האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים

הודעה חשובה - קישורים חשודים!

הודעות אחרונות
שם האשכול: הפלות || דיון
כותב האשכול: זאבה בודדה
שם האשכול: דיון/ לא כול הסלית'רינים רעים
כותב האשכול: לונה100
שם האשכול: אתגרים דו שבועיים || יולי 1
כותב האשכול: נבוט
שם האשכול: ○ משתמש החודש – יוני 2022 ○
כותב האשכול: Happier Than Ever
שם האשכול: נ"ב
כותב האשכול: גורג הסקרן
 מצנפת המיון
ברוך הבא קוסם! המערכת זיהתה אותך כלא ממויין, תוכל להתמיין כאן
 

פאנפיקים אחרונים
שם הפאנפיק: שומרת הערים האבודות-פרוייקט אליקורן
עודכן ב: אתמול ב-15:14

שם הפאנפיק: וזה למה אסור להתעסק עם הזמן
עודכן ב: אתמול ב-11:03

שם הפאנפיק: פרסי ג'קסון בערים האבודות
עודכן ב: אתמול ב-10:59

שם הפאנפיק: No matter what they say
עודכן ב: 30.06.2022

שם הפאנפיק: קמילה
עודכן ב: 30.06.2022

 

תגית YouTube
שינוי באופן השימוש בתגית "YouTube" בפורומים. לפרטים נוספים לחצו כאן
 


הנך צופה בחדשות המותאמות לקטגוריה: עדכוני האתר

גולשים יקרים!
דברים רבים מתרחשים באתרינו בימים אלו. ראשית, כולכם ודאי זוכרים שבעוד כפחות משבוע נפתחת לה שנת הלימודים החדשה! שנת עוף החול, השנה הקרבה,  הינה שנה המלאה במקצועות הקשורים בזמן, זאת בעקבות תהליך הלידה מחדש של עופות החול לאחר מותם שהופך את מושג הזמן לבעל משמעות שונה לחלוטין עבורם.

כזכור לכם, לצורך השתתפות בשנת הלימודים עליכם לרכוש שרביט וספרי לימוד, שיתפרסמו לצד פתיחת שנת הלימודים. במידה וחסרים לכם חרמשים, אל דאגה! באתר פעילויות רבות ומגוונות בכל רחבי הפורומים בהם ניתן להשתתף בתמורה לתגמול של חרמשים. בנוסף לכך, בפעילויות אלו ניתן לקבל גם נקודות בית, מה שיעזור בתחרות גביע הבתים שעתידה להסתיים בסוף שנת הלימודים הוירטואלית הנוכחית.


ומה עוד, אתם שואלים? פורטלדל! חלקכם ודאי הבחנתם במשחק המילים שהתפרסם באתרינו. המשחק, אשר מבוסס על המשחק הפופולרי וורדל, הוא משחק "פגיעה במטרה" בו על השחקן לנחש מילה בת חמש אותיות בתוך שישה נסיונות. כיום קיימות גירסאות רבות של המשחק ברחבי העולם, וכעת הפורטל מצטרף לחגיגה!

בפורטלדל, בכל יום קיימת מילה סודית שקשורה לפורטל הארי פוטר הישראלי. המילה היא לא בהכרח מילה בת חמש אותיות כמו במשחק המקורי, אך היא חייבת להיות מילה בודדת ולא צירוף מילים. בכל יום, ייבחרו חמשת הניחושים בעלי הקרבה הגדולה ביותר למילה היומית, אשר יזכו את השולחים בניקוד. בנוסף לכך, בכדי לתת הזדמנות נוספת לצבירת נקודות, תתפרסם בכל יום משימה יומית. התחרות עתידה להיפתח יחד עם שנת הלימודים!

לסיום, אנו רוצים להזכיר כי בימים האחרונים חלה עלייה של כמות הקישורים הזדוניים שמפוצים בפורומים ומובילים להרחקה מן האתר. אנו מבקשים לגלות ערנות, ולא לפתוח אף קישור ממשתמש שאינכם מכירים, במיוחד אם הגיע ללא הסבר או הקשר. כמו כן, אנו מבקשים לדווח על כל קישור חשוד בפורום או בהודעה פרטית.

המשך גלישה מהנה,
הנהלת HPortal - פורטל הארי פוטר הישראלי!פורסם על ידי Amy Santiago · 14.06.2022 · קטגוריה: עדכוני האתר · 5 תגובות

משתמשים יקרים!
אנו נרגשים להכריז על הענקת אות הוקרה מיוחד בחדר הגביעים לשניים מחברי הקהילה:

יוחאימאיר

יוחאי ומאיר שניהם מעמודי התווך של פורטל הארי פוטר הישראלי, ולכל אחד מהם חלק משמעותי בעיצוב האתר כפי שאנו מכירים אותו היום. אנו מודים להם מעומק ליבנו ונרגשים להנציח את תרומתם לפורטל הארי פוטר הישראלי ולקהילת חובבי הארי פוטר בישראל כולה, במגינים חדשים שיתווספו לחדר הגביעים בפעם הראשונה מזה כ־5 שנים.

לצד זאת, אנו שמחים להודיע גם על מינויים חדשים בהנהלה הגבוהה:

  • ליאן – La Sole הצטרפה לאחרונה לצוות הניהול הבכיר כחברה בהנהלת הפורומים.
  • חלי – Amy Santiago תמונה לאחראית תוכן בהנהלת האתר, תפקיד אסטרטגי שמשלב בין עדכוני הסדרה הקסומה בעמוד הראשי לבין אנציקלופדיית הארי פוטר. במסגרת תפקידה תעמוד חלי בראשות צוות תוכן, תפקיד שעשתה עד כה בהצלחה רבה.

