצו, בני תמותה, תלחצו.

נטעעע אני אוהב אותך את מקסימונת ואת קרואלה אז בכלל
תמישיכי להיות מקסימה ולכתוב מהמם בססש ולהתקיים פשוט לאב יו 3>

---------
פורסם ב: Jun 23 2022, 15:40 PM
צטט הודעה

קוסם מתקדם

פרטי משתמש
קבוצה: גריפינדור
חרמשים: 6825
משתמש מספר: 82996

שם+כינוי+בית לבעלי תפקידים: לונה ,לונה100,גריפנדור
איזור הנוחות שלי: שתי שורות המיטה שלי. החדר שלי ,הבית שלי ,המרכב האישי שלי, ספרים טובים מוזיקה טובה, שגרה (אני לא אוהבת שינויים) המשפחה שלי ,הבית ספר , לפעמים להיות לבד עם עצמי ,לדעת שהכול טוב עם המשפחה שלי , שיש לי מה לעשות .שיש ריחות טובים.
החדירה לאיזור הנוחות שלי: לפחות שלוש שורות
שמישהו שואל שאלות לא כל כך מתאימות . שמישהו נוגע בא אפילו ביד נגיד זה מעצבן אותי , לשון בבית זר ,לצאת מהשגרה, להיות בחופש מדי הרבה זמן ,שמסתכלים על מה שאני עושה בטלפון או במחשב .שינויים בלתי צפויים וגם כן צפויים . לישון במיטה שלא שלי נגיד אורח בא ואני צריכה לפנות לו את החדר שאחים שלי או ההורים שלי לא בבית . שמשעממם לי.

--------------------
לונה

---------
פורסם ב: Jun 23 2022, 18:23 PM
צטט הודעה

but who could stay

פרטי משתמש
קבוצה: הנהלת הפורומים
חרמשים: 9927794
מגדר:
משתמש מספר: 82673

שם+כינוי+בית לבעלי תפקידים: סופי ואקר, הפלפאף
איזור הנוחות שלי: שתי שורות כורסא נוחה, הרבה שוקולד, שירים ברקע, ספרים שתמיד רציתי, חברות שלי, בגדים נוחים, הטמפרטורה נעימה ומשתנה לפי ההרגשה שלי, אנשים מצחיקים מסביבי, הפורטל פתוח במסך אחד, לפחות 50 משתמשים מחוברים
החדירה לאיזור הנוחות שלי: לפחות שלוש שורות שירים ישנים\דוסים, ירקות, שיעמום, אנשים מדברים איתי כשאני עייפה, כאבי ראש ובטן, חשבון, ריח של מוות, משהו לא עובד כמו שתכננתי, רעש, תקתוקים, מגרד, דברים קורים מהר מדיי, והכלל בבת אחת ובבלאגן
הערות/הארות/בראוניז ואמינם: אגב, זה אזור, לא איזור. אני מקווה שאלה 3 שורות...

--------------------
‏ Get a load of this monster
He doesn't know how to communicate
my name is not Yael but ok
‏he/them
‏ Taylor Swift | Math | Doron Fishler | idk

User Posted Image

סו

---------
פורסם ב: Jun 23 2022, 18:49 PM
צטט הודעה

קוסם בינוני

פרטי משתמש
קבוצה: רייבנקלו
חרמשים: 5336
משתמש מספר: 75549

שם+כינוי+בית לבעלי תפקידים: קלישה, גורג הסקרן, רייבנקלו.
איזור הנוחות שלי: לילה, יושבת על ספה גדולה, מקשיבה לשירים באוזניות, הלפטופ שלי על מאה אחוז, בדיוק יצאתי ממחסום כתיבה ויש לי רעיון חדש, קערה עם סלט לידי, ערימה של ספרים שבדיוק יצאו לידי, חוץ מהמוזיקה שקט מוחלט.
החדירה לאיזור הנוחות שלי: מישהו יושב לצידי ומפטפט על כמה ששומרת הערים האבודות זה ספר מדהים וכמה שסופר פוסט הכי מדהימה בעולם (!). רעש - כל סוג של רעש. ללכת למסיבה, להיות בבית ספר, לבוא לאירוע אחר כלשהו, כל דבר שיגרום לראש שלי לרצות להתפוצץ. הסרט It מוקרן. תקועה במחסום קריאה רציני. אין לי מה לקרוא חוץ מתעתועים ואוקסה פולוק. חברה שלי שמחבקת אותי מסיבה כלשהי. יש לי מבחן מחר ולא התאמנתי, אבל כבר חצי שעה אני מנסה לפצח קוד ולא מצליחה, ולכן אני לא מסוגלת לזוז מהמחשב. וסושי.

