האתר והפורומים  ·   מדיה  ·   הספרים  ·   הדמויות  ·   הסרטים  ·   השחקנים  ·   שונות

ברוך הבא, אורח ( התחבר | הירשם )

0 חרמשים
פורומיםפאנפיקיםHPlanetהאנציקלופדיהמערכת הדו-קרבהוגסמיד
מממנים


הודעות אחרונות
שם האשכול: אימון|וריאן
כותב האשכול: Felis Fuscus
שם האשכול: שאלה
כותב האשכול: הנוב הראשי
שם האשכול: תיאטרון | נתנאל
כותב האשכול: The equal opportunity kr
שם האשכול: לבכות\\ליה
כותב האשכול: Hermione Potter~
שם האשכול: אנשים משועממיםםם
כותב האשכול: Kill This Love
 מצנפת המיון
ברוך הבא קוסם! המערכת זיהתה אותך כלא ממויין, תוכל להתמיין כאן
 

פאנפיקים אחרונים
שם הפאנפיק: הארי פוטר, רק בוואטסאפ
עודכן ב: 18.07.2024

שם הפאנפיק: ווטסאפ של אנגליה הקסומה
עודכן ב: 18.07.2024

שם הפאנפיק: -pain-
עודכן ב: 18.07.2024

שם הפאנפיק: ויהי בימי שפוט הפלישתים
עודכן ב: 17.07.2024

שם הפאנפיק: כשהכל מתפרק
עודכן ב: 15.07.2024

 

ברוכים הבאים!
ברוכים הבאים לHPortal – פורטל הארי פוטר הישראלי!
 


הנך צופה בחדשות המותאמות לקטגוריה: השחקנים

גולשים לא יקרים,
חלקכם וודאי זוכרים את הראיון של גארי אולדמן (שגילם את סיריוס בלק בסרטי הסדרה הקסומה), בו אמר שהוא מאמין שגילם את סיריוס בצורה "בינונית" בסדרת הספרים, ואף הרחיב ואמר כי הוא מאמין שהדבר נובע מכך שלא קרא את הספרים לפני שגילם את הדמות, כפי שעשו חבריו בהפקה ובצוות השחקנים. כעת, אולדמן ביקש להרחיב אפילו יותר את תגובתו, לאחר שקיבל שלל תגובות ברשת המדברות על אותה האמירה ולוקחות אותה, בעיניו, בדרך הלא נכונה.

במהלך מסיבת עיתונאים שנערכה לפני מספר ימים עבור סרטו החדש, הדגיש אולדמן כי הוא "אינו התכוון לזלזל בכל מעריצי הארי פוטר, מעריצי הסרטים ומעריצי הדמות שאוהבים אותה מאד". הוא הוסיף ואמר כי שחקנים, כמו ציירים, תמיד יהיו ביקורתיים יותר כלפי העבודה שלהם לעומת עבודה של אחרים, ומכך נובעת התגובה.

"אם הייתי מרוצה ממה שאני עושה, זה היה הסוף שלי. אם הייתי צופה בהופעה שלי וחושב - וואו, אני מדהים! מבחינתי מדובר ביום עצוב". הסביר. הוא הסביר כי לא התכוון לומר שהסרט הינו סרט נורא או שהוא עצמו שחקן נורא, וכמובן שלא התכוון להיות גס-רוח עבור אף אחד שאוהב את הסרט, ושהתגובה נובעת מתוך ביקורת שלו כלפי עצמו בלבד ושאיפה תמיד לתת ביצוע טוב יותר.

"סביב הספרים הייתה סודיות מאד גדולה בתחילת הדרך, הם היו נעולים במנעול ולאף אחד לא היה את המפתח. אם הייתי קורא את החמישה הראשונים, בהם סיריוס משחק תפקיד חשוב, ורואה את סיריוס לאורכם, אולי הייתי ניגש לתפקיד הזה אחרת. כשהתחלתי את הארי פוטר, כל מה שהיה לי זה את הספר השלישי, שייצג את הדמות בצורה מסוימת. לכך התכוונתי בדבריי", הסביר.
    
מה דעתכם? האם אתם חושבים שהאמירה המקורית של אולדמן הייתה פוגענית? ספרו לנו בתגובות!