אנו סמוכים ובטוחים ששתיהן תעשנה את עבודתן נאמנה.

המשך גלישה מהנה וסוף שבוע נעים,
צוות HPortal – פורטל הארי פוטר הישראלי!פורסם על ידי RaDBoy · 20.05.2022 · קטגוריה: עדכוני האתר · 12 תגובות

משתמשים יקרים!
אנו שמחים להודיע על מינוי של חבר חדש בצוות הנהלת הפורומים, טום – Happier Than Ever. טום הצטרף לקהילת HPortal באוקטובר 2011, לפני יותר מעשור, ובתפקידו האחרון כיהן כראש בית גריפינדור. אנו סמוכים ובטוחים שטום יעשה עבודתו נאמנה ומאחלים לו בהצלחה בתפקידו החדש!

הטום שלנו מוצלח יותר
כל אחד והטום שלו. טום פלטון

רוצים גם אתם להצטרף לצוות הניהול? אנחנו מגייסים אחראי עדכונים לשורות ההנהלה. דרישות התפקיד הן אנגלית ברמה גבוהה מאוד, כושר הבעה מעולה בעברית, זמינות גבוהה, אחריות, ותק של 6 חודשים לפחות. חושבים שאתם מתאימים להיות החברים החדשים בהנהלת האתר? שלחו הודעה פרטית אלי, ירין – RaDBoy ותקבלו מבחן קבלה קצר.

המשך גלישה מהנה ובהצלחה לידידנו טום,
צוות HPortal – פורטל הארי פוטר הישראלי!פורסם על ידי RaDBoy · 10.04.2022 · קטגוריה: עדכוני האתר · 17 תגובות

גולשים יקרים,

בהמשך לדיווח על פריצת דרך משמעותית במאמצים לשמור את האתר באוויר, אנו נרגשים להודיע שפורטל הארי פוטר הישראלי צפוי להמשיך בפעילות מלאה.

ב־24 השעות האחרונות האתר עבר לשרת מהיר ויציב יותר שיאפשר לנו להמשיך לקדם את קהילת חובבי הארי פוטר בישראל עוד שנים רבות. המעבר בוצע במקצועיות רבה ולא נרשם אובדן משמעותי של מידע. יחד עם זאת, בשל השינויים שהתבצעו במערכות לצורך התאמתן לשרת החדש, ייתכנו ליקויים טכניים מסויימים שייפתרו בימים הקרובים - אנא היכנסו לאשכול הרלוונטי ודווחו לנו על כל באג.

נמנעה סגירת האתר

אנו רוצים להודות מעומק הלב ליוחאי – Tartarus, שעשה ימים כלילות בחודשים האחרונים כדי להשלים את המעבר ולאפשר לנו להמשיך בפעילות שוטפת.

אנו שולחים תודה נוספת גם למור – MM, הבעלים של השרת הקודם, על 12 שנים של שיתוף פעולה פורה.

המשך גלישה מהנה, נושמים לרווחה,
צוות HPortal – פורטל הארי פוטר הישראלי!פורסם על ידי RaDBoy · 31.03.2022 · קטגוריה: עדכוני האתר · 20 תגובות

עדכון: במהלך הלילה הושגה פריצת דרך משמעותית במאמצים לשמור את האתר באוויר. אנו מבקשים להודות מעומק הלב לכל המעורבים. נמסור עדכונים נוספים בקרוב.

משתמשים יקרים,

לאחר 15 שנות פעילות, אנו כואבים מאוד להודיע שבסוף השבוע הקרוב HPortal, פורטל הארי פוטר הישראלי, ייסגור את שעריו לתמיד.

סגירתו של האתר, שחרט על דגלו את קידום קהילת חובבי הארי פוטר בישראל, באה על רקע קושי תפעולי משמעותי בשנים האחרונות. במהלך החודשים האחרונים עשינו מאמצים כדי להתגבר על הקשיים שחווינו – רמז לכך אפשר לראות בעדכון הקודם שפורסם – אך לצערנו, מאמצים אלו לא נשאו פרי.

פורטל הארי פוטר הישראלי היווה בית בשבילי ובשביל בני נוער רבים מכל רחבי הארץ. ברמה האישית, מעולם לא העליתי על הדעת שאצטרך לכתוב שורות אלו, או שיהיו בי הכוחות לעשות זאת. אני יודע על בשרי כמה עמוקה הזיקה שביניכם לבין המפלט המיוחד שהצלחנו לרקום כאן יחדיו. חשוב לי שתדעו שהסגירה של האתר היא לא על רקע ברירה שבחרנו בה, אלא על רקע אין־ברירה שנכפה עלינו.

אלא אם יהיה שינוי של הרגע האחרון, HPortal ירד מהרשת בערב יום חמישי הקרוב, 31/03/2022. לתשומת ליבכם, למרות התזמון – לא מדובר על מתיחה. גבו בבקשה את המידע שלכם.

אחרי כל הזמן הזה, תמיד,
צוות HPortal - פורטל הארי פוטר הישראליפורסם על ידי RaDBoy · 28.03.2022 · קטגוריה: עדכוני האתר · 40 תגובות

[0]1 (37)

מממנים


  ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
4510 7586 7603 4054


פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2022 - 2007