--------------------
User Posted Image

For every mother who ever cursed God for her child dead in the road, for every father who ever cursed the man who sent him away from the factory with no job, for every child who was ever born to pain and asked why, this is the answer. Our lives are like these things I build. Sometimes they fall down for a reason, sometimes they fall down for no reason at all.
- Stephen King, The Drawing of the Three, The Dark Tower.

קלישה • כותבת • סטיבן קינג

חתימת פרישה שלא תתחלף פעם ביומיים / המגדל האפל / קינגקילר כרוניקול / כל הבנות רוצות את בצלאל / פיראטים סגולים שעשויים מגבינה צהובה / שיכורה משוקו / לא קרקר, פתיבר / חלוקו הצמרירי של קרסטומנסי / סופי פסלטר / שומרת החתיכים האבודים / עיניים זה טעים / פיצת השנה / סופרת השנה / כל אחד רוצה להיות חתול צהוב / בעת שלוק פלולים כפושים / Sam She Is / לאן הברווזים הולכים כשהאגם קפוא / למה העורב דומה לשולחן הכתיבה / לעיתים בעיתות משבר נטיות הלב של עיגולים דיפוזיים הולכות מדחי אל דחי / מוזת הסיוטים / ג'ורג' הסקרן / גבינה בולגרית / סוויפטריות / כולם רוצחים בעיר הזאת / בנט בנט בנט / מוזיקה ולא מוסיקה / פיזיקה ולא פיסיקה / קורנפלקס לפני החלב / ניסים לארוחת הבוקר / 505 / אשנפוטל / סשה המהמה שס / כמו לאכול עוגה בחלום / אילו דקירה היתה ריקוד / האימה היא אלה בהירת שיער / Winter Is Coming / פטרוסינלה / בלי פאניקה / 42 / התיקון של תיאוריית הכאוס / רק פושטק עלוב בולע קטשופ קר / עדיין בטאית, אני חושבת / האיש בשחור נמלט לתוך המדבר, והאקדוחן בא בעקבותיו

(sixseasonsandamovie#)

---------
פורסם ב: Jun 27 2022, 23:55 PM
צטט הודעה

בטט מודע

פרטי משתמש
חרמשים: 5293
מגדר:
משתמש מספר: 73199

שם+ כינוי+ בית לבעלי תפקידים: שיראל מיאו סלית'
איזור הנוחות שלי: שתי שורות
להתכרבל! עם דובי או חברה הכי כיף אם זאת הקראש לול שמיכה נעימה כזאת שווה והלפטופ או ספר ממש שווה שגם רציתי לקרוא והוא כתוב ממש טוב לא כמו אחד מאיתנו הבא בתור ושקט! מלא שקט בלי רעש ובלי אנשים מדברים או ציפורים
וקפה כי קפה אהבה
החדירה לאיזור הנוחות שלי: רעש, כל סוג של רעש ויכול להיות גם מוזיקה ביום רע. מגע מאנשים איכ, אנשים שמקללים את כולם בלי סיבה וכל הזמן, לבקש לקום בשנייה שהתיישבתי, שדברים לא עובדים כמו שצריך ושאנשים מדברים לאט מדי ומסבירים את עצמם יותר מדי פעמים. לאכול בקול, להידחף לי למה שאני עושה, לשאול אותי מלא שאלות ולשאול כל הזמן מה בלי קשר ולהשתעל ולמשוך באף ):
הערות/הארות/בראוניז ואמינם: בראוניז זה הדבר הכי מדהים בעולם ביוש

--------------------

חוויות שלא נזכור
עם אנשים שלא נשכח

---------
פורסם ב: Jul 1 2022, 11:00 AM
צטט הודעה

נוב מדרגה ראשונה

פרטי משתמש
חרמשים: 8357
מגדר:male
משתמש מספר: 69795

ננעל

---------
0 משתמשים צופים באשכול זה (0 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא
נושא נעול פרסם נושא חדש פרסם סקר

מממנים

ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
93 510 347 100

פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2024 - 2007