המשך גלישה מבאסת,
צוות HPortal - פורטל הארי פוטר הישראלי!פורסם על ידי Onishi Sumi · 06.06.2024 · קטגוריה: השחקנים · 1 תגובות

גולשים יקרים!
בין אם אתם אוהבים את דמותה או לא, אין ספק שהלנה בונהם קרטר (בלטריקס לסטריינג') היא אחת מהשחקניות המוערכות ביותר בסדרת הסרטים הקסומה. לאחרונה, התראיינה בונהם קרטר ל"Bustle", ודיברה על נושאים מגוונים הקשורים לעולמו של הארי פוטר כגון תוכנית הטלוויזיה שבעבודה, התפקיד שלה בסדרת הסרטים והתגובה של חברתה לסרטים מרים מרגוליס (פרופסור ספראוט) על הערצתם המתמשכת של מבוגרים לספרים.

"אני מאמינה כי אפשר להינות גם כאשר משחקים את הגיבור וגם כאשר משחקים את הרשע," אמרה. "עם בלטריקס, אני יודעת שהיה לי כיף כי רציתי שכן תתאים לקהל של ילדים, בצורה כזו או אחרת. השתדלתי להציג את בלטריקס בצורה מסוימת. הצגתי אותה כמישהי מבוגרת, שלא באמת התבגרה, והייתה שובבה ביותר".

בונהם קרטר אף הוסיפה כי לא ביססה את הדרך בה גילמה את בלטריקס על המילה הכתובה. "היא לא באמת הופיעה בספרים - זאת אומרת, שמענו על המעשים שלה והפעולות שלה, אבל לא קיבלנו תיאור של הדמות שלה כפי שתוצג לילדים. יש הרבה מרכיבים שפשוט הכנסתי לתוכה כאשר גילמתי אותה, בעיקר כי היה לי משעמם. בדיוק נולד לי ילד, וזה היה התפקיד היחיד שלי באותו הזמן, אז נתתי את כל כולי לתפקיד הזה".בונהם קרטר בתפקידה כבלטריקס לסטריינג' בסרטי "הארי פוטר"

בהמשך, סיפרה בונהם קרטר כי היא לא מאמינה שיזמינו אותה לגלם את בלטריקס בעיבוד הטלוויזיוני המתוכנן להארי פוטר, אך כי "לעולם אל תאמרו לעולם לא". היא הוסיפה כי מי שתיבחר לשחק את התפקיד, צריכה לדעתה לגלם אותו בצורה אחרת לחלוטין, ואמרה כי היא חושבת שעליה לגלם אותו בדרך "המתאימה יותר לדרך בה בלטריקס מוצגת בספרים".

בסיכום הראיון, התייחסה בונהם קרטר לתגובתה של מרים מרגוליס על "מבוגרי הארי פוטר". למי מכם שלא יודעים, מרגוליס לאחרונה יצאה בתגובה מעוררת מחלוקת, בה אמרה כי היא דואגת למבוגרים אשר סדרת הספרים והסרטים היא עדיין חלק גדול מחייהם וכי הם היו צריכים להמשיך הלאה, ואף אמרה כי היא מרגישה רע בשבילם כאשר היא רואה אותם מכניסים את עולמו של הארי פוטר לאירועים גדולים בחייהם, כמו לדוגמה חתונות בנושא הארי פוטר. על כך, הגיבה בונהם קרטר כי "אני אוהבת את האישה הזו (מרגוליס), ואני יודעת שיש בתוכה ילדה פנימית בעלת נוכחות חזקה. אני חושבת שכל אחד, לא משנה מי, צריך לתת מקום לילד הפנימי הזה".


מה דעתכם על הראיון? האם אתם חושבים שבונהם קרטר הייתה צריכה לגלם את בלטריקס אחרת? מה דעתכם על תגובתה לדבריה של מרגוליס? ספרו לנו בתגובות!

המשך גלישה מהנה,
צוות HPortal - פורטל הארי פוטר הישראלי!פורסם על ידי Onishi Sumi · 13.04.2024 · קטגוריה: השחקנים · 7 תגובות

גולשים יקרים,
בעוד לכולנו יש דעות שונות ומגוונות על סרטי "הארי פוטר" והשחקנים אשר גילמו את הדמויות בהם, לכולנו יש מקום חם בליבנו לשחקנים ולסדרת הסרטים ולחלקה ביקום של "הארי פוטר". אך, האם מישהו מכם שאל מה דעתם השחקנים על תפקידם? בראיון מיוחד ומפתיע מאת גארי אולדמן (שגילם את סיריוס בלק בסדרת הסרטים), שיתף השחקן כי הוא מרגיש שהמשחק שלו היה "בינוני" בסרטי הארי פוטר.

בראיון בפודקאסט "שמח, עצוב ומבולבל" (Happy Sad and Confused) שיתף אולדמן כי מאמין שהמשחק שלו היה בינוני לכל היותר, ומאמין כי הדבר נובע מכך שלא קרא את הספרים. "אולי אם הייתי קורא את הספרים לפני כן כמו אלן ריקמן [סוורוס סנייפ], הייתי יודע מה עומד לקרות ומשחק את התפקיד אחרת", הסביר.

 

על אף שמאמין כי לא שיחק את התפקיד בצורה טובה, אולדמן אמר כי הוא מודה מאד לסרטי הארי פוטר, שבעיניו הצילו את הקריירה שלו. "אני מתעורר לפתע בגיל 42, גרוש, ועם משמורת על ילדיי. הייתי צריך לסרב להמון הצעות עבודה בגלל המרחק מהבית", שיתף כאשר נשאל על כך. "בזכות סרטי הארי פוטר ובאטמן, הייתי יכול להרוויח כמה שיותר כסף מכמה שפחות עבודה, והיה לי זמן להיות עם הילדים שלי בבית".

 בראיון המלא ניתן לצפות בסירטון המצורף למעלה. מה דעתכם? האם אהבתם את אולדמן בתפקיד סיריוס? שתפו אותנו בתגובות!

המשך גלישה מהנה,
HPortal - פורטל הארי פוטר הישראלי!פורסם על ידי Onishi Sumi · 20.01.2024 · קטגוריה: השחקנים · 4 תגובות

גולשים יקרים,
אנו מודיעים בצער רב על פטירתו של השחקן מייקל גמבון, שגילם את אלבוס דמבלדור בסרטי הארי פוטר. גמבון, בן 82, הלך היום לעולמו לאחר סיבוכים כחלק ממחלת דלקת הריאות. גמבון מוכר בעיקר מתפקידו כאלבוס דמבלדור בסרטי הארי פוטר, תפקיד אותו גילם לאחר פטירתו של ריצ'רד האריס מסרטן במערכת הלימפה בשנת 2002.

גמבון, יליד אירלנד, נשר מבית הספר בגיל 15 והחל לשחק בתיאטרון בגיל 22. בניגוד לשחקנים רבים מתקופות, גמבון מעולם לא למד משחק וסיפר שכאשר החל לשחק בתיאטרון, אפילו לא ידע מי הוא שייקספיר. במהלך השנים, שיחק במגוון רב של הצגות תיאטרון, סדרות וסרטים, אך תפקידו המוכר ביותר הינו תפקידו של דמבלדור החל מהסרט "הארי פוטר והאסיר מאזקבאן".

מייקלגמבון

על פי אתר Ynet, בהודעה רישמית מטעם המשפחה, נמסר כי "אנחנו כואבים להודיע על אובדנו של סר מייקל גמבלון. בעלנו ואבינו האהוב הלך לעולמו בבית החולים בשלווה, כשלצד מיטתו הייתה אשתו אן ובנו פרגוס. הוא נפטר בעקבות סיבוך של דלקת ריאות. אנו מבקשים שתכבדו את הפרטיות שלנו בתקופה כואבת זו ומודים לכם על הודעות התמיכה והאהבה".

גמבון זכה למועמדויות רבות על תפקידיו בסרטים שונים, וסרטו האחרון היה בשנת 2019. בשנים האחרונות, מיעט גמבון לשחק כבעבר, וסיפר בראיון כי על אף שאוהב מאד את התיאטרון והטלוויזיה, גילו המבוגר מקשה עליו לזכור את שורותיו והוא חווה קשיים בהשתתפות בהפקות גדולות כפי שיכל לעשות בעבר.

המשך גלישה מהנה,
צוות HPortal - פורטל הארי פוטר הישראליפורסם על ידי Onishi Sumi · 28.09.2023 · קטגוריה: השחקנים · 7 תגובות

גולשים יקרים!
מה לא נאמר על הדרך בה בחרו לאמץ את ספרי הארי פוטר למסך? לאחרונה, בוני רייט, אשר גילמה את ג'יני וויזלי בעיבוד למסך של סרטי הארי פוטר, שיתפה בראיון מעט על מחשבותיה בקשר לדמות וגילומה. בפודקאסט של מייקל רוסבאום "Inside of You", שיתפה השחקנית כי הרגישה ומרגישה עד היום מתוסכלת עם הדרך בה הוצגה ג'יני בעיבור למסך, ושיתפה במחשבותיה בקשר לעיבוד החדש שעתיד לצאת תחת לצאת והאפשרות לסרט על המחזה "הילד המקולל".

בפודקאסט, סיפרה רייט כי חששה מהתגובות של המעריצים לג'יני בסדרת הסרטים. היא שיתפה כי הרגישה כי סצנות חשובות התורמות להתפתחותה של הדמות "נחתכו וצומצמו במעבר מספר לסרט" והרגישה כי מעריצים לא יגיבו בצורה חיובית לדרך בה היא מגלמת את ג'יני בעקבות כך, אך הבהירה כי בפועל קיבלה תגובות רבות המשבחות את המשחק שלה ומביעות תסכול מזמן המסך של הדמות והסצנות שנכנסו ולא נכנסו בעיבוד הקולנועי במקום.

 

"לפעמים זה היה מתסכל כי היו חלקים של הדמות שפשוט לא הוצגו בסרטים כיוון שלא היו מספיק סצנות להציג אותם", הסבירה רייט בפודקאסט. כמו כן, שיתפה כיצד בתקופת הצילומים המקוריים, אף אחד מהשחקנים לא ידע מה עתיד לקרות לדמותו בסוף הסדרה. רייט שיתפה כי קראה את הספרים כמו כולם כאשר יצאו לאור, אך כי החוויה שלה הייתה מעט שונה כיוון שקראה תוך מחשבה תמידית על העובדה שתצטרך לשחק סצנות אלו בסרטים העתידיים.

כשנשאלה על האפשרות לעיבוד קולנועי למחזה "הילד המקולל", שיתפה כי היא נלהבת למדי מהאופציה וחושבת כי יהיה כיף לעשות עיבוד שכזה. בנוסף, שיתפה כי היא ידעה שהדמויות המקוריות, כמו ג'יני, לא ייקחו חלק גדול בעלילה של הילד המקולל, כיוון שהוא מדבר על ילדיהם של הדמויות הראשונות ומיועד לדור חדש יותר. כמו כן, הבהירה רייט כי אינה יודעת האם באמת יתבצע עיבוד קולנועי למחזה, אך היא תשמח לחזור ולגלם את ג'יני אילו כן יקרה הדבר.

מה דעתכם? האם אתם מסכימים עם רייט? שתפו אותנו בתגובות!

המשך גלישה מהנה,
צוות HPortal - פורטל הארי פוטר הישראלי!פורסם על ידי Onishi Sumi · 03.09.2023 · קטגוריה: השחקנים · 0 תגובות

[0]1 (38)

מממנים


  ניקוד הבתים · תיעוד עריכת הנקודות · חדר הגביעים
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית'רין
גריפינדור הפלפאף רייבנקלו סלית
1108 2678 1730 1043


פורטל הארי פוטר הישראלי קיצורי דרך
מיוחדים: הארי פוטר | אודותינו | צור קשר | הפורומים | HPlanet - הסיור הווירטואלי | פאנפיקים | האנציקלופדיה
האנציקלופדיה: אלבוס דמבלדור | לונה לאבגוד | היער האסור | משרד הקסמים | חדר הנחיצות | גילדרוי לוקהרט | קווידיץ' | דראקו מאלפוי | אוכלי המוות | מצנפת המיון | סוורוס סנייפ | סדריק דיגורי | הוגסמיד | סמטת דיאגון | פוטרמור | הקרב על הוגוורטס

עוצב על-ידי Design by JBStyle
© כל הזכויות שמורות ל-All rights reserved to HPortal
2007-2024